Įkraunama...
Įkraunama...

Kroatija

QUOTE(-Gyte- @ 2009 12 01, 11:55)
Visi mūsų sutikti kroatai puikiai kalbėjo angliškai, dėl rusų nežinau

Rasiau rusiskai-nesuprato jie manes deja...nors kaikas sake, kad jie rusiskai supranta...

Neaktyvi tema visai, matyt tik as jau ruosiuos atostogom lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gabazzz @ 2009 12 03, 14:43)
Tai dar labai toli tos atostogos..  ax.gif
Prasides aktyvuma skoki balandi tongue.gif
As siemet ketinu ruostis i Prancuzija, bet dar nepradejau nieko skaityt ir ziuret 4u.gif
Nors neatsisakyciau ir i Kroatija..  cool.gif



Supranta jie rusiškai, ypač vyresni, bet tik labai bendrom temom... o jaunimas puikiai angliškai kalba smile.gif

Aš irgi į Prancūziją planuoju nulėkt su mašina pakeliaut vasarą. Šią vasarą buvo pirma kelionė automobiliu i Kroatiją, kitą vasarą - pietų Prancūzija, laukiu nesulaukiu...
Atsakyti
QUOTE(Optimista @ 2009 12 03, 15:22)
Supranta jie rusiškai, ypač vyresni, bet tik labai bendrom temom... o jaunimas puikiai angliškai kalba smile.gif

Aš irgi į Prancūziją planuoju nulėkt su mašina pakeliaut vasarą. Šią vasarą buvo pirma kelionė automobiliu i Kroatiją, kitą vasarą - pietų Prancūzija, laukiu nesulaukiu...


Mes jau tris kartus keliavom automobiliu. Sikart bandysim turbut su kemperiu. Gal kas zinot padorias nuomos kainas? ax.gif
Sorry, cia biskeli poster_offtopic.gif
Atsakyti
QUOTE(gabazzz @ 2009 12 03, 14:43)
Tai dar labai toli tos atostogos..  ax.gif
Prasides aktyvuma skoki balandi tongue.gif


Bet geriau is anksto geriausias vietas uzrezervint lotuliukas.gif blush2.gif

QUOTE(Optimista @ 2009 12 03, 16:22)
Supranta jie rusiškai, ypač vyresni, bet tik labai bendrom temom... o jaunimas puikiai angliškai kalba smile.gif


Is laisko nelabai mane suprato biggrin.gif O su anglu pas mane irgi mazai ziniu blush2.gif
QUOTE(gabazzz @ 2009 12 03, 16:40)
Mes jau tris kartus keliavom automobiliu. Sikart bandysim turbut su kemperiu. Gal kas zinot padorias nuomos kainas? ax.gif 
Sorry, cia biskeli  poster_offtopic.gif


Del kemperiu ir man siaip idomu ax.gif biggrin.gif

Mes planuojame savo masina vaziuot...as su vyru ir 3 musu nedidukais vaikais...nelabai isivaizduoju kaip jie istvers tokia kelione...labiausiai del mazuju pergyvenu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2009 12 03, 22:58)
Bet geriau is anksto geriausias vietas uzrezervint lotuliukas.gif  blush2.gif
Is laisko nelabai mane suprato biggrin.gif O su anglu pas mane irgi mazai ziniu blush2.gif
Del kemperiu ir man siaip idomu ax.gif  biggrin.gif

Mes planuojame savo masina vaziuot...as su vyru ir 3 musu nedidukais vaikais...nelabai isivaizduoju kaip jie istvers tokia kelione...labiausiai del mazuju pergyvenu smile.gif


Aš tai skambindavau, o ne rašydavau, tai be jokių problemų tiek rusiškai, tiek angliškai susikalbėdavau. Bet tikrai rasit kur gvent nuvykę į vietą, neapsimoka iš anksto užsisakinėt (nebent važiuosit liepą-rugpjūtį, tada su vaikais sunkoka, nes teks ilgiau paieškot, bet mes tai radom ir pigiau nei kad internete kainos sezono metu) Tik pasiskaičiuokit laiką, kad atvyktumėt bent iki 6 vakaro, o ne naktį.
Mes pamenu išvažinėjom iš Lietuvos anksti paryčiais, po to naktį pasiėmėm viešbutį, ir anksti atsikėlę pasiekėm Rab salą apie 17 val
Atsakyti
QUOTE(Optimista @ 2009 12 04, 10:17)
Aš tai skambindavau, o ne rašydavau, tai be jokių problemų tiek rusiškai, tiek angliškai susikalbėdavau. Bet tikrai rasit kur gvent nuvykę į vietą, neapsimoka iš anksto užsisakinėt (nebent važiuosit liepą-rugpjūtį, tada su vaikais sunkoka, nes teks ilgiau paieškot, bet mes tai radom ir pigiau nei kad internete kainos sezono metu) Tik pasiskaičiuokit laiką, kad atvyktumėt bent iki 6 vakaro, o ne naktį.
Mes pamenu išvažinėjom iš Lietuvos anksti paryčiais, po to naktį pasiėmėm viešbutį, ir anksti atsikėlę pasiekėm Rab salą apie 17 val


Gal reikes ir man pabandyt paskambint ir pakalbint rusiskai smile.gif

Rezervuosiu is anksto, nes superine vieta pasiule smile.gif nelabai ir noreciau rizikuot ir vaziuot i niekur su mazais vaikais smile.gif

O galit kas nors nufotografuot ar is neto koki paveiksliuka ikelt-kaip turi atrodyti vandens slepetes blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2009 12 06, 12:35)
O galit kas nors nufotografuot ar is neto koki paveiksliuka ikelt-kaip turi atrodyti vandens slepetes blush2.gif


Mano tokios, Kroatijoj ir pirktos, ten siaip nemazas pasirinkimas smile.gif
user posted image
Atsakyti
Pastarąsias patogiau apsimauti, kai koja šlapia. 4u.gif Bet greičiau susidėvi. Ten yra skirtingų firmų medžiaginės su lipukais, tik panašiai atrodo. Kiti puikiausiai išsiverčia su kroksais, tik kiek matau, gal nelabai patogu. Bent jau mažyliams dažnai perka kroksiukus arba mauna paprastas tapkutes. Minusas - jei pasitaikys ežiukas, gali įdurti į apnuogintą kūno dalį, pirštukus ar pan. Spec. tapkutės turi gerą padą ir neapnuogina pėdos.

Dėl kainų, tai tokios tapkutės kurortų turguje parduodamos ir už 50 kunų, galima derėtis. Bet nepatingėkite užsukti į didesnį prekybos centrą, ten galima nusipirkti už 20 - 30 kunų, jei aktualu taupyti ar esate didesnė kompanija.
Atsakyti
Viskas aisku, labai dekinga uz informacija smile.gif Mes busim 5-iese, as su vyru ir 3 mazameciai musu mirksiukas.gif Kiek suprantu ir tokiems maziukams kaip 2 ar 3 metuku vandens batus be problemu rasime? biggrin.gif


O gal kas turite issisaugojusi vaziavimo plana Vilnius-Kroatija? blush2.gif Mes trauksime link Zadar smile.gif
Atsakyti
Sveiki, uzejau pas jus pasiskaitinet ir prisiminiau, kad turiu lietuves gyvenancios Kroatijoje kontaktus. Ji ten gide dirba, del nuomos galima pas ja kreiptis. Ji pati is Zadaro, kai as vaziavau tai gyvenom Starigrad-Paklenica. Jei kam praverstu parasykit i az.
Atsakyti
QUOTE(SAMOGITIJA @ 2009 12 09, 23:56)
Sveiki, uzejau pas jus pasiskaitinet ir prisiminiau, kad turiu lietuves gyvenancios Kroatijoje kontaktus. Ji ten gide dirba, del nuomos galima pas ja kreiptis. Ji pati is Zadaro, kai as vaziavau tai gyvenom Starigrad-Paklenica. Jei kam praverstu parasykit  i az.

Ir mums teko su ja bendrauti. Labai sauni moteriske, mums ji ten padejo vertejauti teisme kai po avarijos irodinejom savo nekaltuma. Ir del nuomos gali padeti.
Atsakyti
QUOTE(diwol @ 2009 12 15, 22:45)
Ir mums teko su ja bendrauti. Labai sauni moteriske, mums ji ten padejo vertejauti teisme kai po avarijos irodinejom savo nekaltuma. Ir del nuomos gali padeti.

o kiek jus prabuvot Kroatijoje, kol teismas vyko? Ir kaip baifgesi?
Idomu labai, nes patys daug kur su auto vazinejam, tai idomu tiesiog tokia situacija.
Atsakyti