Įkraunama...
Įkraunama...

Vyro nuotaikos, kaip jas išgyventi?

Forumo skyrelyje "Vyrai ir moterys" diskutuojama apie nesuskaičiuojamus skirtumus tarp vyrų ir moterų. Kad ir kokia idilė šeimoj ir sutarimas, ko gero nei vienam to išvengti nepavyksta (bent jau metuose kartą,kitą). g.gif Kad ir kaip nenorėtum ir įvertintum situaciją, kad vyrai taip pat gali būti silpni, norisi aiškumo, kaip mums (dažnai stipresnėms emociškai) tai išgyventi, "išlaukti"?
Vakar mano vyras pasakė "gyvenimas staiga tapo nykus, net negaliu paaiškint nuo ko tokia savijauta, iš tiesų atrodo viskas gerai"...
Atsakyti
na "chandra" nėra būdinga tik moterims. gal tik vyrai labiau pasimeta, kai jiems tai nutinka, nes neranda sprendimo iš situacijos.
mano vyriškiui būna tokios dienos, kad negaliu aš su juo susišnekėt. kaip iš kitos planetos marsietis kažkoks doh.gif iš pradžių kažkaip nemalonu buvo, o paskui supranti, kad visiem užeina liūdesys be priežasties... maniškiui bent padeda atsipalaidavimas ir atsiribojimas. paprastai kitą dieną jau būna kaip naujas wink.gif
gal toks elgesys išgąsdina moteris, kurios į vyrą žiūri kaip į dievą. g.gif bet šiaip jau nevertėtų gąsdintis. visi mes žmonės wink.gif
Atsakyti
buna ir maniskiui blogos nuotaikos, kazkaip niekaip nereaguoju, zinau kad nera nuotaikos tai ir nelendu.
Atsakyti
[quote=filifjonka,2005 08 26, 11:47]
na "chandra" nėra būdinga tik moterims. gal tik vyrai labiau pasimeta, kai jiems tai nutinka, nes neranda sprendimo iš situacijos.
mano vyriškiui būna tokios dienos, kad negaliu aš su juo susišnekėt. kaip iš kitos planetos marsietis kažkoks doh.gif iš pradžių kažkaip nemalonu buvo, o paskui supranti, kad visiem užeina liūdesys be priežasties... maniškiui bent padeda atsipalaidavimas ir atsiribojimas. paprastai kitą dieną jau būna kaip naujas wink.gif
gal toks elgesys išgąsdina moteris, kurios į vyrą žiūri kaip į dievą. g.gif bet šiaip jau nevertėtų gąsdintis. visi mes žmonės wink.gif
[/quote

Tikrai nesudievinu savo vyro.Tik jį įpratus matyti ramų ir linksmą.Ir kai nei iš šio,nei iš to rytą į darbą išvažiuoja gerai nusiteikęs,grįžta,kaip kitas žmogus. Tai nėra vien nuotaika iš serijos "pavargau darbe, kažkas sunervino ir t.t." Aš įžvelgiu tame depresijos bruožų g.gif "Gyvenimas nykus", o kodėl paaiškint šiuo momentu negali.
Atsakyti
QUOTE(klumpele @ 2005 08 26, 11:49)
buna ir maniskiui blogos nuotaikos, kazkaip niekaip nereaguoju, zinau kad nera nuotaikos tai ir nelendu.


Klumpele, į eilinę nenuotaiką (kuri pas jį būna,kaip viešnia) rolleyes.gif aš taip pat galiu pasistengti nekreipti dėmesio. Bet kai vyras žiūri į vieną tašką ir atsako į klausimus tik žodžiu "nežinau",tai kažkaip abejingai išlikti tada nelabai išeina. Nebent vyras būtų visiškas didelis NULIS. Taip nėra wub.gif
Atsakyti
tiesiog pagalvok ar tau pačiai taip nebūna g.gif man būna, todėl nelendu prie jo su klausimais, jei matau, kad atsakymo negausiu. be to, žinau, kad jei vyras nešneka, jis galbūt sprendžia kažkokią problemą ir jam mano klausimai yra tik papildomas dirgiklis wink.gif
jei matau, kad tylėjmas užsitempia iki pastovios nuotaikos, tai bandau klausinėt po sočios vakarienės wink.gif paprastai viskas išaiškėja... tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(aivaD @ 2005 08 26, 10:59)
Klumpele, į eilinę nenuotaiką (kuri pas jį būna,kaip viešnia) rolleyes.gif aš taip pat galiu pasistengti nekreipti dėmesio. Bet kai vyras žiūri į vieną tašką ir atsako į klausimus tik žodžiu "nežinau",tai kažkaip abejingai išlikti tada nelabai išeina. Nebent vyras būtų visiškas didelis NULIS. Taip nėra wub.gif



na mano vyrui kad sedetu ir ziuretu i viena taska tai nera dar taip buve g.gif todel siuo atveju patart kazka sunku. O gal pabandyk jam nupirkti kokia gera knyga psichologinio pobudzio... arba lieka vienas variantas, bandyti ji atpalaiduoti, uzsimauti sexovus apatinius ir tiesiog uzlipti, nu negi atsispirtu g.gif biggrin.gif o tada ir nuotaika pakiltu.
Atsakyti
I viendienine bloga nuotaika tai aisku neverta kreipti demesio... Bet jei tai uzsitesia koki menesi ar daugiau, tai gali buti ir rimta... O tu priezasciu labai daug gali buti, galbut ji slegia kazkoks sunkumas, kuriuo jis nenori su tavim dalintis, gal fiziologines priezastys (tiesiog organizmui truksta tam tikru medziagu), gali buti net ir ligos pradzia... O siaip tai priezastis (ar priezastys) yra visada tik ne visada pats zmogus nori (ar sugeba) tai ivardinti... Pas mane buvo panasi situacija, teko viena artima zmogu tempti is tokio "apatijos liuno"... Is tikruju labai sunku atspeti, kas ten pas kita mintyse...
Atsakyti
QUOTE(filifjonka @ 2005 08 26, 12:14)
tiesiog pagalvok ar tau pačiai taip nebūna  g.gif  man būna, todėl nelendu prie jo su klausimais, jei matau, kad atsakymo negausiu.  be to, žinau, kad jei vyras nešneka, jis galbūt sprendžia kažkokią problemą ir jam mano klausimai yra tik papildomas dirgiklis wink.gif


Žinoma,būna ir man įvairių "nenuotaikų". Aš impulsyvesnė. "Susiraukiu",bet kalbėdama atvirai,kas nepatiko (vyras tai priverčia mane daryt) g.gif ,gana greitai pajaučiu,kad nuotaika grįžta mirksiukas.gif
Vyras iš tokių žmonių,kurie nekelia balso,nepriekaištauja.Aš įpratus matyti jį besišypsantį...O kai nepaaiškinamas liūdnumas tęsiasi jau antra diena,nebežinau,ką daryti...
Klasinėjau,kokios problemos? Gal aš kažko nežinau?
Nusišypsojo "nepergyvenk, aš ir pats nesuprantu,kas čia su manimi". Ir vėl liūdnas. cry.gif
Atsakyti
Šį rytą bandžiau sesei pasiguosti. Tai išgirdau "kas gi čia su juo?" Kaip ji sako,juk vyrams nei PMS, nuotaikų kaitos prieš tas dienas nekamuoja, nei nuo vaiko jis pervargsta (turim kelių mėnesių dukrytę),naktimis išsimiega...,darbas prie dūšios, išvažiuojat,prasiblaškot,kasdienybė nelabai turėtų užspaust. Ko dar reikia?
Atsakyti
tu gal nedaryk dar skubotų išvadų. laikas tam per trumpas.
Atsakyti
QUOTE(aivaD @ 2005 08 26, 11:29)
O kai nepaaiškinamas liūdnumas tęsiasi jau antra diena,nebežinau,ką daryti...

Kol kas gali nesukti galvos smile.gif Va, jei jau antras menuo testusi, tai jau reiktu kazka daryti smile.gif Na, siaip jei tau labai svarbu, kaip jis jauciasi, tai gali ir dabar pameginti ji pradziuginti, nieko nelaukdama - padaryk koki malonu siurpriza jam, ar pagamink, ka jis labai megsta... Zodziu, vietoje tu klausinejimu "kas tau yra", padaryk tai, kas jam malonu...
Atsakyti