Įkraunama...
Įkraunama...

Neramus kūdikis

Sveikutes. Mums dar tik 3 savaiteles,o maze jau kelinta diena rekia ir raitosi,manau kad pilvukas skauda,tik kad ne tuo paciu laiku,duodu espumizan lasiukus ir sildom pilvuka.Net nezinau ar padeda g.gif ,jei padeda,tai labai trumpam verysad.gif O gal tai ne pilvuko skausmai g.gif jau pati nezinau doh.gif mazyte labai nerami pasidare unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(krisse @ 2008 11 21, 19:53)
Sveikutes. Mums dar tik 3 savaiteles,o maze jau kelinta diena rekia ir raitosi,manau kad pilvukas skauda,tik kad ne tuo paciu laiku,duodu espumizan lasiukus ir sildom pilvuka.Net nezinau ar padeda g.gif ,jei padeda,tai labai trumpam  verysad.gif  O gal tai ne pilvuko skausmai  g.gif jau pati nezinau doh.gif mazyte labai nerami pasidare  unsure.gif

Ir pas mus tas pats, o dar, gal toks sutapimas, bet pradėjo labai atpylinėti. Mums jau irgi vaidenasi, kad kas su pilvuku ar skranduku negerai doh.gif.
Atsakyti
sveikos mamytes, na cia paskaitinejusi truputuka apsiraminau dabar zinau, jog ne mano vienos dukryte nerami smile.gif skaitau lyga kas butu mano maziuke aprases blink.gif pas visus pazystamus vaikai ramus pavalgo, pamiega, pabudrauja ir niekas nesupranta kai as pasakoju, kad laukiu grystant vyro, jog galeciau pavalgyti ir nusimaudyti doh.gif
mazylei 7 savaites, bet nuo pirmu dienu verkia visa diena, tad ji pastoviai ant ranku (negaliu isivaizduoti kaip verkiancio maziuko nebandyti raminti, tai ir vaikstau su "rankinuku" namie), ir siubuojam, ir myluojam, ir manksteles pilvukui darom, nieko - dzin jai viskas, verkia ir vsio doh.gif stogas vaziuoja... dienom nemiega nu max 30min, bet cia jau gerai, nes pradzioje tai po 10-15 min pasnaudavo ir akys vel stacios...
pas gydytojus buvom visi kaip vienas -vaikas sveikas smile.gif
zodziu gerai, kai cia pasiskaiciau tai jauciuos, jog mes ne vieni tokie esam biggrin.gif
tikiuosi isaugsime, nes su vyru jau virstam i mumijas ir kilogramus metam kaip medziai lapus rudeni lotuliukas.gif
bet kai musu maze nusisypso tai viskas sirdis taip dziaugiasi, kad viska atperka smile.gif
stiprybes visiems kas turiu tokius stebuklelius mirksiukas.gif
Atsakyti
aktuali tema ir mums... Iki 5 mėn. miegojom puikiai naktimis... o paskui pradėjo dantukai dygti ir vaiko miegas sugedo... Dabar jau pirmieji išdygo, kitų lyg ir namatyti, bet vaikas įprato prbudinėti kas valandą
QUOTE(norkuniene @ 2008 10 07, 11:21)
mano nuomone tai cia izvelgiu viena beda-trukumas pieno.pamegink ant nakties paduoti misinelio sociai atsigerti ir jai ismiegos ilgeu nej 2 val priezastis aiski


išbandyta ir papildomas primaitinimas mišinuku ir košyte, niekas nepadėjo
QUOTE(rutuliukas1 @ 2008 10 07, 15:39)
Pas mumi tas pats buvo. Pabandyk pamaitinti pries miega misinuka ir dar dantenas patepk kokiu tepaliuku. Bet nenustebk, jei ir toliau kelsis. Maniske po tokios krizes (pieno ir dantu) priprato, tai ir iki siol keliasi. Taciau jau pripratau, ir maistas tiekiamas autopilotu.

drinks_cheers.gif


QUOTE(**BuZiuKas** @ 2008 10 08, 08:17)
Nieko kitaip nebus  g.gif , pratink prie buteliuko - paieskok kitos formos zinduko, skanesnio misinuko. Ir butu gerai jei priprastu prie zinduko, aisku tokio laiko labai mazai sancu. Bet prie zinduko (tikriausiai ir prie buteliuo) reikia pratinti kai vaikas gerai nusiteikes, ne kai verkia - nes tada jis galvoja kad tai kazkokia blogybe, jam visada susisies su blogais prisiminimais.
Ir dar nepailsi todel kad vaikutis kartu su tavim miega, pas mane atskirai nuo 2 savaiciu. Dabar taviski ipratint atskirai bus tikrai nelengva.
Kantrybes ir stiprybes mirksiukas.gif

Mūsiškis ir buteliuką ir čiulptuką pripažįsta, tačiau naktį nieko panašaus nepasiūlysi, tik MP reikia... kitaip šaukia nesavo balsu doh.gif
ir migdyti išbandėm visaip, pas save lovoj, lovytėje šalia, dabar iškėlėm į kitą kambarį šalia mūsų miegamoji, situacija visai nepasikeitė schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo heryte: 28 lapkričio 2008 - 17:30
na, maniskiui tik 2,5men, bet nera is tu, kur atsigula ir miega ramiai kokias 5 val ohmy.gif
max ismiega 3val viena karta per nakti, o po to kas valanda, o paryciais visai jau kas pusvalandi kelia doh.gif
Atsakyti
mes iki 2men.verkdavom labai dazniausiai vakare tai viska suversdavom pilvo diegliams.gimdymo namuose praverkem istisas 3 paras is ju viena praleidom naujagimiu kambaryje kad pati nors kiek pailseciau,nes viena akusere mane apkaltino kad specialiai vaika virkinu,tai man toks sokas buvo...dabar viskas stojosi savo vezese,aciu dievui.
Atsakyti
Sveikos mamytės, gal kas gali patari ką daryti. Mūsų mažiukas miega dieną, o naktį kaip atsikeliam 11 tai paskui užmiegame tik apie kokią 2 val. pamiegam iki kokių 3 ir vėl akys plačios iki kokių 4 - pusę 5 prasimakaluojam, o jau po to ir tas miegelis labai jau neramus, blaškosi stena unsure.gif . Dieną bandom žadinti, bet po 5 min jis ir vėl ''nulūžęs", taip vargstam kol pasidaro gaila ir leidžiam pamiegoti doh.gif.
Atsakyti
Mano mazoji irgi daznokai verkia per miegus. Turiu atsikelti, paimti rankyte, paglostyti galvyte ir tada vel uzmiega. Ir taip keleta kartu per nakti. Net nezinau, kas cia galetu buti g.gif
Atsakyti
na pas mane irgi nuo 17 val prasideda neramumai, rekt nerekia, bet jau labai su juo uzsiimt reikia, nesiot, kalbint, nuolat keist aplinka ir zaislus, tada buna geriau ax.gif
Atsakyti
o mano mazulka tai uzmiega dabar sunkiai, veria, trina akis, irgi nesuprantu kas jai yra blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Yyy @ 2008 11 28, 19:06)
na, maniskiui tik 2,5men, bet nera is tu, kur atsigula ir miega ramiai kokias 5 val ohmy.gif
max ismiega 3val viena karta per nakti, o po to kas valanda, o paryciais visai jau kas pusvalandi kelia doh.gif

Mano lygiai taip pat elgiasi nuo pat gimimo, keldavosi kokius 3,4 kartus, dabar dar daugiau, pradzioj nakties kas 3val,po to kas 2val, o paryciais kas pusvalandi doh.gif

Laukiau issvajotu 3 menesiu , nes girdejau, kad baigiasi pilvo putimai , tai maniau ramiai miegos, maziau kelsis, noretum doh.gif verysad.gif , nuo 3 men pradejo dar dazniau keltis. Bet ji kazkaip pradeda muistytis, spardytis, ikisu soske, trankosi su rankytem vel ismeta soske, tai kol nepradeda verkt ikisu papa ir baigiasi tuom kart ir taip dabar 8 menesiu pabudineja iki kokiu 8 kart, jau net atsibodo stebet ta laika, anksciau dar vis sekdavau kada pabudineja, kiek laiko praejo, dabar jau taip atsibodo, kad net nakties nelaukiu ax.gif doh.gif schmoll.gif

Bet ko nepadarysi del savo vaikelio mylimo mirksiukas.gif

Vis tikiuos, kai baigsiu maitint MP, kad nebepabudines.
Atsakyti
QUOTE(raptor @ 2008 12 17, 02:27)
Mano lygiai taip pat elgiasi nuo pat gimimo, keldavosi kokius 3,4 kartus, dabar dar daugiau, pradzioj nakties kas 3val,po to kas 2val, o paryciais kas pusvalandi  doh.gif

Laukiau issvajotu 3 menesiu , nes girdejau, kad baigiasi pilvo putimai , tai maniau ramiai miegos, maziau kelsis, noretum  doh.gif  verysad.gif  , nuo 3 men pradejo dar dazniau keltis. Bet ji kazkaip pradeda muistytis, spardytis, ikisu soske, trankosi su rankytem vel ismeta soske, tai kol nepradeda verkt ikisu papa ir baigiasi tuom kart ir taip dabar 8 menesiu pabudineja iki kokiu 8 kart, jau net atsibodo stebet ta laika, anksciau dar vis sekdavau kada pabudineja, kiek laiko praejo, dabar jau taip atsibodo, kad net nakties nelaukiu  ax.gif  doh.gif  schmoll.gif

Bet ko nepadarysi del savo vaikelio mylimo  mirksiukas.gif

Vis tikiuos, kai baigsiu maitint MP, kad nebepabudines.

O aš jau čia pasiskaičius galvojau, kad tik maniškis toks nenuorama doh.gif. Tai tada tik stiprybės ir kantrybės 4u.gif, nes tikrai ko dėl savo mažiulių nepadarysi wub.gif.
Atsakyti