Įkraunama...
Įkraunama...

Muzika pilvukui

QUOTE(kristeulv @ 2009 01 07, 13:27)
Gal teko kur skaityti, koki poveiki vaisiui daro garsi ritminga sokiu muzika?

Esu 22 sav. nestumo ir labai noreciau eiti kartu su draugais i DJ Tiesto pasirodyma Siemens  arenoj vasario 21 d. Tiesto groja trankia sokiu muzika ir man neramu, ar nekenks vaisiui tokio pobudzio muzika: nemazai zemu garsu, plius ritmas siek tiek keliantis kraujo spaudima.


Nezinau kaip butent del garsesnes trankios muzikos... bet apie 20 sav. teko nueiti i kina... tai buvo paskutinis mano apsilankymas nestumo metu doh.gif Nes maziukas pilvuky tiek nerimavo ir baladojos... kad norejos atsikelt ir iseit is sales unsure.gif

O klasikine muzika tai megsta... as nededu ausiniu, o siaip klausausi, tai tikiuos kad ir lelius girdi wub.gif Nes tikrai nusiramina man jos beklausant smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristeulv @ 2009 01 07, 13:27)
Gal teko kur skaityti, koki poveiki vaisiui daro garsi ritminga sokiu muzika?

Esu 22 sav. nestumo ir labai noreciau eiti kartu su draugais i DJ Tiesto pasirodyma Siemens  arenoj vasario 21 d. Tiesto groja trankia sokiu muzika ir man neramu, ar nekenks vaisiui tokio pobudzio muzika: nemazai zemu garsu, plius ritmas siek tiek keliantis kraujo spaudima.





o as buvau kai man iki gimdymo buvo like 2 menesiai anties koncerte gyvo garso, tai irgi galvojau kad yztrenks ausytes kudikiui, taciau viskas gerai. Pasikonsultuok su gydytoja ka sakys, jei leis eik sekmingo nesiojimo nestuke.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zaliaake25: 07 sausio 2009 - 12:47
Mes irgi kalusomes klasikines muzikos, dazniausiai Vivaldzio, nes kazkur skaiciau, kad geriausiai veikia butent Mocerto ir Vivaldzio muzika. Tiksliai nezinau kaip tai veikia smeginys, bet nemanau kad klasikine muzika gali pakenkti, tai gi reikia klausytis savo ir mazylio malonumui smile.gif)
Atsakyti
Mano teta dirbo muzikos mokykloje pianino mokytoja.Per abu nėštumus daug grojo pianinu ir klausė klasikinės muzikos,ir iki šiol pusseseres 2 ir beveik 4 metukų geriausiai nuramina ta muzika,kurios klausėsi dar būdamos pilvukyje. mirksiukas.gif Ir nuėjus į koncertus vz: ąžuoliuko ir tt. abi labai gražiai ir ramiai klauso,nes jom ta muzika labai gerai žinoma...ir jeigu būdavo neramios,kai buvo dar mažutės,užleidus klasikinę muziką ar pagrojus pianinu tuoj pat nusiramindavo wub.gif Tad manau,kad naudinga pilvukam klausyt ramios muzikytės ir prie jos pripratint,kad po to būtų galima ja nuraminti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kristeulv @ 2009 01 07, 12:27)
Gal teko kur skaityti, koki poveiki vaisiui daro garsi ritminga sokiu muzika?

Esu 22 sav. nestumo ir labai noreciau eiti kartu su draugais i DJ Tiesto pasirodyma Siemens  arenoj vasario 21 d. Tiesto groja trankia sokiu muzika ir man neramu, ar nekenks vaisiui tokio pobudzio muzika: nemazai zemu garsu, plius ritmas siek tiek keliantis kraujo spaudima.


Na paprastai garsi muzika geros savijautos neprideda - kenkt gal ir nekenkia, bet jau reikėtų laikytis toliau nuo kolonėlių. Plius dar tokiuose renginiuose kas gali kenkti tai įvairios dūmų mašinos, cigaretės, žolytės dūmai ir panašiai, jau nekalbant kad ir apskritai po tokių renginių pilna nosis juodų dulkių būna.

Be to, vasario gale tai ir tau bus jau 28 savaitės, ir pilvas didesnis ir judėt sunkiau.
Atsakyti
QUOTE(Elemire @ 2009 01 07, 11:47)
Na paprastai garsi muzika geros savijautos neprideda - kenkt gal ir nekenkia, bet jau reikėtų laikytis toliau nuo kolonėlių. Plius dar tokiuose renginiuose kas gali kenkti tai įvairios dūmų mašinos, cigaretės, žolytės dūmai ir panašiai, jau nekalbant kad ir apskritai po tokių renginių pilna nosis juodų dulkių būna.

Be to, vasario gale tai ir tau bus jau 28 savaitės, ir pilvas didesnis ir judėt sunkiau.


Aciu Jums mergaites uz komentarus. Pagalvosiu as dar, kaip man cia elgtis.
Aciu Dievui dabar rukyklos lauke, tai ivairiu dumeliu prisiuostyti neteks. Siaip dar tikiuosi, kad bus galima sedeti Siemens arenoj, nors ir visi bilietai stovimi. Parasiau organozatoriams ir paklausiau, ar bus galimybes sedeti. Dar vis laukiu atsakymo. Aisku, isstoveti kokias 6 val. tai man butu per sunku su tokiu pilvuku.
Atsakyti
as kas vakara pridedu ausine prie pilvo ir savo mazikei duodu klausytis lopsiniu... tikiuos kai gims jas atsimins ir nurims, kai paleisiu... ax.gif
Atsakyti
Man patinka klausytis relaksacines muzikos,arba tokio stiliaus kaip Enya,nes tai raminanti,atpalaiduojanti muzika ir,manau,mano beveik 16sav zirniukui taip pat patinka smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
o vaikiukas pilvukyje per ausines girdi taip pat gerai, kaip ir naturalioj aplinkoj? man vis atrodo, kad jiems tem nieko nesigirdi doh.gif
Atsakyti
mes dar lb lb maziukai, bet klausomes Mocarto, Vivaldzio, Bacho, Sumano... smile.gif 4u.gif tokia muzika lb atpalaiduoja nestuke.gif nuramina
Atsakyti
mums tevelis nupirko cd - Mother and Baby 4u.gif , labai grazi rami atpalaiduojanti muzikyte. klausausi pati ir ausines ant pilvuko uzdedu.
tik vat irgi susimastau, kaip mazylis ten viska girdi... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diana_B_K: 02 vasario 2009 - 08:37
4u.gif Sveikos būsimos mamytės. Įdomu sužinoti ar klausotės muzikos ir kokios? Aš net neabejoju, kad muzika turi įtakos. Tai kokią pasirinkti sau ir vaikeliui? g.gif bigsmile.gif
Atsakyti