Įkraunama...
Įkraunama...

*Meskim kilogramus kartu, atgimusi 5-oji tema*

Priviet, ciocės biggrin.gif

Nu, ar atsimenat mane?
Sakau reikia grizti i seima biggrin.gif
Maziukei jau greit metukai bus, dar maitinu, bet jau tik vakarais, nakti ir ryte papraso...
Tai sakau reikia susiimti... nes pavariau vel per tuos maitinimus...
per nestuma priaugau 500gr, o maitindama +10kg uzsimeciau, afigienai varau...
Buvau nuo Naujako pradejus laikytis, pameciau kazkiek, bet kas cia buvo, nuklydau ir va jau savaite kaip maitinuosi pagal Paleo ir 7 dienu rezultatas -2,9 kg...
Reikia nusipurtyti ta lasiaka... rudeni 35 stuktels tai noreciau buti bent jau i moteri panasi... dabar tai tokia drymbla, kulverstukas biggrin.gif
Atsakyti
Jo musu seima tai tikra lietuviska gimine , karta per puse metu kas nors papostina .
Kaip gimines i laidotuves . Neprisimenu jau ar ne tu Jolla zadejot nama kaune statytis .
Bet saunu kad parasei , gal dar kas nors pareis , Linette , kaip tu ?
Atsakyti
As, as... jau dalis pastatyta... dirbam toliau biggrin.gif
Atsakyti
o aš dirbu naujame darbe, kur šokolaėdžiai dirba ... nu svoris mano dar neauga, bet greitu laiku bus ... ir dar neša dėžutėmis saldainius, jau sakiau, neškit dešromis, lašiniais tas dovanėles, ar ką biggrin.gif
Atsakyti
Mona ant suoliuko , dieve tark zodi koki .
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2015 03 27, 14:45)
Mona ant suoliuko , dieve tark zodi koki .


Dievas išgirdo biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Tai ką, tipo pavasaris? Mesim svorį? Ar šiaip pablevyzgosim?
Kas su kuo gyvenat? Ką dar ką nors šokiruojančio darot? bigsmile.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Sokiruojancio , na gyvenu vel nebe lietuvoj .
Bet sikart emigravau priesinga kryptim . Ar tai geras sprendimas tik laikas parodys .Gyvenu viena ir gyvenu Bulgarijoj . Esu gyvenus airijoje daug metu .
O is esmes toks gyvenimas kaip laiko masina . Airijoj kazkiek metu i ateiti , bulgarijoj koks 20 i praeiti .Zinot mes be reikalo ismetam automobilius kurie mums atrodo nusene , paaiskejo kad jie daug ilgiau gyvena nei mes isivaizduojam .Kaimynai 1980 audi vazineja , kas butu pagalvojes kad taip galima .
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2015 03 28, 19:30)
Sokiruojancio , na gyvenu vel nebe lietuvoj .



Aš tai rimtai šokiruota.. blink.gif

Kaip galima sugalvot į Bulgariją važiuot gyvent, papasakok, kas tokio gyvenime turi nutikt?

Suprantu, jei meilė kokia bigsmile.gif - ko dėl jos nepadarysi... bet va jei gyveni viena, tai kaip taip susidėliojo viskas, kad tu ten?
Atsakyti
Rimtai įdomu, kas turėjo nutikt, kad Bulgarijon išvažiavai?

Aš vakar vieną mūsiškių sutikau, sulieknėjus kaip reikiant, gyvatė lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Monaving @ 2015 03 29, 10:43)

Aš vakar vieną mūsiškių sutikau, sulieknėjus kaip reikiant, gyvatė  lotuliukas.gif

Taip, taip wink.gif
Ji visus metus su mini nukrypimais žingsniuoja į priekį wink.gif Ir pasiduot nežada smile.gif
Atsakyti
Bulgarija todel kad nekilnojamaji turta biski i kelias vietas paskirstyt . Nors gyvenimas bulgarijos kaime labai skiriasi nuo gyvenimo per atostogas turistu zonoj .Ir isvis cia trakija , osmanu grindinys dar islikes . Netoli turkijos tai liaudis kalba kazi kokia keista kalba . Per televizoriu suprantu ka sako , naturoj ni figa .Bet siaip tai silta , citrinos ir figos ant kiemo auga .
Vietiniai vyrai biski pobaisiai , su manierom liaudziai irgi nelabai .Net parduotuveje dar jautiesi sovietmecio dvasioje . Kadangi gyvenu viena svoris neauga bent jau . Nereikia daryt valgyt jei pati nenoriu . Beje teorija kur skelbiau kazkada apie angliavandeniu degradacija yra patvirtinta , ryzius dar galime degraduoti su trupuciu kokosu tauku . Jei kas prisimins apie ka as cia .
Atsakyti