Įkraunama...
Įkraunama...

Nevalgome po 18 val.

As tai nesimarinu, bet tokia diena buvo, o dabar ne perseniausia zuvies kepsneli suvalgiau 50 gramu, 2 valgomi saukstai zirneliu ir 4 saukstai burokeliu virtu, esu soti ir patenkinta, zinau kad negerai, bet geriau nei bandeles
Atsakyti
Labai grubiai paskaiciavus susidare 1600 kaloriju siandien, na bet as kaip visada skaiciuoju ne tiksliai ir dadedu daugiau smile.gif pvz skaiciuojant sauksta misraines skaiciuoju kaip viena bulve, viena morka, viena agurka, bet tikrai nemanau, kad tiek ieina i sauksta smile.gif taigi as esu caca lialia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gucy @ 2013 05 09, 17:31)
Sveikinimai!!! Ar čia tavo tikslas? Tingiu lenteles ieskoti blush2.gif

Taip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gaily @ 2013 05 09, 22:11)


kaip tau smagu as irgi ziauriai noreciau bent maziau nei 70 svart, taip uzknisa mane niekaip neperzengiu ir tas stimulas pradeda mazet :/
Atsakyti
Labas rytas trumpam įkišau nosį pas Jus, vakar vėlyva vakarienė suveikė, svarstyklėms nepatiko biggrin.gif, o vat šiandien bandysiu su kefyru paiškrovauti, nes skrandis streikuoja po tiek dienų lėkimo ir normalaus nepavalgymo sad.gif Prisiduosiu rytoj, po šiandienos iškrovos, O Jums gero prasidėjusio penktadienio mirksiukas.gif
Atsakyti
smile.gif+2013 05 09, 22:41-->
QUOTE(gabriela smile.gif @ 2013 05 09, 22:41)
kaip tau smagu as irgi ziauriai noreciau bent maziau nei 70 svart, taip uzknisa mane niekaip neperzengiu ir tas stimulas pradeda mazet :/

Trečia diena iš eilės stabilus 53 assa.gif
Atsakyti
Labukas,

AS sia sav turbut piliusiuka priduosiu, nes visa savaite truputi chaotiska. Siaip atostogauju, bet reikalu pilna, tai valgau kaip papuola ir kas papuola. Aisku stengiuosi produktus paderinti ir vakare kiek lengviau uzkasti. Bet kadangi yra atostogos, tai labai saves negriauziu smile.gif, nes ir taip jau pasiekiau ta svori, kurio norejau iki vasaros smile.gif. Bet yra dar kur pasitempti tikrai.
Vakar valgiau tikrai nedietiskai smile.gif

Pusryciai kava su pienu.
Velyvi pietus: vistienos salotos (su majonezu) ir mazas "Balto" alaus bokaliukas blush2.gif (cia taip gavosi, nes buvo puiki diena mieste su drauge smile.gif).
Vakariene irgi gan velyva (apie 19:30) kepti sonkauliukai su raugintais kopustais doh.gif . Buvo skanu, bet nuodeminga blush2.gif .

Tikiuosi siandien bus geriau smile.gif
Geros dienos, ryt prisiduodam 4u.gif
Atsakyti
4u.gif Sveikos

As irgi ryt prisiduosiu 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas, tai nepamisrskit prisiduot, kurios ryt prisiduosit smile.gif nes sekmadieni as dirbu, tai ryt bandysiu padaryti lentele smile.gif
Atsakyti
smile.gif+2013 05 09, 20:25-->
QUOTE(gabriela smile.gif @ 2013 05 09, 20:25)
Tai tu kaip nudestai kaip ne is tos pacios gvardijos, kad butum  doh.gif



aisku kad ne is tos pacios gvardijos. mano meniu sudaro minimum 1500.
o laurencija isvis kelias dienas marinosi ir paskui dar iskrova pasidare doh.gif
esu maitinusis iki 18h, tai zinau kiek reikia i save sukisti per trumpa laika arba dienos norma buna netenkinama. na nebent keliates 6h ryte ir 10 einat miegot, tuomet nesunku. nevalgymas po 18 h yra labai salyginis cool.gif
sauksta misraines geriau skaiciuoti kaip 1 bulve
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aprilia143: 10 gegužės 2013 - 11:51
QUOTE(aprilia143 @ 2013 05 10, 13:49)
aisku kad ne is tos pacios gvardijos. mano meniu sudaro minimum 1500.
o laurencija isvis kelias dienas marinosi ir paskui dar iskrova pasidare  doh.gif
esu maitinusis iki 18h, tai zinau kiek reikia i save sukisti per trumpa laika arba dienos norma buna netenkinama. na nebent keliates 6h ryte ir 10 einat miegot, tuomet nesunku. nevalgymas po 18 h yra labai salyginis  cool.gif
sauksta misraines geriau skaiciuoti kaip 1 bulve


na is dalies as su tavim sutinku, man maziau nei 1500 kaloriju pastoviai atrodo ziaurus badas, as taip negaleciau, va uztat ir nesiparinu jei kokiu 100 virsiju smile.gif

as kaip dziaugiuos nereali nuotaika biggrin.gif turiu tokia be proto grazia svelniai rozine trumpa pusta suknele ir zadu ja antra vestuviu diena mautis, bet jau kokie su metai neilendu, kazkada naujuosius sventem tai 67 sveriau vilkaus ir kadangi finansai spaudzia labai nenoreciau pirkt naujos tai antrai dienai del keliu valandu smile.gif tai isivaizduokit snd ilindau as i ja blink.gif gal papukai dar truputi suspausti, bet kaip gerai atrodo, soku visa ryta po kambari staipauis pries veidrodi, nu panos nu kaip super biggrin.gif

Atsakyti
pabandyk skirtingus bra. o kiek as turiu sukneliu, iki kuriu man biski truksta ... doh.gif kokiu 2kg

tavo vestuves?
Atsakyti