Įkraunama...
Įkraunama...

Minus 10

Kadangi beviltiškai marinuoju laiką prie kompo, tai užklydinėju į visokias temas, užklydau į auksines mintis (tik kažko tie saldūs paveiksliukai ir dideliu bold šriftu rašomi žodžiai negraudina g.gif ) ir radau manau tikrai auksinę lotuliukas.gif

Pakirsti sparnai dar nereiškia skrydžio baigties... Tu skrendi, tik kita kryptim- žemyn...

QUOTE(meškutė_Nida @ 2014 11 02, 18:19)
Mažametė zaraza, blyn dry.gif


doh.gif biggrin.gif mažesniems atleistina, čia kaip aš kažkada sulaukiau "tavo amžiuje", kai buvo 26 cool.gif

O tu tikra dėl Zumbos? O gal sakau kažkokią statistiką slaptą radai, kur surašyta, ką sportuojant daugiausia numetama? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(meškutė_Nida @ 2014 11 02, 10:33)
Sveiks, kolektyvs cool.gif

1. Kitą savaitę tikrai pasiimsiu karolius, nes aš juos jau užbūriau. Lieknėjimui cool.gif


2. Esu pasiruošusi antram etapui, kuris skamba taip: Iki vasaros numesiu 20 kg.


1. ...gal pasakyti, kad nebeatiduotų g.gif ...Nes man tokių užburtų irgi reikia. Kaip ir mano draugei.
2. mega_shok.gif bebe.gif

QUOTE(Tepaluota @ 2014 11 02, 12:39)
Naivuolė. Paburk ir man  rolleyes.gif



Pirma karolius reikia užsisakyt tongue.gif STEBUKLINGUS brunette.gif
Atsakyti
QUOTE(meškutė_Nida @ 2014 11 02, 16:36)
Meilės nuotykius aprašinėsi, kai bus -15 kg cool.gif

O tai storoms negalima? huh.gif
QUOTE(L'aurore @ 2014 11 02, 17:01)
namie reik lubas dažyt

Kuriuose "namie"?
QUOTE(meškutė_Nida @ 2014 11 02, 17:13)
Išprotėjau? dirol.gif

Tikrai taip dirol.gif
QUOTE(konfetti @ 2014 11 02, 19:09)
Pirma karolius reikia užsisakyt  tongue.gif STEBUKLINGUS  brunette.gif

Tai kad mano stilius ne toks, neturėsiu prie ko nešiot. Pažiūrėt ir pasidžiaugt gražu, ale tik tiek blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2014 11 02, 19:25)
O tai storoms negalima? huh.gif

Kuriuose "namie"?

REIKIA bigsmile.gif

Tikruose namuose, Vilniuje mirksiukas.gif sodyboje kas reikalinga, jau atnaujinta, bet ten ne namai... ten tik šunys MANO rolleyes.gif





Atsakyti
QUOTE(L'aurore @ 2014 11 02, 19:47)

Nu va, o Meška neleidžia... dry.gif
Atsakyti
Labutės. 4u.gif
o kad tema atgijo biggrin.gif thumbup.gif
Turtle, tai visą glėbį balionų. Laikykis, mergyt. Tfu tą slieką -tegu sau bolotiruojasi velniop. Tau padovanojo du nuostabius žmogeliukus, - išgyvensi be jo.

ošitąaną, ateik į mūsų facebuke grupę ax.gif ten irgi picų ir alaus reikia mirksiukas.gif

MN, - tau spust už senuliuką draugą. 4u.gif už zumbą - lenkiu galvą g.gif nors tavęs ten nelabai matau, bet gal ir patiks. O kaip jaunas šuniukas - visas komandas jau moka?

Tepaluota - siunčiu burtą ir aš, bet iš esmės ten tas + 20 ar -20 tavo žavesio neveikia niekaip mirksiukas.gif

o šiaip tai davai visos draugiškai matrą kokią paleidžiam, kad po visi nereikalingi kilogramai į kosmosą išgaruotų bigsmile.gif

Akire, - tavęs pasiilgau, nežmoniškai, labai džiaugiuosi, kad nori gramą vieną kitą numest mirksiukas.gif gal į temą dažniau įlįsi. 4u.gif Šeiminiai reikalai kaip? Meškos lazdelės nereikia?

Aurora, papasakok apie garinį reikalą. Mažu ir man reikia g.gif


o aš nu tai ką aš... Bėgioju. Kojica dar patinus, bet "aš galiu" bigsmile.gif Laikiau Kuperio testą tai beveik tikčiau JAV armijai lotuliukas.gif iki exelent liko gal 200 metrų. svorio numest irgi noriu. Geriausiai būtų -20 kg. ax.gif bet... kadangi valgau viską ką tik noriu ir nieko sau negailiu, tai pati kalta esu kaip esu - tame pačiame levely.

Papildyta:
QUOTE(Tepaluota @ 2014 11 02, 16:37)
PAMATEI TOKĮ DALYKĄ???

bet tai kai nagai gražumo wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(flesi @ 2014 11 02, 20:20)
iš esmės ten tas + 20 ar -20 tavo žavesio neveikia niekaip  mirksiukas.gif

Ak, kad tai būtų tiesa...
QUOTE(flesi @ 2014 11 02, 20:20)
bet tai kai nagai gražumo  wub.gif  wub.gif  wub.gif

laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Bet tai kai tema - visą dieną vien šnipai apačioj ir melžėjos cool.gif
Atsakyti
Flesi, pirkau tokį : http://www.sharkclea...prietaisas.html

kilimams, girndims išbandžiau tik kartą, langams dar nebandžiau, bet va sofai, markizėms, paltams, plytelėms tai jooo...patiko bigsmile.gif



Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2014 11 02, 21:28)
1. Ak, kad tai būtų tiesa...
2. Bet tai kai tema - visą dieną vien šnipai apačioj ir melžėjos cool.gif

1. o tai ne???? aš tavo svorio svyravimų net nepastebėjau iš viso, o žavesys toks pats jau šimtą metų. mirksiukas.gif
2. nu tai tegu melžėjos nors į nagus gerus pažiūri, o paskui savo nusigraužia... iš pavydo bigsmile.gif

QUOTE(L'aurore @ 2014 11 02, 21:30)
Flesi, pirkau tokį :

kur pirkai? mažu man kalėdų seniui pateikt į sąrašą bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(flesi @ 2014 11 02, 20:34)
1. o tai ne???? aš tavo svorio svyravimų net nepastebėjau iš viso, o žavesys toks pats jau šimtą metų.  mirksiukas.gif
2. nu tai tegu melžėjos nors į nagus gerus pažiūri, o paskui savo nusigraužia... iš pavydo  bigsmile.gif

kur pirkai? mažu man kalėdų seniui pateikt į sąrašą  bigsmile.gif

drinks_cheers.gif wub.gif

biggrin.gif

a ten ir pirkau..aaa, tiesa, turiu kortelę, dovanai gavau kažkada bigsmile.gif tai gali traukt į sąrašą, Senis, jei reiks, gali ir mano kortele pasinaudot , tik švilptelkit mirksiukas.gif aha, dar kranus ir kriaukles nuo kalkių super išvalė schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(flesi @ 2014 11 02, 20:34)
aš tavo svorio svyravimų net nepastebėjau iš viso, o žavesys toks pats jau šimtą metų.  mirksiukas.gif

Jėtau, kaip tu gražiai moki wub.gif Būtum diedas, atsiduočiau nedraugavus ax.gif
QUOTE(flesi @ 2014 11 02, 20:34)
kur pirkai? mažu man kalėdų seniui pateikt į sąrašą  bigsmile.gif

O man, durnei, viskas, ką rodo per TV šopus, neatrodo patikimai. Šitas irgi neatrodo doh.gif O kaži, būna tokių šluotų-šluosčių, kur pačios grindis išplauna? unsure.gif Aš vos pašvabruoju ir rankeną skauda verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2014 11 02, 20:39)
Jėtau, kaip tu gražiai moki  wub.gif Būtum diedas, atsiduočiau nedraugavus  ax.gif

O man, durnei, viskas, ką rodo per TV šopus, neatrodo patikimai. Šitas irgi neatrodo doh.gif O kaži, būna tokių šluotų-šluosčių, kur pačios grindis išplauna? unsure.gif Aš vos pašvabruoju ir rankeną skauda verysad.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif

aha, man irgi...tik šito buvau nemačius, arba neatkreipusi dėmesio...ieškojau tiesiog googlėj, išmetė, paklausinėjau, dar dukros draugė prekomendavo, nu, ti ir susigundžiau biggrin.gif nu, man tas kotas grindims ir kilimams tai gal mažiausiai reikalingas arba aš dar neįkirtau...o pats prietaisiukas, tai thumbup.gif dabar laukia eilėj vonios plytelės...
Atsakyti