Įkraunama...
Įkraunama...

Minus 10

Aurosoma sveika prisijungusi.Teisingai parasei,kad tortai bus biggrin.gif .Tortas negraus sazines,nes bus rezimas smile.gif .
As vakar pasisveriau po Kuciu ir Kaledu pirma karta.Aisku po svenciu iskart i rezima.Ir likau labai maloniai nustebinta.Dingo is akiu prieki 9 ir dar su geru kilogramu i minusa bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusetelle @ 2014 12 30, 12:20)
Aurosoma sveika prisijungusi.Teisingai parasei,kad tortai bus biggrin.gif .Tortas negraus sazines,nes bus rezimas smile.gif .
As vakar pasisveriau po Kuciu ir Kaledu pirma karta.Aisku po svenciu iskart i rezima.Ir likau labai maloniai nustebinta.Dingo is akiu prieki 9 ir dar su geru kilogramu i minusa  bigsmile.gif


Ačiū už priėmimą! Aišku dar tokia šventinė diena. Mes dar svečiuose, grįšim tik sekmadienį, todėl aišku ritmo ir sporto jokio, bet stengsiuosi gražiai maitintis. Aš po švenčių irgi pliuso neturėsiu. Nes tarp šventinę savaitę gerai maitinausi.
Atsakyti
Per N.M ir as pripuotavau,bet kaip sakant,mes gi ne uzsikodave alkoholokai,kad paragavus kazko draudziamo paslo pajiechalo,-ir vel i rezima mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusetelle: 01 sausio 2015 - 22:32
Sėkmingų visoms šių 2015-tųjų metų! Kadangi tai svorio metimo tema, linkiu, kad šiais metais pagaliau pasiektumėte savo figūros idealą, prisijaukintumėte saiką, pamiltumėt sportą 💋
Atsakyti
oi kaip cia tylu, gal mergaites jau negris. Reikes eiti i kokia kita temute 😕, labai norisi pabendravimo ir palaikymo...
Atsakyti
Organizuokit naują kompaniją mirksiukas.gif Šiaip mes su BD lieknėsim, tiksliau, turim lieknėt, tai matysim.
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2015 01 04, 13:01)
Organizuokit naują kompaniją  mirksiukas.gif Šiaip mes su BD lieknėsim, tiksliau, turim lieknėt, tai matysim.

Jep drinks_cheers.gif tik nežinia, kur lieknėsim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2015 01 04, 14:01)
Organizuokit naują kompaniją  mirksiukas.gif Šiaip mes su BD lieknėsim, tiksliau, turim lieknėt, tai matysim.

Aš toj kompanijoj galiu būt smile.gif
Atsakyti
Temute apmirusi.Gal visos uzsiemusios...As pora sav,eurui pereinant,atostogavau.Tai sioki toki kosmetini remonta pasidariau ax.gif .Cia va po N.M. vaiko gimtadienis praejo,praejus savaitei vyro buvo.Po jo mano,paskui po 3d.uosvienes...Ir viskas sausio menesi.Tai dziaugsiuos numestu net 1kg per menesi biggrin.gif .Siuo metu,po paskutinio susirasymo sioj temutej,dar 1kg atsikraciau rolleyes.gif .
Atsakyti
numarinot tema...? blink.gif unsure.gif

o tokia nemirtinga visad atrode cool.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktine Fėja @ 2015 03 14, 00:52)
numarinot tema...? blink.gif  unsure.gif

o tokia nemirtinga visad atrode cool.gif  verysad.gif

Neliūdėk smile.gif ateik į FB cool.gif
Atsakyti
QUOTE(BonaDona @ 2015 03 14, 07:26)
Neliūdėk smile.gif ateik į FB  cool.gif


a ten mane kas nors prijams dar? g.gif unsure.gif
Atsakyti