Įkraunama...
Įkraunama...

*Pasitikim pavasarį lieknos*

QUOTE(semlina @ 2015 03 21, 10:56)
Pas mane paskutiniu metu visiški nekalbadieniai. Gal pavasaris savo duoda, vitaminų stoka, kažkokia išsekusi jaučiuosi

Trukumas vitaminu....
o as labai gerai po sokiu pasijuntu!!! tiek energijos!!!! Ir dar sia savaite jau miegu pagaliau naktimis! thumbup.gif tik viena nakti iki 2 bludijau...
Atsakyti
QUOTE(semlina @ 2015 03 21, 10:56)
Pas mane paskutiniu metu visiški nekalbadieniai. Gal pavasaris savo duoda, vitaminų stoka, kažkokia išsekusi jaučiuosi



Vartok daug vaisių, gausi vitaminų ir pasijusi geriau 4u.gif
Papildyta:
Man tai gerklę skauda, nosis užsikišus, tos orų permainos doh.gif O maitinuosi tvarkingai, vakare nevalgau, dieną ir nesąmonių į save nekišu thumbup.gif
Atsakyti
labas!

as va savaitgali gerai pasportavau, bet ir privalgiau doh.gif

prisiduodam?
mano siandien 63,2
Atsakyti
jeee thumbup.gif 68,700 thumbup.gif pajudejo thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, pas mane 71! ye ye yee drinks_cheers.gif
Atsakyti
Pas mane stovi vietoj, 66.9... smile.gif
Atsakyti
Pas mane 68,5
Atsakyti
Apsirgau aš visai... Angina baisiausia sukilus doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Kikavaida laikykis ir sveik.... 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas, aš jau pasveikau 4u.gif priduosiu 0, nes per sirgimą nedaug valgiau, tai kai pradėsiu normaliai maitintis, susinormalizuos viskas mirksiukas.gif Skanios kavytės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikavaida @ 2015 03 30, 06:39)
Labas rytas, aš jau pasveikau  4u.gif  priduosiu 0, nes per sirgimą nedaug valgiau, tai kai pradėsiu normaliai maitintis, susinormalizuos viskas  mirksiukas.gif  Skanios kavytės  ax.gif

Smagu, kad jau pasveikus. Man svorį mesti kažkaip irgi nesigauna. Kiti rūpesčiai dabar galvoj tai ir svoris vietoj stovi ax.gif 68,5 prisiduodu.
Atsakyti
Senokai buvau, ateinu pasipasakot, kaip sekasi. Kaip jūs ir patarėte, pradėjau sportuoti- daryti atsilenkimus, bei šoninius atsilenkimus ir pastebėjau, kad tikrai padėtis pasitaisė. biggrin.gif Norėjau padėkoti, merginos,kadangi jau iškart raginot mane būtent sporto pagalba dailinti pilvą 4u.gif
Atsakyti