Įkraunama...
Įkraunama...

Mamytės Maskvoje


Sena tema:
http://www.supermama...showtopic=32330

Taigi bendraujame toliau thumb_yello.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaida L: 17 sausio 2009 - 14:52
Sveikos, sugrįžusios 4u.gif

Vaida, brūkštelk žinutę kokiai moderatorei, pataisys klaidą pavadinime 4u.gif

Šuo metu pas tave gražus žinučių skaičius smile.gif - 777 cool.gif ..

O kokią internetinę parduotuvę buvai nusižiūrėjus scrapbookingui ? Man reikia dar ir kokios, kad rasčiau priemonių meškiukams pasiūti, bet neradau dar tokios, kuri ne tik paštu siūstų, bet ir atvežtų į namus, ar pasiimt kur nors būtų galima unsure.gif ...

QUOTE(gustema @ 2009 01 17, 11:03)
Mes jau irgi vakar grįžom į Maskvą. Dar pora dienelių reikės adaptuotis, ir manau, gyvenimas pradės vėl tekėti sena vaga.
Mano dukra mėnesį darželio nelankė, bijau, kad vėl jai reikės laiko apsipriprasti.


ilgai LT buvot bigsmile.gif

Panašu, kad ir mano Kristupas jau keliaus darželin bigsmile.gif , truputį nepatogu iki ten nusigaut, kai nevairuoju blush2.gif , bet svarbiausia, kad tik jam tiktų ir patiktų, nes nori tai labai, o kai nueis ir bus matyt, vistiek kalbos barjeras ir pan. Nors va kai ateina kartais armėnė pažiūrėt, tai susibendrauja kažkaip bigsmile.gif , kelias valandas pabūna be mūsų, tai grįžus dainuoja, deklamuoja armėniškai ir vargo nemato lotuliukas.gif thumbup.gif , tokie maži, tai kaip kempinės, greit sugeria informaciją wub.gif ..

QUOTE(vaida L @ 2009 01 17, 14:43)
Mes ir jau gryžom tik labai jau apsirgo mūsų šeima Lietuvoje. Tikiuosi čia išsikapstysim iš visų ligų  doh.gif


Sveikatos 4u.gif Mes ir visas šventes prasirgom Lietuvoj, naujamečio dieną dar ir į polikliniką važiavom, kad sūnelį apžiūrėtų, kraują patikrintų doh.gif , grįžom čia abu su mažuliu kosintys baisiausiai doh.gif , dabar jau normaliai..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LT saulele: 17 sausio 2009 - 15:09
doh.gif ką reiškia sergančiai ką nors daryti, prašiau kad pakeistu mirksiukas.gif

O į kokį darželį žadi vesti?
Mes tai auklę turėjom gauti po Naujų metų, bet ji jau savaitę kaip neskambina, nors aš jau ir nesitikiu. Kažkaip mums nesiseka su auklėm doh.gif
Visi tik žada žada man, o paskui vis kas nors atsitinka ir planai pasikeičia jų blink.gif

Žinok buvau net keletą internetinių parduotuvių nužiūrėjus, bet Lietuvoje kompiuterio prifilaktika darėm ir viską atnaujinus neliko man nieko verysad.gif
Tu per www.google.ru įvesk scrapbooking ir išmest turėtų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaida L @ 2009 01 17, 15:39)
O į kokį darželį žadi vesti?:


ketinam čia 4u.gif

Labiausiai į šitą norėjom, mums ir arčiausiai, bet čia nebent nuo rugsėjo vieta bus cool.gif ...

QUOTE(vaida L @ 2009 01 17, 15:39)
Mes tai auklę turėjom gauti po Naujų metų, bet ji jau savaitę kaip neskambina, nors aš jau ir nesitikiu. Kažkaip mums nesiseka su auklėm  doh.gif 
Visi tik žada žada man, o paskui vis kas nors atsitinka ir planai pasikeičia jų  blink.gif 


o tai tau reikia retsykiais ar pilnai dienai ieškai unsure.gif ?
Atsakyti
O per kur Jūs auklių ieškote? Aš irgi norėčiau nusisamdyt auklę keletui valandų savo mažajam.

LT mes prabuvom visą mėnesį, panašiai ir planavom.

Kas čia yra, kad visi kelionėje susirgę buvo. Mes per Kalėdas Prancūzijoje buvom, tai iš ten parsivežėm kažkokį labai bjaurų virusą. Abu vaikai karščiavo 7 dienas ir baisiai kosėjo. Tai ir per Naujuosius teko namuose prasėdėti. Bet dabar jau pasveikom, ir tikiuosi nebesusirgsim bigsmile.gif
Atsakyti
Iš dalies man dabar ir nereiktų, nes už poros mėn. važiuosiu į Lietuvą gimdymui ruoštis, tai auklę žadėjo iki to laiko paskolinti 4u.gif Bet ji neskuba su mumis susisiekti doh.gif



O dėl ligų, tai manau, kad klimato skirtumai čia mums taip visoms paveikė. Maskvoje oras žymiai sausesnis nei Lietuvoje ir bent mane ta drėgmė iškart užmuša doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vaida L @ 2009 01 17, 18:54)
Iš dalies man dabar ir nereiktų, nes  už poros mėn. važiuosiu į Lietuvą gimdymui ruoštis, tai auklę žadėjo iki to laiko paskolinti 


vešies ir Gabrielę kartu į LT? Kada tau numatoma data lukštentis jau ax.gif ?

QUOTE(vaida L @ 2009 01 17, 18:54)
Maskvoje oras žymiai sausesnis nei Lietuvoje ir bent mane ta drėgmė iškart užmuša  doh.gif


biggrin.gif iš tikro, tai pripratom čia prie užteršto oro, įkvėpėm LT švaresnio ir ... lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Turbūt, kad yra skirtumas drinks_cheers.gif , nes bent Kristupo kosulys tai iškart pasikeitė g.gif , kad ir toj pačioj LT skiriasi oras, mamą toks kaip apsunkintas bronchitas kamavo ilgai, buvo pas sesę Klaipėdoj kelias dienas, tai sako, žmogum pasjaučiau, kosulio beveik neliko cool.gif , oras kitoks smile.gif ...
Atsakyti
Jo vešiuos ir gabrielę, kur ji be manęs ax.gif O gimdymas tai gegužės viduryje kažkur gausis, nes kiek kartų echoskopu žiūrėjo tiek kompiuteris skirtingas datas parašydavo. Tai lauksiu ir tiek, Gabrielę tai pernešiojau savaitę, tai gal ir dabar alermo nebus nestuke.gif
Atsakyti
Turbūt jau dauguma po svenčių suvažiavo į Maskvą, tai gal kokį susitikimą suorganizuojam. Smagu būtų susipažinti.
Atsakyti
QUOTE(gustema @ 2009 01 18, 15:24)
Turbūt jau dauguma po svenčių suvažiavo į Maskvą, tai gal kokį susitikimą suorganizuojam. Smagu būtų susipažinti.

Organizuojam organizuojam bigsmile.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(VABALIUKE @ 2009 01 18, 18:10)
Organizuojam organizuojam bigsmile.gif  drinks_cheers.gif

drinks_cheers.gif Kur enca dingus?????
Atsakyti
Manau, reikia sutarti datą, laiką ir vietą, kur ir kada susitinkam.
Dėl vietos - man nesvarbu, galiu bet kur atvažiuoti. O dėl laiko - galiu iš ryto (10.30-14 val.).
Taigi laukiu pasiūlymų lotuliukas.gif
Atsakyti