Įkraunama...
Įkraunama...

Mamytės Maskvoje

QUOTE(gustema @ 2009 01 20, 15:48)
Manau, reikia sutarti datą, laiką ir vietą, kur ir kada susitinkam.
Dėl vietos - man nesvarbu, galiu bet kur atvažiuoti. O dėl laiko - galiu iš ryto (10.30-14 val.).
Taigi laukiu pasiūlymų  lotuliukas.gif

Turiu pasiūlymą Megoje (tioplij stan), nes čia yra vaikams žaidimų kambarys. Kol vaikai žais mes galėsim pabendraut mirksiukas.gif Galit ir kitą vietą siūlyt aš su mašina atvažiuosiu bet kur ir bet kada drinks_cheers.gif
Ką siūlot VABALIUKE ir LT saulele?
Atsakyti
QUOTE(vaida L @ 2009 01 20, 16:21)
Turiu pasiūlymą Megoje (tioplij stan), nes čia yra vaikams žaidimų kambarys. Kol vaikai žais mes galėsim pabendraut  mirksiukas.gif  Galit ir kitą vietą siūlyt aš su mašina atvažiuosiu bet kur ir bet kada  drinks_cheers.gif
Ką siūlot VABALIUKE ir LT saulele?


O ta Mega yra prie pat metro blush2.gif ? Nes aš nevairuojanti smile.gif

Gustema, o tu dukrą atsiveši, ar darželyje bus?
Atsakyti
QUOTE(LT saulele @ 2009 01 20, 18:42)
O ta Mega yra prie pat metro  blush2.gif ? Nes aš nevairuojanti  smile.gif

Gustema, o tu dukrą atsiveši, ar darželyje bus?

[QUOTE]
Manau, kad darelyje.
O kur tu gyveni? Gal galėčiau paimti tave.
Atsakyti
QUOTE(gustema @ 2009 01 20, 17:57)
Manau, kad darelyje.
O kur tu gyveni? Gal galėčiau paimti tave.


tai nebus mano berniokui panos biggrin.gif ? Atsivežk mirksiukas.gif

Prie Novyje čeriomuški gyvenu, ne bėda ir metro atvažiuot, jei ten šalia, man gaunasi iki tioplyj stan keturios stotelės, bet po to neįsivaizduoju kur, dar tie metro man painiojasi doh.gif , pastoviai ne toj pusėj išlipu blush2.gif ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LT saulele: 20 sausio 2009 - 18:21
QUOTE(vaida L @ 2009 01 20, 17:21)
Turiu pasiūlymą Megoje (tioplij stan), nes čia yra vaikams žaidimų kambarys. Kol vaikai žais mes galėsim pabendraut  mirksiukas.gif  Galit ir kitą vietą siūlyt aš su mašina atvažiuosiu bet kur ir bet kada  drinks_cheers.gif
Ką siūlot VABALIUKE ir LT saulele?

As irgi nevairuoju, tai geriau kur netoli metro. Na ir isvis arciau centro noretusi.. o metro su vako vezimu imanoma atvaziuot? (iki siol nevaziavau blush2.gif )
Jei visos be vaiku, tai galim ir vakarop kur varyti kokteiliu ar vynelio isgert. biggrin.gif
jei su vaiku, tai man laikas tinka ryte 11- 13.30 ir vakare nuo kokiu 6. smile.gif
Atsakyti
Jai be vaikų, tai man problematiška, nes neturiu kam palikt verysad.gif O kur arčiau centro? Reik orientuotis, kad dienom kamščiai baisūs centre. Aš nuo tioplij stan metro paimt galiu laisvai, man pakeliui gaunas.
VABALIUKE, o dėl metro su vaikais net neįsivaizduoju g.gif
Atsakyti
QUOTE(LT saulele @ 2009 01 20, 19:21)
tai nebus mano berniokui panos  biggrin.gif ? Atsivežk  mirksiukas.gif


[QUOTE]
Na, pažiūrėsiu, gal ir atsivešiu. manau, jai būtų įdomu pažaisti su vaikais.
Papildyta:
QUOTE(VABALIUKE @ 2009 01 21, 00:56)
As irgi nevairuoju, tai geriau kur netoli metro. Na ir isvis arciau centro noretusi.. o metro su vako vezimu imanoma atvaziuot? (iki siol nevaziavau blush2.gif )
Jei visos be vaiku, tai galim ir vakarop kur varyti kokteiliu ar vynelio isgert. biggrin.gif
jei su vaiku, tai man laikas tinka ryte 11- 13.30 ir vakare nuo kokiu 6. smile.gif

Man be vaikų tikrai neišeis. Tiksliau, be mažojo. O vakare irgi nelabai išeina.
Gal ryte organizuojam ax.gif

O metro stotelė, kiek įžiūrėjau žemėlapyje, ne visai arti megos. Bet gal tik taip žemėlapyje atrodė.
Vaida L, tu ten netoli gyveni, parašyk kaip ten situacija. O ten prie vaikų žaidimų kambario yra kokia kavinuke, kur mes galėtume pasėdėti?

Aš būsiu su mašina, tai irgi kažkurią galėčiau paimti.



Atsakyti
Laba diena,
labai atsiprasau kad tersiu jusu temele,bet noreciau paklausti vieno dalyko 4u.gif tikiuosi per daug nesupyksit ax.gif
Gal zinote kiek maskvoje sitas dalykas kainuoja?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(gustema @ 2009 01 21, 18:07)
Man be vaikų tikrai neišeis. Tiksliau, be mažojo. O vakare irgi nelabai išeina.
Gal ryte organizuojam ax.gif

O metro stotelė, kiek įžiūrėjau žemėlapyje, ne visai arti megos. Bet gal tik taip žemėlapyje atrodė.
Vaida L, tu ten netoli gyveni, parašyk kaip ten situacija. O ten prie vaikų žaidimų kambario yra kokia kavinuke, kur mes galėtume pasėdėti?

Aš būsiu su mašina, tai irgi kažkurią galėčiau paimti.

Taip yra kavinukė kur mes ramiai pasėdėtume mirksiukas.gif
O dėl metro stotelės, tai paskutinė tioplij stan būtų, bet nuo jos važiuot dar reikia, tai aš paimčiau kurią nors ir gustema paimtų. Taip kompanija ir susidaro mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(aistukke @ 2009 01 21, 18:39)
Laba diena,
labai atsiprasau kad tersiu jusu temele,bet noreciau paklausti vieno dalyko 4u.gif  tikiuosi per daug nesupyksit ax.gif
Gal zinote kiek maskvoje sitas dalykas kainuoja?
user posted image

Parašyk pavadinimą tikslų, tada galėčiau per paiešką pažiūrėt mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu prie manęs yra kažkoks vaikų žaidimų kambarys, tai jau visiškai prie pat metro, keli žingsniai biggrin.gif , aš ir arčiau centro gyvenu biggrin.gif ...

Ar pasveikę jau daugmaž visos? Gal neatidėliojam ir penktadienį ryte susibėgam smile.gif ? Nes kuo ilgiau planuojama, tuo labiau nepavyksta smile.gif

QUOTE(aistukke @ 2009 01 21, 17:09)
Gal zinote kiek maskvoje sitas dalykas kainuoja?


mačiau šitos lankus parduotuvėlėje prie namų, nepamenu tikslios kainos, bet pagalvojau, kad nepigu, apie 180 lt. berods gavos g.gif , nors ten visokių buvo, bet kainos maždaug nuo 120 lt. iki .....
Atsakyti
Jis vadinasi "acu hoop" bet ar taip pat rusiskai vadinasi,tai nezinau smile.gif su rusu kalba man nekas doh.gif
Merginos ar galetu,kuri nors is jusu padaryti paslauga ir toki daikta nupirkti man ir atsiusti i kauna? Uz viska sumokeciau 4u.gif bet dar ne dabar,uz kokio menesio reiktu man jo,nes dbr su pinigais krize doh.gif
Atsakyti
QUOTE(LT saulele @ 2009 01 21, 19:55)
Nu prie manęs yra kažkoks vaikų žaidimų kambarys, tai jau visiškai prie pat metro, keli žingsniai  biggrin.gif , aš ir arčiau centro gyvenu  biggrin.gif ...

Ar pasveikę jau daugmaž visos? Gal neatidėliojam ir penktadienį ryte susibėgam smile.gif ? Nes kuo ilgiau planuojama, tuo labiau nepavyksta  smile.gif
mačiau šitos lankus parduotuvėlėje prie namų, nepamenu tikslios kainos, bet pagalvojau, kad nepigu, apie 180 lt. berods gavos  g.gif , nors ten visokių buvo, bet kainos maždaug nuo 120 lt. iki .....

Tai galim prie tavęs susitikti, o kur ten konkrečiau randasi?
Atsakyti