Įkraunama...
Įkraunama...

Mamytės Maskvoje

QUOTE(Jurgitchka @ 2012 10 23, 13:45)
Sveikos Maskvos mamytes!
Seniai jau cia buvau, bet griztu, noredama suzinoti, ar kas turite vaikiuku iki 10m ir, ar noretumete, kad jie bendrautu su kitais lietuviukais Maskvoje. Kelios mamytes bandome suorganizuoti sestadienine mokyklele vaikiukams. Manome sudaryti pora grupiuku - viena iki 5metu vaikuciams, o kita  nuo 5 iki 10. Ambasada suteiktu patalpas, mums reikia tik surasti mokytojas ir tureti daug noro bendrauti.
Dabar rasau cia, kad suzinociau, ar kam nors is cia apsilankanciuju butu idomi tokia mokyklele, ir ga kas nors esate muzike ar lituaniste smile.gif
Brukstelkite man prasau i jurgitaru@yahoo.com
Sekmes!
Jurgita

Aišskukad domintu, tik bėda ta kad jaučiu centre bus?
Papildyta:
QUOTE(Nainai @ 2012 10 25, 11:42)
Maskvos mamytės, planuojame apsilankyti porą dienų Maskvoje, gal kuri parašytumėt, ką privalom pamatyti, kas ispudingiausia? Žinau, kremlius, arbatas, o gal dar kas yra ką būtinai reikia pamatyti Maskvoje?

Parašysiu tik tiek kad porai dienų atvykę nelabai ką ir spėsit pamatyt, bet labai rekomenduoju vakare išplaukti laivu per Maskvos upę, tikrai patiks. pamatysit kokia nuostabi Maskva naktį, laive yra restoranas neblogas, žodžiu rekomenduoju
Atsakyti
Ačiū Vaida smile.gif
Atsakyti
[quote=vaida L,2012 10 26, 07:20]
Aišskukad domintu, tik bėda ta kad jaučiu centre bus?
Papildyta:

Taip, patalpas gautume turbut J.Baltrusaicio namuose Povarskaya gatveje prie Arbato.
Atsakyti
[quote=Jurgitchka,2012 10 28, 23:18]
[quote=vaida L,2012 10 26, 07:20]
Aišskukad domintu, tik bėda ta kad jaučiu centre bus?
Papildyta:

Taip, patalpas gautume turbut J.Baltrusaicio namuose Povarskaya gatveje prie Arbato.
[/quote]
Tada aš atkrentu, man per tooooli 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif
jungiuosi prie jusu kompanijos. Tik gaila, jog cia diskusijos/bendravimas nutruko jau praeitais metais. Viliuos, jog atsinaujins si tema.
Siais metais ketinu persikraustyti i Maskva. Vyras rusas, dukra 2,5m, kitas leliukas gims si rudeni.
Siuo metu tvarkausi dokumentus, kad gauciau laikina pragyvenima Rusijoje. Labai domintu jusu patirtis, ar kas gimdete Maskvoj? kaip situacija su gimdymais? ar gimdymas namie legalus? g.gif
ir apskritai - ar dar susitinkate mamos pasisnekuciuot su vaikuciais?
Tikiuos priimsite i savo buri blush2.gif

iki,
Ruta
Atsakyti
Labas! Ismeskite is galvos kvailas mintis apie gimdyma namuose!!!net pikta,kad siais laikais taip mastote!
Atsakyti
Pridursiu. www.roddoma.ru-yra daugiau info nei reikia apie visos rusijos ivairius gimdymo namus! pasiskaitykite! sekmes
Atsakyti
Mamytes gyvenancios Rusijoj, man labai reiktu jusu paslaugos blush2.gif
Atsakyti
Parasykite i az ir konkreciai ko jums reikia. Su sv .Kaledom!
Atsakyti
Laba diena, ieškau kas galetu nuolatos atvesti labai smulkius siuntinukus is Maskvos i Kauną (na bent i Lietuva), bent karta per menesi, nors tiktu ir reciau. zinoma atsilyginciau, man butu pigiau nei naudotis persiuntimo paslaugomis, o vairuotojas papildomai uzsidirbtu. rasykit mani pasta jai kas galite pasiulyti. Paaiskinsiu smulkiau....... Raimondas1222@ yahoo. com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raimondas1222: 08 gruodžio 2014 - 21:05
QUOTE(raimondas1222 @ 2014 12 08, 22:05)
Laba diena, ieškau kas galetu nuolatos atvesti labai smulkius siuntinukus is Maskvos i Kauną (na bent i Lietuva), bent karta per menesi, nors tiktu ir reciau. zinoma atsilyginciau, man butu pigiau nei naudotis persiuntimo paslaugomis, o vairuotojas papildomai uzsidirbtu. rasykit mani pasta jai kas galite pasiulyti. Paaiskinsiu smulkiau.......            Raimondas1222@ yahoo. com

Nepyk,bet esi gudruciu gudrutis! Mes -gyvenantys 20 metu rusijoje,negalime nieko susitarti (vairuotojams reikia daug moketi). Daugiau nerasysiu,sueme juokas
Atsakyti