Įkraunama...
Įkraunama...

Nyderlandų lietuvaitės

QUOTE(*Slim* @ 2013 09 05, 12:33)
Kdangi priprast nenorejai tai sedziu dabar LT  biggrin.gif


biggrin.gif
Ir kaip Lietuvoje, lengva buvo vėl apsiprast? Kiek laiko jūs išbuvot NL?
Aš dabar renku visas tokių istorijų patirtis, nes žinau, kad pati norėsiu grįžti, vėliau trupučiuką, tai labai įdomu, kaip žmonėms sekasi rolleyes.gif

QUOTE(Markata @ 2013 09 05, 12:45)
Mano istorija daug liudnesne


Vaje verysad.gif
Labai užjaučiu.. tik įsivaizduot galiu, kokia neviltis apima, ir pyktis tikriausia?
Siunčiu tau laimingą balioniuką, kad tik viskas būt gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Voo @ 2013 09 05, 12:59)
biggrin.gif
Ir kaip Lietuvoje, lengva buvo vėl apsiprast? Kiek laiko jūs išbuvot NL?
Aš dabar renku visas tokių istorijų patirtis, nes žinau, kad pati norėsiu grįžti, vėliau trupučiuką, tai labai įdomu, kaip žmonėms sekasi  rolleyes.gif
Vaje  verysad.gif
Labai užjaučiu.. tik įsivaizduot galiu, kokia neviltis apima, ir pyktis tikriausia?
Siunčiu tau laimingą balioniuką, kad tik viskas būt gerai  4u.gif

jo, cia kaip vienos mergaites parase: Aš - moteris tyli, kukli. Įskaudinsi - tyliai užkasiu, kukliai atšvęsiu... blush2.gif Aisku ir lietuvoje ant kazko gali patekti, bet bent jau zinai kad gausi daugiau prieziuros, o ne tik paracetamolio tabletyciu.
Atsakyti
QUOTE(Markata @ 2013 09 05, 14:26)
jo, cia kaip vienos mergaites parase: Aš - moteris tyli, kukli. Įskaudinsi - tyliai užkasiu, kukliai atšvęsiu...  blush2.gif Aisku ir lietuvoje ant kazko gali patekti, bet bent jau zinai kad gausi daugiau prieziuros, o ne tik paracetamolio tabletyciu.

As tai nelabai lietuvoj suprantu tu embrionu saugojimo smile.gif visu pirma daug kainuoja, visu antra gamta atsirenka geriausius. Daznai persileidimas ivyksta, nes embrionas nera sveikas. Uztat pilnai suprantu ta 3 persileidimu limita olandijoje smile.gif ( cia tik mano nuomone, nesupykit)
Atsakyti
QUOTE(moske_poske @ 2013 09 05, 13:47)
As tai nelabai lietuvoj suprantu tu embrionu saugojimo smile.gif  visu pirma daug kainuoja, visu antra gamta atsirenka geriausius. Daznai persileidimas ivyksta, nes embrionas nera sveikas. Uztat pilnai suprantu ta 3 persileidimu limita olandijoje smile.gif  ( cia tik mano nuomone, nesupykit)

Nepystu, bet pas mane esme ne embriono saugojime, o tame, kad turiu bakterija, kuri ir lemia persileidimus, bet ja gydys tik po trecio persileidimo. Tik beda ta, kad ji laiku neisgydoma gali sukelti nevaisinguma.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Markata: 05 rugsėjo 2013 - 14:06
As nesuprantu kiek gi galima apie tuos netikelius olandu, ir nuostabiuosius lietuviu gydytojus. Jei norite galiu pasakyti, kad Olandijos sveikatos sistema yra viena geriausiu pasaulyje, kam labai noresis surasiu tyrimus, Olandija apskritai yra viena turtingiausiu saliu pasaulyje, viena maziausiai korumpuotu saliu pasaulyje, su bene laimingiausiais, auksciausiais ir ilgiausiai gyvenanciais zmonemis pasaulyje. Paskutinis aspektas turetu buti idomus visoms, kurios skundziasi sveikatos sistema, jei Olandijoje zmones tiek ilgai gyvena, kaip cia gaunasi, juk visi turetu mirti nuo tu paracetamoliu pagydytu ligu. Merginos pradekit ziureti big picture, jus visos cia atvaziavote, nes ieskojote geresnio gyvenimo. Galejote vaziuoti i Baltarusija, ar Kuba, ten girdejau gydymas ir vaistai yra nemokami, ir gydytojai dar geresni nei Lietuvoje.... O kaip cia kazkas aiskino, kad reikia paciam dometis ligomis, na ir ka? Paskui aiskinti gydytojui, kokius vaistus turetu israsineti, ar kaip turetu gydyti. O jus ir restorane aiskinate virejau, kaip jis turetu gaminti? Nes kazkur pasidomejote... O pilotui lektuve irgi sakytumet, kaip jis turetu kilti ir leistis? Ne, vadinasi leiskite gydytojams dirbti savo darba, jei jums jis nepatinka, vaziuokite i kita sali, griskite i Lietuva, tik prasau baikite aiskinti kokie cia visi blogieciai. Nes is tikruju nieko apie tai nenusimanote.
Atsakyti
QUOTE(Markata @ 2013 09 05, 15:03)
Nepystu, bet pas mane esme ne embriono saugojime, o tame, kad turiu bakterija, kuri ir lemia persileidimus, bet ja gydys tik po trecio persileidimo. Tik beda ta, kad ji laiku neisgydoma gali sukelti nevaisinguma.

O sumeluot neiseitu? blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(ruthy @ 2013 09 05, 15:12)
As nesuprantu kiek gi galima apie tuos netikelius olandu, ir nuostabiuosius lietuviu gydytojus. Jei norite galiu pasakyti, kad Olandijos sveikatos sistema yra viena geriausiu pasaulyje, kam labai noresis surasiu tyrimus, Olandija apskritai yra viena turtingiausiu saliu pasaulyje, viena maziausiai korumpuotu saliu pasaulyje, su bene laimingiausiais, auksciausiais ir ilgiausiai gyvenanciais zmonemis pasaulyje. Paskutinis aspektas turetu buti idomus visoms, kurios skundziasi sveikatos sistema, jei Olandijoje zmones tiek ilgai gyvena, kaip cia gaunasi, juk visi turetu mirti nuo tu paracetamoliu pagydytu ligu. Merginos pradekit ziureti big picture, jus visos cia atvaziavote, nes ieskojote geresnio gyvenimo. Galejote vaziuoti i Baltarusija, ar Kuba, ten girdejau gydymas ir vaistai yra nemokami, ir gydytojai dar geresni nei Lietuvoje.... O kaip cia kazkas aiskino, kad reikia paciam dometis ligomis, na ir ka? Paskui aiskinti gydytojui, kokius vaistus turetu israsineti, ar kaip turetu gydyti. O jus ir restorane aiskinate virejau, kaip jis turetu gaminti? Nes kazkur pasidomejote... O pilotui lektuve irgi sakytumet, kaip jis turetu kilti ir leistis? Ne, vadinasi leiskite gydytojams dirbti savo darba, jei jums jis nepatinka, vaziuokite i kita sali, griskite i Lietuva, tik prasau baikite aiskinti kokie cia visi blogieciai. Nes is tikruju nieko apie tai nenusimanote.

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Voo @ 2013 09 05, 13:59)
biggrin.gif
Ir kaip Lietuvoje, lengva buvo vėl apsiprast? Kiek laiko jūs išbuvot NL?
Aš dabar renku visas tokių istorijų patirtis, nes žinau, kad pati norėsiu grįžti, vėliau trupučiuką, tai labai įdomu, kaip žmonėms sekasi  rolleyes.gif
Vaje  verysad.gif



Mes neilgai teisbuvom,as su dukra beveik 2 m. vyras jau ne uz ilgo bus trys metai kaip ten ,.Normaliai cia.. kainos nezmoniskos visko,o daugiau, galima gyvent .. unsure.gif
Jei buciau ismokus olandu kalba ,tai ko gero gryzciau atgal, bet negaliu taip gyvent, kad negalesiu normaliai vaiku pas gydytoja nuvest, ar belekur kitur normaliai bendraut, nes elementariai susikalbet negalesiu ax.gif


Ruthy ner ko pykt cia 4u.gif Kas apie ka nori ,apie ta ir kalba,manau nera draudziama .. g.gif O as vis tiek nesuprantu kaip gydytojas ligos gali ieskot atsivertes google tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Slim*: 05 rugsėjo 2013 - 15:31
QUOTE(*Slim* @ 2013 09 05, 16:30)
Mes neilgai teisbuvom,as su dukra beveik 2 m. vyras jau ne uz ilgo bus trys metai kaip ten ,.Normaliai cia.. kainos nezmoniskos visko,o daugiau, galima gyvent .. unsure.gif
Jei buciau ismokus olandu kalba ,tai ko gero gryzciau atgal, bet negaliu taip gyvent, kad negalesiu normaliai vaiku pas gydytoja nuvest, ar belekur kitur normaliai bendraut, nes elementariai susikalbet negalesiu  ax.gif
Ruthy ner ko pykt cia  4u.gif Kas apie ka nori ,apie ta ir kalba,manau nera draudziama ..  g.gif  O as vis tiek nesuprantu kaip gydytojas ligos gali ieskot atsivertes google  tongue.gif


Joo, aš kai atostogavau Lietuvoj, tai siaubas, taip atrodo gaila viską pirkti biggrin.gif
Ieškojau Zaroj suknelės, kai pamačiau kainą, sakau - no way, tikrai nepirksiu. Kai grįžau čia, ta pati suknelė tokia pigi atrodo biggrin.gif


Jeetau, ruthy.. nu aš nesuprantu, kodėl kiekvienas neigiamas komentaras apie olandus ar NL tave taip skaudina unsure.gif Visų pirma, nesmerkiam čia jau mes taip baisiai, kaip tau atrodo, tikrai perdedi, tiesiog šiaip, šnekamės ir tiek, pasidalinam patirtim, moteriškai pasibėdavojam, to juk čia ir renkamės. Tas bajeris dėl paracetamolio tai man pvz yra labai juokingas biggrin.gif Būčiau stand-up komikas, tai tikrai įtraukčiau į savo pasirodymą kaip olandų gydytojų stereotipą biggrin.gif Nediskutuojam čia kažkokiom globaliom temom, paprasčiau čia viskas, nuostabu, kad olandai laimingiausi žmonės, aš čia irgi laiminga biggrin.gif
Dėl gydytojų, aišku reikia domėtis savo ligomis, vaistais, tyrimais, o kodėl ne? Nereikia iškart pulti aiškinti, galima ir gražiai juk paprašyti, padiskutuoti. O jei reiktų, tai ir pareikalauti kažko, visokių atvejų pasitaiko, gydytojai irgi daro klaidų (žinau, apie ką kalbu, tik tingiu plėstis). Beje, kaip apie olandų gydytojus galim papasakoti visokių nuotykių, taip ir apie lietuvių ir bet kokius kitus būtų galima, todėl tai nereiškia, kad smerkiam visą sveikatos sistemą. O šiaip, tai ir važiuojam pas gydytojus į LT, va ir Markata važiuoja, ir aš pas stomatologus tik Lietuvoj einu, nebūtina čia mūsų siuntinėt biggrin.gif
Ir neteisi esi dėl to, kad visos čia atvažiavo dėl geresnio gyvenimo, čia jau tikrai ne big picture mąstymas. Bet kad čia gyvenimas gali būti geresnis (finansiškai visų pirma), tai tiesa, bet čia jau kiekvieno žmogaus reikalas rolleyes.gif
Atsakyti
Ruthy, nepyk tu taip 4u.gif

Mano poziuriu, jei esi gydytojas (nesvarbu LT ar NL ar kitas) ir matai bei zinai, kad tavo pacientas turi rimta beda ir praso tavo pagalbos, turi suteikti ja, arba bent paaiskinti kaip ja geriau spresti, o ne varyti lauk ir liepti ateiti tik po kurio laiko, kai galbut ta beda bus tokia rimta, kad jau padeti bus tiesiog per velu.
Atsakyti
Merginos, nepainiokit general pastebejimu su kazkokiomis emocijomis pries jus. as gi jusu nepazistu, ir kur pas mane tokios emocijos kaip pyktis. Jei kazkuriai is jusu atrodo, kad tai ataka pries jusu asmeni, man tikrai labai gaila.

ps. jums kai parduotuveje pasako, mes neturim jusu dydzio, jus irgi galvojate, vaje kokia pikta pardaveja?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ruthy: 05 rugsėjo 2013 - 17:00
ir ka visu tuo norejau pasakyti, kad man tikrai gaila, kad jusu patirtis su Olandijos gydytojais yra prasta, bet jusu kelios patirtys neturi nieko bendro su visa bendra sistema. jeigu jusu diedukas ar bobute visa gyvena ruke ir isgyveno iki 102 metu, gi nesakom, kad cigaretes prailgina gyvenima. Bendra Olandijos sveikatos sistema yra gera, ir jusu keli pavydziai nera reprezentatyvus visai sistemai. nes jei visa sistema yra bloga, tai cia zmones gyventu iki kokiu 40 metu, kaip kokiam afrikos uzkampyje, bet taip nera.


Atsakyti
QUOTE(ruthy @ 2013 09 05, 19:54)
ir ka visu tuo norejau pasakyti, kad man tikrai gaila, kad jusu patirtis su Olandijos gydytojais yra prasta, bet jusu kelios patirtys neturi nieko bendro su visa bendra sistema. jeigu jusu diedukas ar bobute visa gyvena ruke ir isgyveno iki 102 metu, gi nesakom, kad cigaretes prailgina gyvenima. Bendra Olandijos sveikatos sistema yra gera, ir jusu keli pavydziai nera reprezentatyvus visai sistemai. nes jei visa sistema yra bloga, tai cia zmones gyventu iki kokiu 40 metu, kaip kokiam afrikos uzkampyje, bet taip nera.


zinoma kad taip, keli atvejai gal nieko ir nereiskia ,kai saly ~18 mln.gyventoju smile.gif

p.s. gal atsirastu mokanti olandu kalba mergina, galinti padet- paskambint i keleta istaigu 4u.gif ,zinoma uz sutarta atlygi ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Slim*: 05 rugsėjo 2013 - 19:03