Įkraunama...
Įkraunama...

Prancūzaitės su prancūziukais (ir be jų), 14 tema

Sveikos
QUOTE(distancija @ 2014 11 21, 18:44)
Pireja, kaip tu? Skrisi i Lt kaledom?

Nea, namus nusipirkome, tai saskaitas istustinome. Ir siaip vyras be atostogu, reikia pinigus kaupti isirengimui... Gal velykom vaziuosiu, bet labiausiai tai ant braskiu noreciau, birzeli. Be to, as i Palanga skrendu, nes taip patogiau, tai bilietu kainos 2x brangiau nei iki Vilniaus. Bet baisiai patogu,

Ar toli nuo taves 42170 SAINT-JUST-SAINT-RAMBERT? Mano vaikas kita savaitgali tures ten rungtynes? Tai jei nieko nesuplanavusi, galetume susitikti.
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2014 11 22, 17:40)
Sveikos

Nea, namus nusipirkome, tai saskaitas istustinome. Ir siaip vyras be atostogu, reikia pinigus kaupti isirengimui... Gal velykom vaziuosiu, bet labiausiai tai ant braskiu noreciau, birzeli. Be to, as i Palanga skrendu, nes taip patogiau, tai bilietu kainos 2x brangiau nei iki Vilniaus. Bet baisiai patogu,

Ar toli nuo taves 42170 SAINT-JUST-SAINT-RAMBERT? Mano vaikas kita savaitgali tures ten rungtynes? Tai jei nieko nesuplanavusi, galetume susitikti.

Labas, tik dabar pamaciau apie varzybas, bet man toli, gal 40 min.. smile.gif

Pireja, kaip del virtuves valdu, ar jau pradejot dairytis? mes galvojam uzsisakyt sausi - per soldus, tik dar nezinau tiksliai kur, antradieni eisim i viena pard kad sudarytu devis, labai daug nesinori isleisti, bet norisi ir kazko grazaus i praktisko smile.gif)

Canelle, kaip sekasi? pilvukas juda kruta? smile.gif

Pelargonijai kiek pamenu jau terminas ant nosies visai, jei paskaitysi sia zinute, tai linkiu tau greitai ir lengvai susitikti su dukrele smile.gif
Atsakyti
Sveikos
QUOTE(distancija @ 2014 12 20, 22:36)
Labas, tik dabar pamaciau apie varzybas, bet man toli, gal 40 min.. smile.gif

Pireja, kaip del virtuves valdu, ar jau pradejot dairytis? mes galvojam uzsisakyt sausi - per soldus, tik dar nezinau tiksliai kur, antradieni eisim i viena pard kad sudarytu devis, labai daug nesinori isleisti, bet norisi ir kazko grazaus i praktisko smile.gif)

Nieko tokio, kad neuzmatei, nes 40 min - tikrai toli.

Ziurinejausi virtuves. Labai patiko Ixina, gaminama Vokietijoje, kainos kaip Cusinelloj, bet kokybe ir dizianas tikrai nepriekaistingas (cusinellos man nepatiko niekas, o Ixinos - viskas biggrin.gif ). Zinau, kad jie rugseji "svencia gimtadieni", tai galima gauti siokiu tokiu nuolaidu. Kolege kadaise rinkosi baldus, tai irgi pasirinko Ixina - sake, niekada nesigailejo nei del kokybes, nei del dizaino.
Visos prancuziskos (Fly, Costorama, Leroy Merlin) man nepatiko, o ir kainos - ne pacios zemiausios.
Daug komplimentu girdejau Ikea'jai, bet nezinau, ar jums ji labai optimalus variantas (man patrauklu, nes ju spinteles ir spintos yra kiek aukstesnes nei standartines, taigi ir talpesnes).
Mobalpa, girdejau, brangu, kiek brangiau nei vid. virtuviu kaina.
As pati apsistojus arba ties Ixina, arba ties Ikea. Uzsakinesiu velu 2015m. rudeni, tai tada ir priimsiu galutini sprendima.

Smagiu Kaledu visoms wub.gif
Atsakyti
Mes siandien buvom qi.zine (cia visai netoli musu), jie dave kataloga comera cuisines, tai gal ju tinkluj priklauso, praleidom ten 3 val biggrin.gif patiko kad neklausia iskart apie biudzeta tipo kiek gali islupt pinigu... Aptarem kas musu atveju geriausia butu, ir issirinkom kas patiko, sausio pradzioj gausim devis ir bus matyt. Esu apie juos girdejus kad lb gera kokybe (made in france), ir kad kainos logiskos. Ziuresim kiek priskaiciuos smile.gif jei bus per brangu turbut kad "nusiziuresim" konsepta ir eisim i kokia ikea ar alinea smile.gif

as irgi sveikinu visas su sv kaledom! Gros bisous! smile.gif
Atsakyti
Su sv. Kaledom, prancuzaites!!! newyear.gif

Jaukiu jums svenciu seimos rate!

Mano Kaledos gan aktyvios, visa seimyna atvaziavo pas mus, tai vakar buvo daug pasiruosimo ir gaminimo- kucias sventem pas mb tevus, o jau siandien likom namie smile.gif Turiu daug lietuvisku skanumynu, tai sventes tikrai gardzios, nezinau net kada viska suvalgysim biggrin.gif
Sestadieni ketinam vaziuoti i Strasbura apziureti marché de Noel- labai jau seimyna prase, nors jauciu, kad nusikalsiu kaip suo, kadangi paprastai buna minios zmoniu smile.gif Taip pat gavom kalediniu dovaneliu ir maziukui, visi jau nekantriai jo laukia smile.gif
O kaip praejo jusu sventes? Pasigirkit, ka gavot dovanu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Canelle: 25 gruodžio 2014 - 20:28
Sveikos

Ar isgyvenai, Canelle, ekskursija po Strasbura?

As tai jauciuosi persivalgiusi ir persimiegojusi. Net laukiu pirmadienio, kad i darba iseiti blush2.gif

Pagrindine dovana dar pakeliui, veluoja pastas su pristatymu, tai girtis negaliu (mazu dar neateis). Gavau Bridzitos Jones dienorascio 3 dali kaip paguodos priza. Siandiena "suzinojau", kad Bridzitos namu tvarkytoja vardu Grazina biggrin.gif

Distancija, jei Ikea vis dar domins, tai iki sausio 11d. jie siulo virtuves baldus issimokejimui per 10 arba 20x nemokamai. Ka tik baigesi ju akcija - 100eur en bon 'dachat par 1.000eur tranche virtuvems.
Ar didele tavo virtuve? Kiek iseina linijiniu metru?
Atsakyti
mergaites, pakonsultuokite, ar gali EU pilietis pirktis nekilnojamaji turta prancuzijoje?
Atsakyti
Tiksliai nezinau, bet manau, kad gali. Girdejau, kad Paryziuje kas 6-as butas priklauso neprancuzui. Del to zAda keltis NT mokescius tokiems pilieciams.
Nezinau, ar reikalauja deklaruoti, uz kokius pinigus perkama.
Atsakyti
QUOTE(Caribian @ 2015 01 03, 18:01)
mergaites, pakonsultuokite, ar gali EU pilietis pirktis nekilnojamaji turta prancuzijoje?

gali smile.gif
Pireja kaip tai tiksliai nzn, o pas notara ka veikei? smile.gif ar tu turi fr pasa? smile.gif

nemazai gaunas tor virtuves plius salele, nzn kiek metru... gal 3,5 ir 3,5 (kampas). ikejoj dar nebuvom. Lukas serga is po keliones tai vyras vienas buvo si sestad mobalpa, ixina kad paskaiciuotu devis smile.gif
Atsakyti
o kokie nors papildomi mokesciai uz nt isigijima EU pilieciams yra, paluginus pvz su prancuzais?
Atsakyti
Sveikos prancuzaites,
su Naujais Metais! Tegul jie ispildo visas jusu slapciausias svajones!
Atsakyti
QUOTE(distancija @ 2015 01 05, 20:01)
Pireja kaip tai tiksliai nzn, o pas notara ka veikei? smile.gif ar tu turi fr pasa? smile.gif

Ai, tiksliai, save pamirsau biggrin.gif Ne, neturiu.
Parasyk, kai turesite visus devis, kas pasiule geriausia kaina. Ir ypatingai idomu, kaip Ixina atrodo tarpe visu tu firmu.
QUOTE(Caribian @ 2015 01 06, 11:03)
o kokie nors papildomi mokesciai uz nt isigijima EU pilieciams yra, paluginus pvz su prancuzais?

Nu lyg ne.
Atsakyti