Įkraunama...
Įkraunama...

Švedijos superduper mamos ir joms prijaučiančios

Laba vakara 😊 Nors jau visai naktis.

Pavasarejanti, pasakok, gal galim jau dziaugtis kartu su tavim? 😍

SweGirl, isivaziuosit, issikrausit tas dezes, svarbiausia savo namuciuos 😍👍

Merginos, gal zinot, o jei nori isteketi Svedijoj, tai cia tik ambasadoj ane? 😊

Saldziu sapnu, einu knyga paskaityti.
Atsakyti
QUOTE(Fjäril @ 2014 11 10, 02:45)
Laba vakara 😊  Nors jau visai naktis.

Pavasarejanti, pasakok, gal galim jau dziaugtis kartu su tavim? 😍

SweGirl, isivaziuosit, issikrausit tas dezes, svarbiausia savo namuciuos 😍👍

Merginos, gal zinot, o jei nori isteketi Svedijoj, tai cia tik ambasadoj ane? 😊

Saldziu sapnu, einu knyga paskaityti.


labukas,
deja deja, vis dar 2in1 doh.gif ir pagal savijauta atrodo, kad taip ir liksiu doh.gif na, bet visos zinom, kad kartais veikla prasideda netiketai, tai labai jau tikiuos ir laukiu.

fjäril, ketinat tuoktis? kaip smagu wub.gif deja, negaliu atsakyt i klausima. as tekejau uz svedo, tai mes rotusej tuokemes. o kaip yra su sviem lietuviais - nezinau g.gif paskambink i LT ambasados konsulata, tau ten atsakys.

Swedgirl, na, nepaisant visu sunkumu visvien juk smagu, kad viskas juda i prieki smile.gif

Atsakyti
FJÄRIL, mano ziniomis, tik lt ambasadoj, jei jus abu lt pilieciai
man ovyro kriksto tevu auksines vestuves metu pabaigoj, geras, ane, ot cia tai svente!

as irgi is skaitytoju gretu:) ir man patinka skaityt lietuviskai (nors skaitau ir kt kalbom), o ir vaikams butinai lietuviskai noriu skaityt ir kad jie patys skaitytu lt, nes ***** blemba, ta aplinka daro savo, ypac kai nera vaiku lietuviakalbiu salia...man reikia atviliot kokiu tai seimu i musu komuna, o tai nesurenkam 5 vaiku, kad galetu gmtosios mokytis;)
Atsakyti
Jo ir sakot neplepat beveik visai, regis dar vakar pirmam puslapi lankiaus , nu tai laikas skrieja blink.gif
QUOTE(pavasarejanti @ 2014 11 05, 20:51)
Vaidamile, deja, nieko siuo klausimu neismanau. Gal pagooglink? Mes tik aloevera tepalus naudojam.

Kaip laikaisi? Gal jau galime Jus pasveikinti, ar dar palaukti?
Tai va kad ir as neradau info, bet kaimynka atvilko didziuli ,biski kitoki, bet sake viskam naudoja.

QUOTE(vario @ 2014 11 05, 21:16)

Vaidamile, MB rašė senokai va cia-http://sillwio.wordpress.com/2014/01/24/238/
arba va čia mūsų kelionės: http://www.mytrips.l...autojai/sillwio


sokiai.gif dekui ,dar siandien pat pasikrausiu pozityvo tongue.gif


QUOTE(emmona @ 2014 11 06, 12:45)
1.Vaidamile, ka nori is alijociaus israsti biggrin.gif?! Ka "gydysi"? smile.gif

2.Parsinesiau is lauko savo begonijas... Neperlaistau, bet geltonuoja.... ale cia gal taip vistiek ziemai ruosiasi? M?

1. Dickei uzuogo pulingas vuotis ,kuris vis neprakiuro,tai prakiurdint reikejo. Ale alijosium neapsiejom, gavo antibijotiku verysad.gif Nabagei uzaugo,tokioj vietoj,kad nei sedet nei gulet nebegalejo.

QUOTE(Fjäril @ 2014 11 10, 01:45)
Merginos, gal zinot, o jei nori isteketi Svedijoj, tai cia tik ambasadoj ane? 😊


Mes zaninomes cia, nuvarem i kommuna, parasem prasyma, tiesa dar is skatverketo kazkokiu popieriu reikejo,kaip po ar neturim kitu santuoku ar panasei. Ir po triju dienu jau buvom sutuoktinei biggrin.gif I ambasada nesikreipem, o lietuvai pranest reikia berods per metus, nors mum sake nesvarbu kada , tai mes vat ir pamirsom kazkaip uzdeklaruot santuoka.
Sveikinu naujoke 4u.gif
Pas mus atsilo, noris sniego greiciau, bo purvas ,ir zemes i nevilti pradeda varyt, tamsu, slape, purvina ir nejauku , pfee ...
Atsakyti
labukas,

ne, vaidamile, dar nesveikinkit. kazkaip itariu, kad islauksiu iki 21 ir tada jau krapstys ta tingini is manes blush2.gif bet baisiai sunku psichologiskai doh.gif
vargse Karina... o nuo ko tos votys buna? ar cia tiesiog organizmas i tai linkes? mano amzina beda yra Karpos. kaip jos man nusibodusios doh.gif turbut nera buve laikotarpio be ju blush2.gif vienas issigydau, kitur dygsta ir taip istisai blush2.gif
Atsakyti
Laba vakara 😊

Vaidimile, o tai pries kiek metu jus tuoketes? Kaip ten viskas, svedu kalba vyksta?

As kai buvau maza, tai daznai isaugdavo votis, nei atsisest nei ka, o skausmas 😞😠 bet dabar.

Pavasarejanti, ai sukam minti tuoktis, tik vis laiko nera 😊
Atsakyti
QUOTE(pavasarejanti @ 2014 11 12, 11:52)
kazkaip itariu, kad islauksiu iki 21 ir tada jau krapstys ta tingini is manes  blush2.gif bet baisiai sunku psichologiskai  doh.gif

Laikykis 4u.gif Maniske irgi jokiu zenklu apie issikrapstyma nerode iki pat lemtingojo ryto. Jau galvojau kad reiks ilgai laukt ir krapstyt, bet pati susimaste vos 3 ar 4 dienas po termino atkeliaut. Linkiu kad ir tau nereiktu ilgai laukti 4u.gif
Atsakyti
PAVASAREJANTI, laikykis:) mano taigi irgi nerode zenklu apie krapstymasi i pasauli:)
o buvo 11 diena po termino - ir stai - viskas per kelias valandas:)
Atsakyti
aciu, mergaites 4u.gif viska as suprantu smile.gif bet sakau, kai buvau isikalus i galva, kad gimdysiu anksicau, kaip ir izabele, tai man jau eina psichologinis ne 5 dienu "virsus", o jau kokiu 3-4 savaiciu doh.gif siaip jauciuos tikrai gerai, tik naktys sunkios. o dienom lakstau, tvarkausi, kaip niekur nieko dabar. tik jau nervina visu klausinejimai. anyta mano isvis juokinga lotuliukas.gif ji gi buvo savaite atostogu pasiemus, kad mums padetu su izabele ir leliuku. o as nepagimdziau doh.gif SUPYKO lotuliukas.gif doh.gif nebeskambina jau kelios dienos, o vyro tik klausia, ar su PILVU nieks nevyksta, nors anksciau pilvas buvo "bebis".... zodziu..... visokiu yra, visokiu reikia doh.gif bet siaip viskas gerai smile.gif
Atsakyti
Pavasarejanti 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

As jau laukiu normalios ziemos.... saltu atsaltu, o db, nei ruduo, nei pavasaris, nei ziema... tfu.
Atsakyti
EMMONA, neatsals dar, taigi klimatas syla, pati zinai:)smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif
jei paisyt noru - ir as noreciau kokiu -2
Atsakyti
Sveikos mamytės,esu viena iš Jūsų gyvenanti Švedijoje noriu paklausti gal kuri žinos stomatologą kalbantį lietuviškai Siodertalje arba stockholme, pradžiai kol kalbos gerai nemoku,kad suprasti viską teisingai ir,kad mane suprastų ko aš noriu smile.gif.Šiaip pradžiai noriu,kad man dantį vieną išrautų,tai gal kas šioje vietoje irgi turi patirties. Ačiū
Atsakyti