Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinis pleistras

Sveikos,


As kontraceptini pleistra naudoju puse metu, tai mano svoris sumazejo net tongue.gif , maziau noriu valgyti ir daugiau sexo ax.gif Zodziu man pleistro naudojimas tik i nauda visom prasmem thumbup.gif
Atsakyti
Aš tai su tuo leistru prisidirbau doh.gif trečiadienį netyčia prie trūsų prikibo nuėjau į tualetą nepamačiau ir nuplėšiau pleistrą doh.gif užklijavau atgal unsure.gif ogi pasirodo klijuot atgal negalima doh.gif doh.gif ir ką rezultatas šiandien kelnaitėse radau svečių unsure.gif patepliojo verysad.gif o užvakar pakeičiu nauju unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dalbara: 05 gegužės 2007 - 13:27
QUOTE(Dalbara @ 2007 05 05, 14:26)
Aš tai su tuo leistru prisidirbau doh.gif trečiadienį netyčia prie trūsų prikibo nuėjau į tualetą nepamačiau ir nuplėšiau pleistrą  doh.gif  užklijavau atgal  unsure.gif ogi pasirodo klijuot atgal negalima  doh.gif  doh.gif ir ką rezultatas šiandien kelnaitėse radau svečių  unsure.gif  patepliojo  verysad.gif o užvakar pakeičiu nauju  unsure.gif

As tai vis klijuoju ant ranku,kartais ant peciu.labiausiai tai dabar ant ranku man patinka thumbup.gif O zemiau dar ne karto neprisiruosiau priklijuot biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
nors jau rugpjūtį bus 2m kai naudoju pleistrą,pas mane taip pat pagrinde ant rankų ax.gif nes yra patogiausia,žinai kad pastoviai matai ir nė to rūpesčio nėra tokio jokio mirksiukas.gif kažkada retokai ant pečių,irgi patogu,bet patogiausia ant rankų mirksiukas.gif vasarą darant užpakalio,bet kai žinau kad jis ten yra,tai atsargiau ir maudavausi kelnaites,tiesiog kažkaip pirmiau jį prilaikai ir viskas,kiek buvo ant užpakalio,nė karto nebuvo nusilupęs mirksiukas.gif
Atsakyti
Liabukas smile.gif na perskaiciau as cia jusu daug komentaru apie KP ir labai susidomejau. tik man kazkaip vistiek baisu butu ji viena naudoti, bijau kad nera visiskai patikimas ax.gif . tai gal yra mergaiciu kurios naudodamos kontraceptini pleistra PASTOJO ? blink.gif noriu baime nuvyti salin verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Seta @ 2007 05 07, 14:02)
Liabukas smile.gif na perskaiciau as cia jusu daug komentaru apie KP ir labai susidomejau. tik man kazkaip vistiek baisu butu ji viena naudoti, bijau kad nera visiskai patikimas  ax.gif . tai gal yra mergaiciu kurios naudodamos kontraceptini pleistra PASTOJO ?  blink.gif  noriu baime nuvyti salin  verysad.gif

NAudok dvigubą apsaugą (t.y. gumytes) ir tikrai bus ramu mirksiukas.gif o 100 proc nieks neapsaugo schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Prikolnaja @ 2007 05 07, 10:24)
As tai vis klijuoju ant ranku,kartais ant peciu.labiausiai tai dabar ant ranku man patinka thumbup.gif O zemiau dar ne karto neprisiruosiau priklijuot biggrin.gif  doh.gif

aš dabar ant pečių klijavau o ant rankų nelabai noriu nes kai apsivelki maikutę kokią tai matosi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalbara @ 2007 05 07, 15:20)
NAudok dvigubą apsaugą (t.y. gumytes) ir tikrai bus ramu  mirksiukas.gif o 100 proc nieks neapsaugo  schmoll.gif
Papildyta:

aš dabar ant pečių klijavau o ant rankų nelabai noriu nes kai apsivelki maikutę kokią tai matosi  blush2.gif

O as isbandziau visas imanomas vietas ir pasirodo, kad galiu klijuoti tik ant pilvo, nes visur kitur oda labai jautri ir uzsiklijavus labai niezti bei persti... ax.gif
Atsakyti
man tai asmeniškai dzin kad matosi mirksiukas.gif kas supranta kas tai,net nieko nesako,o kas nzn,tai pradeda klausinėti,o aš atsakau,kad tai vitaminas ū nuo visų ligų lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ir baigiasi klausimai mirksiukas.gif o mano vaikas tai kitiem sako,kad mamytei skauda ranką,nes durys padarė ajajai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif juk čia nematau nieko tragiško kad nešioji tokį dalyką mirksiukas.gif aš tai net nesistengiu ir slėpti ax.gif matosi tai matosi,ką padarysi ax.gif
Atsakyti
jau pora menesiu nebemaitinu ir kontracetniku nenaudoju neapsisprendžiu ko noriu, ar laikinam naudojimui, tarkim menesiui ar dviem tinka KP? g.gif
Atsakyti
QUOTE(daivukste @ 2007 05 08, 10:49)
man tai asmeniškai dzin kad matosi  mirksiukas.gif  kas supranta kas tai,net nieko nesako,o kas nzn,tai pradeda klausinėti,o aš atsakau,kad tai vitaminas ū nuo visų ligų  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  ir baigiasi klausimai  mirksiukas.gif  o mano vaikas tai kitiem sako,kad mamytei skauda ranką,nes durys padarė ajajai  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif juk čia nematau nieko tragiško kad nešioji tokį dalyką  mirksiukas.gif  aš tai net nesistengiu ir slėpti  ax.gif  matosi tai matosi,ką padarysi  ax.gif

Atidarykit kas nors nauja tema!
Beje maniske irgi klausia kai pamato pleistra,ar man skauda? lotuliukas.gif Tik vat nezinau,tiek iseiginiu,susimaisiau ir vietoi antradienio nuemiau pirmadieni,jis trecias,daugiau klijuot nereikia,mmm laukiu,tai ka daryt,kita po savaites klijuot pirmadieni,ar antradieni g.gif o papildomos apsaugos ar reikes doh.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti