Įkraunama...
Įkraunama...

Viešbutis "Grand Hotel"

oa s antra savaite tebelaukiu vertimo 14 serijos 3 sezono doh.gif
Atsakyti
Pabaigiau ir aš jau visą serialą, kaip gaila wub.gif geras įprotis jau buvo tapęs vakarais ir naktimis doh.gif
Nelaukiau rusiško įgarsinimo, pražilt galima belaukiant biggrin.gif gana gerai ir su RU titrais susižiūrėjo paskutinės serijos.
Užmigau su šypsena biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(spaliukė @ 2013 07 14, 12:10)
Pabaigiau ir aš jau visą serialą, kaip gaila wub.gif geras įprotis jau buvo tapęs

tai kiek tų sezonų ir po kelias serijas bus ax.gif
per kur jūs žiūrėjot g.gif
Atsakyti
QUOTE(spaliukė @ 2013 07 14, 12:10)
Pabaigiau ir aš jau visą serialą, kaip gaila wub.gif geras įprotis jau buvo tapęs vakarais ir naktimis doh.gif
Nelaukiau rusiško įgarsinimo, pražilt galima belaukiant biggrin.gif gana gerai ir su RU titrais susižiūrėjo paskutinės serijos.
Užmigau su šypsena biggrin.gif

Grazi pabaiga wub.gif Xavieras man ir dabar dar kelia sypsena biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Naminė @ 2013 07 15, 16:15)
tai kiek tų sezonų ir po kelias serijas bus ax.gif
per kur jūs žiūrėjot g.gif

Is viso yra 3 sezonai. Pirmame - 9 serijos, antrame - 8 serijos, treciame - 22.

Ziurime online. Yra kol kas tik su rusiskais subtitrais. Berods su rusisku igarsinimu yra 3 sezono 13 serija.
Atsakyti
QUOTE(spaliukė @ 2013 07 14, 11:10)
Pabaigiau ir aš jau visą serialą, kaip gaila wub.gif geras įprotis jau buvo tapęs vakarais ir naktimis doh.gif
Nelaukiau rusiško įgarsinimo, pražilt galima belaukiant biggrin.gif gana gerai ir su RU titrais susižiūrėjo paskutinės serijos.
Užmigau su šypsena biggrin.gif


aha, lomkes buvo kai pabaigiau, kita vertus, laisvesnio laiko daugiau turiu smile.gif
Atsakyti
mergai, o kur radot 12 ir 13 serijas su vertimu?
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2013 07 17, 22:07)
mergai, o kur radot 12 ir 13 serijas su vertimu?


rusu?
Atsakyti
QUOTE(Jorinte @ 2013 07 17, 21:18)


rusu smile.gif Bet atknisau jau - latino-serialo.ru. Rytoj klausiu, kur su titrais rusiskais yra, jei su vertimu baigsis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 17 liepos 2013 - 22:17
as antra sav nesulaukiu 14 serijos 3 d vertimo,titrai tingiu ziuret. bet lt lnk jauciu jau rodys antra sezona,tai turbut lietuviskai greiciau sulauksiu biggrin.gif
Atsakyti
tikrai, net keista, kad rusai taip ilgai neišverčia. Gal ne toks populiarus pas juos? Nes šiaip 'einamus' serialus, kiek pamenu, išversdavo labai greit.
Atsakyti
tikekimes per savaitgali ivyks stebuklas is atsiras visos 22 su vertimu biggrin.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(spaliukė @ 2013 07 14, 09:10)
Pabaigiau ir aš jau visą serialą, kaip gaila wub.gif geras įprotis jau buvo tapęs vakarais ir naktimis doh.gif
Nelaukiau rusiško įgarsinimo, pražilt galima belaukiant biggrin.gif gana gerai ir su RU titrais susižiūrėjo paskutinės serijos.
Užmigau su šypsena biggrin.gif

jei aptiksit ka naujo gero informuokit mirksiukas.gif smile.gif
Atsakyti
Kas matet i prieki, gal atsakys

Perziurejau dabar 2 sezona, ir va klausimas iskilo, o kur Belenai duotas tas vekselis ar cekis kas ten buvo, kuri veliau ji butu galejus isgrynint? Ji Teresa atsieme? Kaqzkaip praleidau
Atsakyti