Įkraunama...
Įkraunama...

Viešbutis "Grand Hotel"

QUOTE(Emoli @ 2013 08 21, 10:21)
nu pyp...gerai kad į priekį pažiūrėjau


As irgi maciau kad kita penktadieni jau nerodys. kagi siuresiu tada per Sony entertaiment, ten gal toliau rodys.
Atsakyti
Bet tai iš kur jūs sužinojot, kad nutraukia? Programoj žiūrėjau, tai ryt-poryt dar rodys. O gal iškelia į TV1? Kažkaip sunku patikėti, kad nutraukia visai, nes žiūrinčių, manau, buvo unsure.gif
Atsakyti
Šiandien ir rytoj rodys, bet kitos savaitės programoje nėra...
O ketvirto sezono tikrai nėra, serialas Ispanijoj prieš porą mėnesių baigtas rodyti ir kažkur skaičiau, kad 4 sezono nebus...
Atsakyti
Bet kad 3 sezonas tai tikrai be pabaigos...
Atsakyti
QUOTE(Ali @ 2013 08 23, 09:20)
Bet kad 3 sezonas tai tikrai be pabaigos...

Su pabaiga 4u.gif viso 22 serijos biggrin.gif
Atsakyti
Aš norėjau pasakyti, kad visas serialas dar tikrai ten nesibaigia. O ir paskutinėje serijoje, kaip ir kiekvienos serijos pabaigoje dar rodoma, kas bus toliau.
Atsakyti
QUOTE(Jol @ 2013 08 23, 08:52)
Šiandien ir rytoj rodys, bet kitos savaitės programoje nėra...
O ketvirto sezono tikrai nėra, serialas Ispanijoj prieš porą mėnesių baigtas rodyti ir kažkur skaičiau, kad 4 sezono nebus...

Tai ka ten 4 sezone berodyt jei susideliojo visi taskai wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Emoli @ 2013 08 23, 09:36)
Tai ka ten 4 sezone berodyt jei susideliojo visi taskai wink.gif

Tai kad nesudėlioti. Atrodė, kad viskas išsispręs, bet kad ne... Naujos intrigos smile.gif
Atsakyti
Kažkokia nesamonė, kad neberodys vidury sezono!!! Aš nesuprantų, kam tada išviso pradėti rodyti serialą, jei galo neberodo. Jau per TV3 "Kerštas" taip nutraukė, dabar per LNK "Gran hotel" doh.gif Gal reikia tiems LNK parašyt laišką, gal klaida programoje (kitą kartą būną), arba gal iškels į kitą kanalą g.gif
Atsakyti
Lietuviskos televizijos kaip visada... savam stiliuje biggrin.gif

QUOTE(Ali @ 2013 08 23, 09:20)
Bet kad 3 sezonas tai tikrai be pabaigos...

Kodel be pabaigos? Man ten visiskai aiski pabaiga ir man ji patinka... Ypac kas nutiko Xavierui biggrin.gif

QUOTE(Ali @ 2013 08 23, 09:44)
Tai kad nesudėlioti. Atrodė, kad viskas išsispręs, bet kad ne... Naujos intrigos smile.gif

O tai kas neissiprende? Kokios intrigos? Gal as ne ta pabaiga ziurejau? g.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Jol @ 2013 08 23, 08:52)
Šiandien ir rytoj rodys, bet kitos savaitės programoje nėra...
O ketvirto sezono tikrai nėra, serialas Ispanijoj prieš porą mėnesių baigtas rodyti ir kažkur skaičiau, kad 4 sezono nebus...

O per LNK kuri sezona rodo? Raso 20 serija... Tai rodo jau trecio sezono pradzia? g.gif
Atsakyti
Taigi, kad niekas neišsisprendė. Va šitam saite yra 3 sezono 10 serijų.
http://latino-serial...gran-hotel.html

Ir Chavjerui visai kitaip baigėsi negu galvojate bigsmile.gif
Atsakyti
3 sezono 22 serijos yra... O šiandien per LNK rodys 3 sezono 3 seriją.
Atsakyti