Įkraunama...
Įkraunama...

Celiulitas IX tema

QUOTE(Angle @ 2013 01 10, 14:31)
ką bedariau, tai vienintelis dalykas padėjo,- kai svorio daug numečiau  4u.gif


As irgi pradedu manyti, kad pilnai jis dings tik kai visi lasiniai istirps doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Aurora*: 10 sausio 2013 - 14:32
QUOTE(*Aurora* @ 2013 01 10, 16:32)
As irgi pradedu manyti, kad pilnai jis dings tik kai visi lasiniai istirps  doh.gif

Na, ne visada ir ne visiems. Kudenos irgi turi celiulita. O damos "su lasiniais" tiesiog rubuiles, be celiulito.
Atsakyti
QUOTE(*Aurora* @ 2013 01 10, 14:32)
As irgi pradedu manyti, kad pilnai jis dings tik kai visi lasiniai istirps  doh.gif

Juokaujat? Esu dziusnu dziusna, ugis 173, svoris 56, tai to lobio turiu tiek, kad galiu su bet kuom pasidalint, ir dar paciai uzteks... Nepriklauso tai nuo svorio. Dazniausiai tai skysciu, limfos sastovis, poodiniu audiniu suglebimas, problemos su kraujotaka ir kaip pasekme viskas, ka jau isvardijau
Atsakyti
Celiulitas aplamai budingas moteriskesnems moterims, kurios turi daugiau estrogenu...
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2013 01 10, 15:57)
Juokaujat? Esu dziusnu dziusna, ugis 173, svoris 56, tai to lobio turiu tiek, kad galiu su bet kuom pasidalint, ir dar paciai uzteks... Nepriklauso tai nuo svorio. Dazniausiai tai skysciu, limfos sastovis, poodiniu audiniu suglebimas, problemos su kraujotaka ir kaip pasekme viskas, ka jau isvardijau


Nejuokauju biggrin.gif Juk mergina auksciau rase, kad atsikrate celiulito tik kai daug svorio numete. Man taip pat svorio numetus jis akivaizdziai sumazeja, cia matyt ir bus mano raktas ax.gif Dar nesu maciusi lieknos moters su pvz 4 stadijos celiulitu, o storuliu tarpe tokiu dauguma. Beje, celiulitas veisiasi riebaluose, tai man logiska, kad kuo ju maziau, tai tuo maziau ir nelygumu smile.gif
Jums galbut tas ir negalioja, juk ir celiulitas gali buti (atsirasti) del ivairiu priezasciu. Beje, man ir paciai celiulitas atsirado tik tada, kai gerokai isstorejau, o kuo maziau sveriu, tuo grazesne oda tampa ir ne tik slaunu, o ir viso kuno smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Aurora*: 14 sausio 2013 - 10:08
QUOTE(*Aurora* @ 2013 01 14, 11:05)
Nejuokauju  biggrin.gif Juk mergina auksciau rase, kad atsikrate celiulito tik kai daug svorio numete. Man taip pat svorio numetus jis akivaizdziai sumazeja, cia matyt ir bus mano raktas  ax.gif Dar nesu maciusi lieknos moters su pvz 4 stadijos celiulitu, o storuliu tarpe tokiu dauguma. Beje, celiulitas veisiasi riebaluose, tai man logiska, kad kuo ju maziau, tai tuo maziau ir nelygumu smile.gif
Jums galbut tas ir negalioja, juk ir celiulitas gali buti (atsirasti) del ivairiu priezasciu. Beje, man ir paciai celiulitas atsirado tik tada, kai gerokai isstorejau, o kuo maziau sveriu, tuo grazesne oda tampa ir ne tik slaunu, o ir viso kuno smile.gif


Esu išbandžiusi daugybę įvairių kremų ir procedūrų su atseit stebuklingais aparatais - po metų rezultato akivaizdaus nebuvo (tiesą sakant, manau, kad apskritai jo nebuvo, matomai dėl per didelio riebalų kiekio). Pinigų išmetimas. Tačiau akivazdus rezultatas būdavo net nenumetus svorio, bet pasportavus atitinakamai bent 2-3 mėnesius. Na o kai numečiau tikrai daug svorio jis dingo. Todėl manau kad pasikliauti vien kremais ir procedūromis neracionalu. Geriausia būtų mažinti riebalus (metant svorį), auginant raumenis (sportuojant bent jau su minimaliais svoriais) ir darantis masažų kursus odos tonusui pagerinti. Jei vien masažai - tai nebent tas celiulitas labai mažas, šiaip ar taip, celiulitas - tai padidėjusios riebalinės ląstelės. Tokia mano asmeninė patirtis, sėkmės visoms smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Angle @ 2013 01 15, 16:05)
Esu išbandžiusi daugybę įvairių kremų ir procedūrų su atseit stebuklingais aparatais - po metų rezultato akivaizdaus nebuvo (tiesą sakant, manau, kad apskritai jo nebuvo, matomai dėl per didelio riebalų kiekio). Pinigų išmetimas. Tačiau akivazdus rezultatas būdavo net nenumetus svorio, bet pasportavus atitinakamai bent 2-3 mėnesius. Na o kai numečiau tikrai daug svorio jis dingo. Todėl manau kad pasikliauti vien kremais ir procedūromis neracionalu. Geriausia būtų mažinti riebalus (metant svorį), auginant raumenis (sportuojant bent jau su minimaliais svoriais) ir darantis masažų kursus odos tonusui pagerinti. Jei vien masažai - tai nebent tas celiulitas labai mažas, šiaip ar taip, celiulitas - tai padidėjusios riebalinės ląstelės. Tokia mano asmeninė patirtis, sėkmės visoms  smile.gif


Tikrai su viskuo sutinku drinks_cheers.gif Svorio metimas + sportas = vienintelis kelias i slaunis be celiulito smile.gif Dar, zinoma sveika mityba, daug vandens ir masaziukas turetu ta kelia palengvinti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Candela @ 2012 11 13, 22:23)
Sveikos merginos smile.gif) Cia daug kovojanciu su tuo celiulitu ,tai gal kuri nors tures atsakyma i mano klausima wink.gif Taigi,pradejau derinti maista,sportuoti ,lankausi masazuose su "roll shaper"iasi ,jei esate girdeje apie tokius.Tai tarsi tokie dideli bugnai,jis sukasi ,o tu pati masazuojiesi visaip aplink save.Taigi,visi"kumpiai"labai suminkstejo nuo tu masazu,taciau,celiulitas tarsi ryskenis tapo.(Na,manau nesivaidena man ). Kazkada lankiausi pas masaziste,tai ji man tokia teorija pasakojo,kad kol darasi masazus,viskas tarsi "susoksta" i pavirsiu,taciau nustojus,po kiek laiko oda issilygina...Ar tiesa,kaip manot?Eiti man tuos masazus toliau,gal veliau pageres.....? schmoll.gif  g.gif

as einu i roll shaper, man irgi sake, kad pradzioje celiulitas gali tapti labiau matomu, bet man to nebuvo, labai greitai pamaciau efekta ir oda sustangrejo. bet as ir sportuoju, nes nemanau kad vien roll shaper gali isnaikinti celiulita
Atsakyti
Merginos parekomenduokit, kur Klaipedoje daro anticeliulitini masaza 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
Nesu apkuni, mano ugis 176, sveriu 64kg, taciau celiulitas jau lenda pro visus krastus. Aisku jis nera dar ryskiai matomas (gal kiek ant slaunu), bet cia lb issigandau, kai suspaudus oda jis jau matyti ant ranku ir blauzdu!! Lankau sporto sale 3k (stepas ir pilates) per savaite ir skvosas plius.. Taciau kaip nenyksta taip nenyksta.. Galvoju eit i masazus, bet turiu kojose sutrukinejusias mazas kraujagysles, nepakenks dar labiau? Ir man cia patare eit i naturalios med. centra ten daromos kazkokios akupunkturos, ar kas bande, padeda?
Atsakyti
QUOTE(Jorky @ 2013 01 25, 20:17)
as einu i roll shaper, man irgi sake, kad pradzioje celiulitas gali tapti labiau matomu, bet man to nebuvo, labai greitai pamaciau efekta ir oda sustangrejo. bet as ir sportuoju, nes nemanau kad vien roll shaper gali isnaikinti celiulita



O man kaip tik labai pablogino situaciją roll shaper masažai. Prieš tai buvau pasidariusi 10 vakuminių masažų, ir nuolat dariausi įvyniojimus namuose. Rezultatais labai džiaugiausi, celiulitas plika akimi buvo vos matomas tik ant žandukų. Po to susigundžiau tais roll shaper. Pasidariau 11 masažų ir celiulitas taip išryškėjo, kad dabar atrodau daug baisiau nei prieš vakuminį masažą. Daugiau nenoriu pagalvoti apie tuos roll shaper. Todėl net nelaukiant pavasario vėl pradėjau darytis vakumą. Tikiuosi 10 procedūrų užteks padarytai žalai atstatyti doh.gif Klausiau ir kitos moters, kuri kartu su manimi lankė roll shaper. Ji pakankamai apkūni, bet sakė iki masažų celiulito ant vidinės šlaunų pusės dar nėra mačiusi. O pasidarius 8 procedūras jis taip tose vietose išryškėjo, kad moteris irgi buvo žiauriai nusivylusi tais roll shaper...
Atsakyti
QUOTE(kristteja @ 2013 01 31, 10:00)
O man kaip tik labai pablogino situaciją roll shaper masažai. Prieš tai buvau pasidariusi 10 vakuminių masažų, ir nuolat dariausi įvyniojimus namuose. Rezultatais labai džiaugiausi, celiulitas plika akimi buvo vos matomas tik ant žandukų. Po to susigundžiau tais roll shaper. Pasidariau 11 masažų ir celiulitas taip išryškėjo, kad dabar atrodau daug baisiau nei prieš vakuminį masažą. Daugiau nenoriu pagalvoti apie tuos roll shaper. Todėl net nelaukiant pavasario vėl pradėjau darytis vakumą. Tikiuosi 10 procedūrų užteks padarytai žalai atstatyti doh.gif Klausiau ir kitos moters, kuri kartu su manimi lankė roll shaper. Ji pakankamai apkūni, bet sakė iki masažų celiulito ant vidinės šlaunų pusės dar nėra mačiusi. O pasidarius 8 procedūras jis taip tose vietose išryškėjo, kad moteris irgi buvo žiauriai nusivylusi tais roll shaper...



Ir man tas pats nutiko, po masažų kojas susigadinau, o ne pasigražinau: celiulitas tapo daug ryškesnis ir dar sutrūkinėjo kapiliarai, žodžiu, labai nusivyliau sad.gif

Atsakyti