Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja lojalumo kortelė Lyoness

QUOTE(mititėja @ 2012 04 06, 22:54)
Tai čia tokia lyoness sistema: brūkšteli kortele +20% (antkainis), o tada jums tuos 2% grąžina.  mirksiukas.gif
Todėl ir neatrodė, kad tiek išleidžiat, kol Lyoness nepradėjot naudoti.  lotuliukas.gif

Dar būsiu gera prieš šventes ir jums paskaičiuosiu: jeigu per mėnesį Maximoje išleidžiate 1000 litų, tai 2% yra... cieli 20 Lt. Savo įdėtus 7000 Lt atgausite per... 350 mėnesių, kas yra 29 metai ir 2 mėnesiai.
Kadangi paminėjote, kad tai sudaro "liūto dalį", tai primeskime, kad antrą tiek pinigų išleidžiate ne Maximoje. Tada atgavimo laikas sutrumpėtų iki 14 metų ir 14 metų ir 7 mėnesių. Na, o tada jau "pareis" tie nerealūs pelnai.  mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2012 04 06, 21:54)
Tai čia tokia lyoness sistema: brūkšteli kortele +20% (antkainis), o tada jums tuos 2% grąžina.  mirksiukas.gif
Todėl ir neatrodė, kad tiek išleidžiat, kol Lyoness nepradėjot naudoti.  lotuliukas.gif

Dar būsiu gera prieš šventes ir jums paskaičiuosiu: jeigu per mėnesį Maximoje išleidžiate 1000 litų, tai 2% yra... cieli 20 Lt. Savo įdėtus 7000 Lt atgausite per... 350 mėnesių, kas yra 29 metai ir 2 mėnesiai.
Kadangi paminėjote, kad tai sudaro "liūto dalį", tai primeskime, kad antrą tiek pinigų išleidžiate ne Maximoje. Tada atgavimo laikas sutrumpėtų iki 14 metų ir 7 mėnesių. Na, o tada jau "pareis" tie nerealūs pelnai.  mirksiukas.gif

nusisneki ir nejauti. pasikartosiu - jokiu 7000 Lt as neidejau. a tau dasils kadanors. atgaunu 4%. isleidziu ant maisto tiek pat. tik seniau per kelis prekybcentrius dabar 1. beje maximoje naudojame maximos dovanu korteles tongue.gif zinove cool.gif
seimos biudzetas toks pat. tik seniau nesiplanuodavom savo islaidu ir ju nefiksavom. isleidziam tiek pat kaip ir seniau. skirtuma jauti. man geriau tie 40 lt mano kiseneje nei maximos tongue.gif
o kur dar kuras, kavines, smulkus remonto darbai, drabuziai. kodel to nepaskaiciuoji bigsmile.gif maxima ne vienintelis lojalus partneris lyoness biggrin.gif

p.s. mano draugau kurie nusprende tapti verslo partneriais jau seniai is savo pinigu maisto/kuro neperka bigsmile.gif leidzia va situos uzdirbtus bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VIVULIA: 07 balandžio 2012 - 08:01
QUOTE(VIVULIA @ 2012 04 07, 08:58)
a tau dasils kadanors.
Na va, pagaliau lenda tikrasis kortelės elektorato veidas. biggrin.gif
Atsakyti
Bet tikrai- kažkaip labai aršiai puolami tie, kurie nepasitiki šia sistema g.gif ir kodėl kažin g.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2012 04 07, 12:10)
Bet tikrai- kažkaip labai aršiai puolami tie, kurie nepasitiki šia sistema  g.gif ir kodėl kažin  g.gif
Turbūt todėl, kad vis dėlto tai paremta finansinės piramidės principu - kuo daugiau dalyvaujančių, tuo naudingiau spėjusiems į piramidės viršų.
Juk niekam neskauda, kad kaimynas nesinaudoja (nes nepasitiki) Ačiū, Rimi, Iki, Senukų, Draugų, Laisvalaikio ar dar kokia kortele. Na, nepasitiki-nenori-nemato naudos-įžvelgia klastą - koks mano rūpestis. Ir jau nervinimosi ar blaškesio - tai tikrai jokių... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2012 04 07, 12:20)
Turbūt todėl, kad vis dėlto tai paremta finansinės piramidės principu - kuo daugiau dalyvaujančių, tuo naudingiau spėjusiems į piramidės viršų.
Juk niekam neskauda, kad kaimynas nesinaudoja (nes nepasitiki) Ačiū, Rimi, Iki, Senukų, Draugų, Laisvalaikio ar dar kokia kortele. Na, nepasitiki-nenori-nemato naudos-įžvelgia klastą - koks mano rūpestis. Ir jau nervinimosi ar blaškesio - tai tikrai jokių...  biggrin.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
nesuprantu kam cia irodinejat savo tiesas g.gif tiek viena puse tiek kita. Diskusijos yra gerai, bet labai arsiai gincijates lotuliukas.gif Kiekvienas turim savo galva tad norim naudojames ta programa, nenorim nesinaudojam biggrin.gif
Graziu svenciu visiems 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Atsakykit, jei nesunku! Jokių atvirų klausimų, tik du klausimai. Labai ačiū visiems!

http://www.manoapkla...ausa/354747055/
Atsakyti
Aš nesuprantu tokios aršios diskusijos prasmės. Vieni sako vieną, kiti iš konteksto ištraukia keleta frazių ir vėl sako visai kitką.
Lyoness šalininkiai ginasi iki pažaliavimo, kad tai nėra piramidė. Tai akivaizdi netiesa ir tai supranta kiekvienas nors kiek turintis proto asmuo. Bet nesuprantu kam tai neigti. Sakykit tiesiai tai paremta piramidės principu ir jei norit užsidirbti reiks joje dalyvauti, reiks investuoti ir jei paiseks nebūti paskutine piramidės dalimi tai gal ir uždirbsi, o jei ir labiau pasiseks tai gal ir gerai uždirbsi???
O Lyoness priešininkai užsiciklino ant tų įmokų. Na jei nenorite jų mokėti nemokėkite. Gukite tą kortelę už simbolinę kaina pvz.: kibiną kibinų bare, ir naudokitės ja kaip nuolaidų kortele nesukdami sau galvos (nebent tik piniginė dar labiau išsipūs). Ir nedalyvaukite toje piramidėje ir nekvaršinkite sau dėl to galvos.

QUOTE(wixi @ 2012 04 06, 10:49)
Iškart po vėlykų visi norintys gauti lyoness kortelę jau gali stotis į eilę pas savo draugus ir pažįstamus lyoness narius. Nuo balandžio 10 dienos visi nauji nariai registruojami tik nemokamai ir ne kitaip  thumbup.gif Nuo šiol visos kalbos apie piramides, pinigų viliojimą ir pan. tampa beprasmėmis, nes niekas iš jūsų jokių pinigų neims, kad ir labai to norėsite  biggrin.gif


Aš irgi nesiruošiu dalyvauti toje piramidėje, bet kortelę NEMOKAMAI tai pasiimsiu ir naudosiu kaip nuolaidų kortelę, tuo labiau kai man tai nieko nekainuoja. O jei įbrugsiu tą kortelę dar kokiam lenvatikiui (bet tik už dyką nes žmonių į piramides neįtraukinėsiu) ir nuo jo pirkinių man nubyrės pinigų (tikriausiai), tai gal visai neblogai.
Papildyta:
QUOTE(Gintaras59 @ 2012 03 30, 21:34)
Jūsų komentare tikrai labai daug netikslumų. Visą vakarą domėjotės tikriausiai internete, o čia juk visi visokiausios "teisybės" prirašo.
Linkiu, kad Jūsų žingeidumas nugalėtų Jūsų skepticizmą. Nueikite į oficialų LYONESS pristatymą. Tai SUPER! Na nebent Jus visiškai tenkina dabartinė Jūsų finansinė situacija ir Jūs nenorite nieko keisti.


Čia toks vaizdas, kad žmogeliui labai stipriai praplovė smegenis protingi, gerai atrodantys dėdės, kurie sako: žiūrėkite kaip aš dabar gerai gyvenu ir kaip gerai atrodau, o prieš tai buvau niekas.
Jei jums tamsta pasiseks gerai sudalyvauti piramidėje tai pirmyn ir tegul laukia Jūsų šviesi ateiti...
Bet tas Jūsų pasakymas "Na nebent Jus visiškai tenkina dabartinė Jūsų finansinė situacija ir Jūs nenorite nieko keisti" kaip iš kokio komunistinio lozungo, arba kaip kokio kliedinčio sektanto. Čia daug kas rašė, kad per mėnesi jiems sugrįžta apie 40 Lt. Nemanau, kad tai labai daug ką keičia, nebent vaikams saldainių nupirkti ir du bilietus į kiną ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natalėja: 10 balandžio 2012 - 14:11
pagaliau sulaukėm padoraus komentaro thumbup.gif , žmogus nesidrasko nei į vieną pusę.
va ir aš pagalvojau, jei siūlys nemokamai- paimsiu- juk lišna nuolaida nepamaišys, bet pinigų neinvestuosiu ir kitiems to nesiūlysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Natalėja @ 2012 04 10, 15:08)
O jei įbrugsiu tą kortelę dar kokiam lenvatikiui
doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Natalėja @ 2012 04 10, 15:08)
Aš nesuprantu tokios aršios diskusijos prasmės. Vieni sako vieną, kiti iš konteksto ištraukia keleta frazių ir vėl sako visai kitką.
     Lyoness šalininkiai ginasi iki pažaliavimo, kad tai nėra piramidė. Tai akivaizdi netiesa ir tai supranta kiekvienas nors kiek turintis proto asmuo. Bet nesuprantu kam tai neigti. Sakykit tiesiai tai paremta piramidės principu ir jei norit užsidirbti reiks joje dalyvauti, reiks investuoti ir jei paiseks nebūti paskutine piramidės dalimi tai gal ir uždirbsi, o jei ir labiau pasiseks tai gal ir gerai uždirbsi???
     O Lyoness priešininkai užsiciklino ant tų įmokų. Na jei nenorite jų mokėti nemokėkite. Gukite tą kortelę už simbolinę kaina pvz.: kibiną kibinų bare, ir naudokitės ja kaip nuolaidų kortele nesukdami sau galvos (nebent tik piniginė dar labiau išsipūs). Ir nedalyvaukite toje piramidėje ir nekvaršinkite sau dėl to galvos.
Aš irgi nesiruošiu dalyvauti toje piramidėje, bet kortelę NEMOKAMAI tai pasiimsiu ir naudosiu kaip nuolaidų kortelę, tuo labiau kai man tai nieko nekainuoja. O jei įbrugsiu tą kortelę dar kokiam lenvatikiui (bet tik už dyką nes žmonių į piramides neįtraukinėsiu) ir nuo jo pirkinių man nubyrės pinigų (tikriausiai), tai gal visai neblogai.
Papildyta:
Čia toks vaizdas, kad žmogeliui labai stipriai praplovė smegenis protingi, gerai atrodantys dėdės, kurie sako: žiūrėkite kaip aš dabar gerai gyvenu ir kaip gerai atrodau, o prieš tai buvau niekas.
Jei jums tamsta pasiseks gerai sudalyvauti piramidėje tai pirmyn ir tegul laukia Jūsų šviesi ateiti...
Bet tas Jūsų pasakymas "Na nebent Jus visiškai tenkina dabartinė Jūsų finansinė situacija ir Jūs nenorite nieko keisti" kaip iš kokio komunistinio lozungo, arba kaip kokio kliedinčio sektanto. Čia daug kas rašė, kad per mėnesi jiems sugrįžta apie 40 Lt. Nemanau, kad tai labai daug ką keičia, nebent vaikams saldainių nupirkti ir du bilietus į kiną ...


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rom@ntika: 10 balandžio 2012 - 19:18