Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja lojalumo kortelė Lyoness

Ar teko girdeti apie nauja pirkeju lojalumo programa Lyoness, veikianti Maximoje ir kt. sios programos partneriu prekybos vietose?
Atsakyti
Lyoness ir Maximoj veikia?

Na aš nesu labai žinovė, bet kiek teko paskaitinėti, tai tokia kaip ir nuolaidų kortelė. Ta firma sudaro sutartis su įvairiomis firmomis, jūs gaunate kortelę, į ją įnešate tam tikrą kiekį pinigų ir jais galite atsiskaitinėti su tomis parduotuvėmis/paslaugas teikiančiomis įmonėmis, su kuriomis sudarytos sutartis. Tam tikrą procentą nuo jūsų išleistų pinigų korteles išleidusi firma grąžina jums į kortelę.
Jei kažką ne taip paaiškinau prašau mane pataisyt.
Atsakyti
Aš irgi gavau tokią kortelę. Kol kas sunku patirt, kaip jinai veikia, bet tam tikras procentas nuo išleistos sumos bus sugrąžintas. Šiandien pasinaudojau proga įsigyti Maxima dovanų kortelę už 200lt. Ja galima atsiskaityti už prekes ir paslaugas. Pagalvojau, kad vis tiek perku maistą ir buities prekes, o dar ir mobilaus ir interneto sąskaitas vis tiek apmokėt reikia, tai koks skirtumas kur. 2 proc. t.y. 4lt man bus sugrąžinti. Katino ašaros, bet nors tiek.

Iš naudingesnių man dar bus Senukai, Kosmada ir Operos vaistinė, nes prekės jų labiausiai vartojamos.

Kol kas šios kortelės turėjimas man nieko nekainuoja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ElePran: 21 gruodžio 2011 - 15:46
Eilinė piramidė irnesakyk.gif

http://www.diena.lt/...ai-308296/psl-3

Šiomis dienomis Klaipėdoje ėmė plisti informacija apie naują netrukus mus pasieksiantį nuolaidų sistemos tinklą, esą plačiai veikiantį Austrijoje, Prancūzijoje, Čekijoje.

Praėjusią savaitę uostamiestyje jau vyko viena šio tinklo, vadinamo "Lyoness" prezentacija.

Porą valandų smalsuoliai klausėsi pasakojimo apie nuolaidų kortelę, kuria bus galima naudotis ne tik skirtinguose prekybos centruose, bet ir mokant už paslaugas, pramogas, degalus bei daugybę kitų dalykų.

Ne vienas prezentacijos svečias ir po ilgos paskaitos vis tiek nesuprato, kaip piramidės principu platinamos kortelės neš pelną ne tik jos turėtojui, bet ir kiekvienam aukščiau jo paties piramidėje stovinčiajam.

Esą platinti korteles turės teisę tik tie išrinktieji, kurie įsigis specialias korteles, kainuosiančias apie 2 tūkst. eurų.

Teigta, jog Klaipėdoje ne vienas jau sumokėjo už tokias korteles, o būrelis norinčiųjų laukia, kada gaus progą tai padaryti. Visi jie tikisi, kad atsidūrę arti piramidės viršūnės, pradės gauti pelną.

Tie, kurie neketina dalyvauti sistemoje kaip jos vystytojai, galės įsigyti gerokai pigesnių kortelių. Pigiausia kainuos apie pusantro šimto eurų.
Atsakyti
Taip taip ta pati... labai inensyviai viliojama, naudos kol kas nemaciau, todel nesusigundziau... Nematau, kad kada nors griztu 2000EU investicijos...
Atsakyti
Kitą ketvirtadienį dėl įdomumo einu į jų prezentaciją, tačiau esu įsitikinusi kad tai eilinė afera išvilioti pinigus bei skatinti vartojimą. Aš kaip suprantu tai čia turi dar ieškoti žmonių kurie pasirašytų sutartis ir tik tokiu atveju tu galėsi uždirbti
Atsakyti
sveikutes, jungiuos ir as cia smile.gif lyoness nera finansinepp iramide, nemaisykite.tai unikali ideja ir verslo planas (kas versla studijuoja ir zino visus aspektus apie marketinga ir t.t. manau nebus sunku suprasti) smile.gif nauda gauna kiekvienas pirkdamas su lyoness, tiek vartotojas, tiek organizacija, tiek pati lyoness smile.gif ta "isskirtine grupele uz 2 tukst euru" skaitosi verslo partneriai, kurie padeda versla plesti, ir uz tai gauna "alga". tuos 2 tukst ne INVESTUOJI, o tiesiog PASIDEDI, jie niekur nedingsta.tarkim jei nuspresi pasitraukti is verslo, tuos pinigus gali prapirkti 4u.gif
Papildyta:
http://youtu.be/7B40MVZabew
greitu laiku planuojama, kad si kortele gales lygintis i Visa, o ir pati kompanija jau egzistuoja 8 metus, paplitusi visuose kontinentuose. jei tai butu apgaule, butu jau senai isaiskinta... blush2.gif
tiesiog lietuvoj zmones per daug siaubo mate ir apgavysciu, kad galetu patiketi tokiu verslo planu... tongue.gif
Atsakyti
Sveiki, nebuvau aš toje prezentacijoj, nes negalėjau. Bet šį savaitgalį buvo atvažiavusi draugė kuri ir kvietė į tą prezentaciją, tai šiek tiek papasakojo. Aš daug skaičiau apie tą lyoness ir buvau pasiruošusi klausimų, bet atsakymų negavau.
Yra dvi galimybės - investuoji 7000Lt arba 1050Lt (berods). Sakykit ką norit, bet tai piramidinis verslas, nes jei tu investuoji 7000Lt, tu turi ieškoti žmonių kad po tavim užsirašytų ir nuo jų išleistų pirkinių tu gauni procentą. Investavus 1000Lt tai tu gausi tik nuolaidą, bet uždirb tai nieko neuždirbsi, plius turėsi nori nenori apsipirkinėti maximoj ir senukuose smile.gif. Na jie labai gražiai viską piešia, kad galėsi daug uždirbti ir sutaupyti, ten jau yra žmonių uždirbusių per puse metų 30000 eurų, tai kad tiek uždirb kiek žmonių reikia užverbuoti ir už kiek mln jie tu pirkti kad gautum dar tokius procentus nuo jų g.gif Na man ten biški mistika ir tiek mirksiukas.gif

Man tai nektualu, aš nežadu verbuoti žmonių, nes tai ne man mirksiukas.gif , plius neapsipirkinėju maximoj, na labai retai, o kiek perku senukuose, tai aš pasitenkinu ir darbuotojo nuolaida, tie 2 proc. didelės naudos man neduos. Dar man nepatiko kad visi apsipirkimai tik su čekiais, sugalvoji ką nors pirkt tai turi lėk į ofisą įsigyti tų čekių arba jau turi būti investavęs pinigus į juos su mintimi kad kada nors ką nors pirksi smile.gif
Atsakyti
keikvienam darbe jei nieko nedirbsi, nieko ir negausi ax.gif o ir kiekvienas vercias kas kaip ismano smile.gif
Atsakyti
QUOTE(roza_moza @ 2012 01 17, 14:53)
keikvienam darbe jei nieko nedirbsi, nieko ir negausi ax.gif  o ir kiekvienas vercias kas kaip ismano smile.gif


Taip, pritariu, bet už tai kiekvienas ir ieško darbus pagal savo poreikius ir savo būdą. Vienas lengviau bendraujantis, kitas tylus ir ramus ir nešnekus. Vienam nieko nereiškia prieiti ir užkalbinti žmogų, kitas ilgai delsia, kol ir pažįstamam sakinį surezgia. Todėl nemaža dalis darbo persikelia į internetą, kur erdvė atvira tiems, kurie bendrauja sunkiau. Man pavyzdžiui gana sunku pradėti su žmogumi stotelės kalbėti apie orą, o paskui pradėti apie savo užsiėmimus pasakoti, iš karto gauni atmetimo reakciją, todėl kitaip darbuojuosi. smile.gif
Atsakyti
Sveikos na nemanau kad si kompanija kaip kitaip isvilioja is zmoniu pinigus ar kazka tokio mat pats esu cia ir is tikro nepraso kad ka investuotumet is viso galit ir su apskritu nuliuku pabut ir rekomenduot zmonem kurie ir taip perka kazka tai sau ar kitiems smile.gif O del tu korteliu jo gal ir gerai bet ar iseina is tos korteles pervest nors lita i savo banko saskaita ar atsiskaityti su tom kortelem uz siluma vandeny ir kitas komunalines paslaugas ( As kalbu apie tokias korteles kurios ira vadinamos aciu ir t.t.) ir isivaizduokit kur einat kiekviena parduotuve vis siulo ir bruka savo korteles kol galiausiai pinigine vien luzta nuo ju:) o cia su lyoness gali tik viena kortele naudotis ir beveik visur. Negana to po metu bus jau ir reklama dedama tada zmones pamatys nauda ir manau kokie 100000 zmoniu prisijungs tiesiog kaip vartotojai kurie apsipirkdami gaus ne taskais ne zvaigzdutem bet tikrais pinigais ta nuolaida nuo isleistos sumeles manau kad neblogai ira taip gaut. Negana to tos kortele yra visiskai nemokamos bus net dalijamos gatveje:) na del piramidziu cia daug kas minejo noriu truputeli ir si teiginuka sugriaut:( Ar kuri matete ar kuris mate? Kad piramideje apatinis zmogus turetu lygiai tokias pat galimybes kaip ir esantis virsuje? Nemanau. o cia galimybe ira suteikta vartotojui ir visa rinka padaryta taip kad islostu vartotojas ir jai tik to pageidauja is to ir uzsidirbtu:) plius nesu dar mates kad piramideje stovintis zmogus eitu padeti paskutiniam zmogui ir jam plest rinka:D todel cia ira ne piramide o mlm multi level marketin arba interaktivi komercija ar tinkiline rinkodara:) Plius ar nemanot kad Maksima senukai ir kitos garsios lietuvoje ir pabaltyjos salyse jungtusi ir noretu nusvilti jai tai butu piramide? Nemanau negana to visoje Europoje piramidines strukturos ar ju ikurejai ira baudziami ir tokios sistemos po 2metu zlunga:D O lietuvoje Lyoness yra oficiali atstovybe pagal visus Lietuvos ISTATYMUS smile.gif jai netikit pasidomekit smile.gif negalima niekada sakyti niekada nes ko nezinome geriau ir nesakome bet net ir kvaili klausimeliai yra daznai protingensi nei ismintingo sausas ir gireztas sakymas:D Jai dar kyla klausimeliu galite sia tema dalintis maloniai lauksiu komentaru smile.gif dar karteli pasakysiu piramides drauzdiamos ir jokioje salyje jos oficialiai nera registruojamos kalbu apie europos sriti o si kompanija ira europos srityje ir jai priklauso:) Aciu uz perskaityta komentara ir lauksiu daugiau jusu nuomoniu...
Atsakyti
QUOTE(salmakas @ 2012 01 17, 20:38)
Plius ar nemanot kad Maksima senukai ir kitos garsios lietuvoje ir pabaltyjos salyse jungtusi ir noretu nusvilti jai tai butu piramide?

Tai kad platintojai sako, kad Lyoness veiks Maximoje, Senukuose ar Statoile yra lyginamasis pavyzdys, o ne faktas. mano ziniomis, Maxima tikrai nesijungs prie si projekto, tad jos pavadinimas be reikalo eskaluojamas
Atsakyti