Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Šiauliuose

QUOTE(Perlen @ 2009 09 26, 20:20)
schmoll.gif  Man jau per daug  irnesakyk.gif ,čia apie kokią tik sužinom ir eit,tai jau  doh.gif

laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Matai, man viena pasakė, kad bus vienaip, kita- kad kitaip. Reik trečios nuomonės lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciocia Polia @ 2009 09 26, 20:33)
laugh.gif  laugh.gif  laugh.gif
Matai, man viena pasakė, kad bus vienaip, kita- kad kitaip. Reik trečios nuomonės  lotuliukas.gif


blink.gif Tai aš gal jau galėčiau išsakyt savo nuomonę lotuliukas.gif ,būčiau ta trečioji,jau ką nors išdėliočiau lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu varrryk tad rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciocia Polia @ 2009 09 26, 20:54)
Nu varrryk tad  rolleyes.gif


blink.gif Mokėk babkes ir pavarysiu tada lotuliukas.gif
Atsakyti
ciocia polia,
buriu is tavo niko.
Netolimoje ateityje nusimato tau kelione, biski tolimesnej ateity palikimas, ar siaip kazkuria prasme finansinis pagerejimas. Dabar tu esi nezinioje, kazkokioj tarsi duobej, bet pavasary, su pirmaisiais pauksciais, tavo nuotaika pageres, viskas ims sektis. Prablemos tarsi pacios issispres. Kaip ir nusimato tau vaiku, lygtais du. Pirmas berniukas, nes taip rodo niko raides, ir tai tik sustiprins tavo santykius su vaiko tevu. Dar matau gausi vertinga pasiulyma, ir ka tu benuspresi - viskas bus tik i gera. Dar matau kad tu dabar esi tartum kryzkelej, blaskaisi, tartum ieskai iseities is susidariusios padeties. Nebijok uzbaigti, jeigu tik yra mintis tai padaryti. Tu esi stipri moteris, bet dabar ruduo, ir tau sunkiau. Matau tau sviesia ateity.
Saskaitos nr nurodysiu per az biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mallena @ 2009 09 26, 22:20)
buriu is tavo niko.

Tu ragana? unsure.gif Ar tiesiog užteko paskaityt mano rašytas žinutes? rolleyes.gif

O iš tikrųjų, tai tą, ką tu parašei, neabejoju, VISOS girdėjome pas Rasą ar kurią kitą būrėją. Nes tai tinka visiems. O ir pagalbos pas jas juk iš tiesų ieškom tada, kai esame kryžkelėj ar duobėj, tada, kai turim be galo daug klausimų, tada, kai nežinome ką daryti.

Tiek to, rašyk tą savo sąskaitos nr., po pensijos atsirokuosim. Nors gal geriau ir įdomiau būtų susibėgti visoms kada arbatos ir tiesiog papletkinti. Neabejoju, kad visos turim po kokį tai širdagraužį ir norim jį išspręsti, o draugai ir artimieji šiuo atveju- ne patarėjai, geriausias patarėjas- žmogus iš šalies. Arba galim pasidaryti mergaitišką pramogą ir numauti kur toliau rolleyes.gif Gal nežiūrint į tai kaip į tikslą, o kaip į pramogą, kaip tiesiog į malonų laiko praleidimą. Kažin, labai mes skirtingo amžiaus ir interesų, gal tikrai rastumėm bendrą kalbą? Ką jūs į tai? g.gif Va, anądien išskaičiau, kad yra Kelmėje tokia Jadvyga. Neva neprastai buria. Mažu girdėjot ką?
Atsakyti
blink.gif Na va,viskas aišku,kad pas būrėjas neverta eit,įpač pas taip sužibėjusią Rasą,aš irgi duobėj,bet greit išlipsiu rolleyes.gif ,sąskaitos nesiūsiu,nes jau kai kam kitam apmokėjau verysad.gif

O mallena eilinė apsišaukėlė būrėja verysad.gif

Gal dar kas ką parekomenduos unsure.gif ,nulėkčiau,arba eisiu į Ežero g-vę.. ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Ciocia Polia @ 2009 09 27, 07:36)
Arba galim pasidaryti mergaitišką pramogą ir numauti kur toliau rolleyes.gif Gal nežiūrint į tai kaip į tikslą, o kaip į pramogą, kaip tiesiog į malonų laiko praleidimą.


Tai maunam į Varnius lotuliukas.gif ,sustosim kur pakelį,pagrybausim lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciocia Polia @ 2009 09 27, 07:36)
Tu ragana?  unsure.gif Ar tiesiog užteko paskaityt mano rašytas žinutes?  rolleyes.gif

O iš tikrųjų, tai tą, ką tu parašei, neabejoju, VISOS girdėjome pas Rasą ar kurią kitą būrėją. Nes tai tinka visiems. O ir pagalbos pas jas juk iš tiesų ieškom tada, kai esame kryžkelėj ar duobėj, tada, kai turim be galo daug klausimų, tada, kai nežinome ką daryti.

Tiek to, rašyk tą savo sąskaitos nr., po pensijos atsirokuosim. Nors gal geriau ir įdomiau būtų susibėgti visoms kada arbatos ir tiesiog papletkinti. Neabejoju, kad visos turim po kokį tai širdagraužį ir norim jį išspręsti, o draugai ir artimieji šiuo atveju- ne patarėjai, geriausias patarėjas- žmogus iš šalies. Arba galim pasidaryti mergaitišką pramogą ir numauti kur toliau  rolleyes.gif Gal nežiūrint į tai kaip į tikslą, o kaip į pramogą, kaip tiesiog į malonų laiko praleidimą. Kažin, labai mes skirtingo amžiaus ir interesų, gal tikrai rastumėm bendrą kalbą? Ką jūs į tai?  g.gif  Va, anądien išskaičiau, kad yra Kelmėje tokia Jadvyga. Neva neprastai buria. Mažu girdėjot ką?


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Kas keisciausia, kad tikrai neskaiciau tavo zinuciu, nebent kiek cia sioj temoj kazkada teko skaityt lotuliukas.gif Tiesig rasiau is bureju girdetas frazes biggrin.gif
O susitikt ir as noreciau drinks_cheers.gif Kol grybai nesibaige. Nuvaziuotumem su botais mazu pinigu neimtu lotuliukas.gif

Perlen, jokia as ne bureja lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mallena @ 2009 09 27, 10:28)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif

Perlen, jokia as ne bureja lotuliukas.gif


Tai žinau lotuliukas.gif

Varom toliau ax.gif

http://www.supermama...;#entry30538694
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti