Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Šiauliuose

gal turite ka patarti ar rekomenduoti?
g.gif
Atsakyti
QUOTE(harmoneta @ 2007 06 14, 23:47)
gal turite ka patarti ar rekomenduoti?
g.gif

šiauliuose tai ne, bet radviliškyj jo, daug kam teisybę pasako doh.gif kainuoja tik 5 lt, telef, 842250580 smile.gif aš tris kartus pas ją esu buvusi, nežinau iš kur ji žino mano bėdą ir kiekvieną kartą tai užakcentavo doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmunce: 14 birželio 2007 - 22:52
QUOTE(vilmunce @ 2007 06 14, 23:51)
šiauliuose tai ne, bet radviliškyj jo, daug kam teisybę pasako  doh.gif kainuoja tik 5 lt, telef, 842250580 smile.gif  aš  tris kartus pas ją esu buvusi, nežinau iš kur ji žino mano bėdą ir kiekvieną kartą tai užakcentavo  doh.gif


o adresa gal zinai? ar nuo autobusu stoties sunku rasti?
Atsakyti
as ir radvl zinojau.. kazkur priesais maxima... unsure.gif net nebepamenu tikslaus adreso.. bet irgi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sejle @ 2007 06 15, 14:05)
as ir radvl zinojau.. kazkur priesais maxima...  unsure.gif net nebepamenu tikslaus adreso.. bet irgi  thumbup.gif

tai gal ta pati?
gal reikes ir man pabandyti...
bet bijau pasiklysti:D
Atsakyti
Neseniai išgirdau, kad yra per tv rodę apie kažkokį šiaulietį dieduką, aiškiaregį, kuris padeda išaiškinti net nusikaltimus, tikriausiai jis ir šiaip paburia. Gal kas žinote apie ką aš čia ir kur jo ieškoti rolleyes.gif ax.gif
Atsakyti
kadangi naujesnės temos neradau, iškeliu šitą,.... galgi vis tik žinote būrėją Šiauliuose.... kur , kiek ima?
Atsakyti
QUOTE(romeda @ 2008 08 23, 22:22)
kadangi naujesnės temos neradau, iškeliu šitą,.... galgi vis tik žinote būrėją Šiauliuose.... kur , kiek ima?

gera yra ezero gatvej, jei reikia, kontaktus galiu duoti.i azi
Atsakyti
QUOTE(harmoneta @ 2007 06 14, 23:53)
o adresa gal zinai? ar nuo autobusu stoties sunku rasti?

Pereini iš autobusų stoties per gatvę, pirmas namas, paskutinė laiptinė, penktas aukštas, durys tiesiai. Felicija.
Atsakyti
Obuoline, parašyk adresiuką tikslų tos ežero gatvėj... ačiū...
Atsakyti
QUOTE(Obuolinė @ 2008 08 25, 18:10)
gera yra ezero gatvej, jei reikia, kontaktus galiu duoti.i azi

cia gal prie auksiuko netoli? prie tu kapiniu?
Atsakyti
QUOTE(romeda @ 2008 08 23, 21:22)
kadangi naujesnės temos neradau, iškeliu šitą,.... galgi vis tik žinote būrėją Šiauliuose.... kur , kiek ima?

o kam tau ji, ar pinigu per daug turi?
Atsakyti