Įkraunama...
Įkraunama...

Nudistai

Brazile, ar avatare tavo pacios nuotrauka? Jei taip, tai labai grazi, drasiai gali varyti i nudistu pliaza biggrin.gif
Atsakyti
ne mano biggrin.gif bet i nudistu pliaza galiu drasiai varyt biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
neisivaizduoju kaip reiktu issirengti pries liaudi ir kaip isrengti saviski unsure.gif
Mes megstam nuogineti, bet ne viesai blink.gif Tuolab kad reik turet duomenis ir sukuosenas, kad kas uzmates nemirtu is pasibaisejimo... biggrin.gif biggrin.gif Dar viena tema apie sukuosenas susirenguiems nuogineti biggrin.gif
Atsakyti
oj sukuosenas tai tikrai reikia susitvarkyt, bet kokiu tai imantrybiu tai tikrai nereikia, nes tada visi tik tenai ir ziures blink.gif

svarbiausias dalykas, kad pats sau patiktum ir laisvai jaustumeis, nes buna issirengia ir poto pradeda dangstytis - vaizdelis ne koks.
Atsakyti
nu man tai tie nudistai netrukdo, nes i nudistu plezus nevaikstau, bet kai storos bobos savo papus ir lasinius demonstruoja viesai bendrame papludymije,- net susigestu...taip pasislyksciu blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sara: 01 birželio 2004 - 08:35
QUOTE (Sara @ 2004 06 01, 08:35)
nu man tai tie nudistai netrukdo, nes i nudistu plezus nevaikstau, bet kai storos bobos savo papus ir lasinius demonstruoja viesai bendrame papludymije,- net susigestu...taip pasislyksciu blink.gif

kas idomiausia, kad daugiausiai tokiu bobu vartosi moteru pliazuose - ten gali atsipalaiduoti ir mankstele padaryti biggrin.gif

o kur visi bendrai issirenge, tai mazai tokiu buna, ten ir triusiku turgaus, kaip moteru pliaze nera biggrin.gif
Atsakyti
Prisiminiau savo pirmaji ir paskutiniji bandyma apsinuoginti moteru pliaze: nuejau i moteru pliaza nusiteikusi panuogineti bent iki puses, atsisedau ant dekiuko, jau bandau nusiimti liemenele ir ziuriu toks vyras uz kokiu 20m nu taip spokso, na matosi kad kazkoks iskrypelis (vaiksto visas perlinkes is padilbu i visas ziuri). O juk ten materu pliazas dry.gif tai taip ir baigesi mano bandymai, tiesiog nenoriu nusirengti viesai piries koki vyriski, tuo labiau pries toki kuris su drabuziais ateina paspoksoti mad.gif bet symet reiks pasiimti mergicku pora ir vis tiek bandysiu ten nuogaliauti nekreipiant demesio, jei ir atsiras tokiu...
Atsakyti
Mano''nudizmo" stažas jau 10 metų, taigi, esu apturėjusi ne vieną linksmą nuotykį, - toje pačioje Nidoje su draugu, kaip visada nusirengėm ir priėjom prie artimiausių moteriškių paprašyti, kad pasaugotų drabužius, o patys nuėjome maudytis, grįžom atgal, padėkojom ir ilgai nesupratom, kodėl tos bobelės sėdi tokiais akmeniais veidais....... rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif Tik apsidairę supratome, kad esame moterų pliaže. laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
MAN ATRODO KIEKVIENO ASMENINIS PASIRINKIMAS, JEI TAU GERAI TAI KOKS SKIRTUMAS KA KITI GAVOJA... AS ASMENISKAI NIEKO BLOGO TAME NEMATAU, JUOLAB, KAD TAI YRA ATSKIRA VIETA NUDISTAMS, O JEI BENDRAME KOKIAM PLEZIA TAI MAN SEIP NELABAI PATIKTU, BET KAIP SAKOMA NEPATINKA NEZIUREK... smile.gif
Atsakyti
Man tai labai keistai atrode pernai prie juros matyta scenele-draugu kompanija nuogut nuogutele, issiketoje kas kaip, sau kortom ramiai losia (panos ir vaikinai). Gal cia ir davatkiskai as reiskiuosi, bet man kazkaip vulgaru, ir jokios paslapties, be to visai ne sexy-juk viskas tampa taip permatoma, i kuna pradedama ziuret tik is fiziologines puses (nu kokiu laipsniu nudege tavo pusrutuliai laugh.gif ), jokios erotikos nelieka.
Atsakyti
Muaidtis nuogam labai sveika,o deginti krutine be lemeneles labai yra pavojinga!
Juk tai tiesus keles iki vezio ohmy.gif
Nieko pries neturiu pries nudizma,man patinka paciai nuogai pagulet pries saultes,bet tik nugara,o ir mauditis tiesiog pasaka thumbup.gif
As atsimenu savo vaikyste,mano tevai gyvena netoli Baltijos juros,mes su seimos draugais nuolat per vasara nakvodavom prie juros,net gyvenom savaitem palapinese.
Mes su mama eidavom 24v nakties mauditis nuogi,buvo labai grazu,menulis ,vando siltas,tik bjauru kai ungurei tarp koju vijoklino (fui ... blink.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natalija: 01 birželio 2004 - 16:42
o mes labai megstam "pasinuoginet" smile.gif tik dazniausiai einam (sorry apie smiltyne kalbu) uz diedu pliazo. ten kaip ir oficialus nudistu ??? g.gif ar as klystu?
taip ir laukiu vasaros, kai leksiu i gimta klaipeda, kad nors bent geram savaitgaliui prie juros... mmm kaip smagu biggrin.gif
Atsakyti