Įkraunama...
Įkraunama...

Nudistai

QUOTE(Braun @ 2010 07 28, 16:43)
Ok, tada ne milijardinė, imam labiau išsivysčiusių šalių mastu.  Ir vis tiek nudizmas, suvokiant jį ne kaip maudymąsi nuogam, o kaip bendraminčių ieškojimą, nuogalių pirtelių organizavimą, yra nukrypimas nuo normos. Tiesiog.. Įprasta prisidengti. Net jei tas prisidengimas ir visai simbolinis būtų.

išsivysčiusiose šalyse pilna nudistams skirtų poilsiaviečių. ir į jas pakliūt kainuoja dažnai dar ir pakainuoja. kam to nereikia, tai ir nesiparina, ir gyvena su savo normom biggrin.gif

ps. Vokietija, Švedija -- neišsivysčiusios šalys?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sena niekšė: 28 liepos 2010 - 15:49
QUOTE(Braun @ 2010 07 28, 14:15)
Visuomenė sako: prisidenk. Ir taip nuo biblijinių laikų. Nebent Pietų Amerikoj šoktum lietaus šokį..
Tai kaip nuogi žmonės atrodo tikriausiai visiems ir taip aišku..


Gatveje nevaikstai nuogas, nuoganas buni tam skirtose vietose su zmonemis, kurie nuoguma supranta panasiai. Kodel ieskote problemos, kad nuogaliai renkasi kartu?Kam jie trugdo susirinke konkreciai?
Atsakyti
Tai jei būti nuogam yra norma, o drabužiai - puritonų išmislas, tai kam tada apskritai rengtis? Naudoti tokį žodžių junginį kaip "intymi vieta"?

QUOTE(alisia28 @ 2010 07 28, 18:26)
Kam jie trugdo susirinke konkreciai?

O ar tam, jog įvairius socialinius reiškinius vertinti, ieškoti jų motyvų, priežasčių, pasekmių, galų gale bandyti suprasti jų motyvus, o jų nerandant/nesuvokiant turėti neigiamą nuomonę, reikia būti asmeniškai įtrauktam? Įžeistam, apspjautam ar kitaip traumuotam?
Atsakyti
QUOTE(Braun @ 2010 07 28, 19:58)
O ar tam, jog įvairius socialinius reiškinius vertinti, ieškoti jų motyvų, priežasčių, pasekmių, galų gale bandyti suprasti jų motyvus, o jų nerandant/nesuvokiant turėti neigiamą nuomonę, reikia būti asmeniškai įtrauktam? Įžeistam, apspjautam ar kitaip traumuotam?


Aišku, kad ne. Ir aišku, kad nudistams visiškai dzin ir jūsų, ir mano nuomonė. biggrin.gif

Bet jei jau apie bandymus suprast motyvus... Na, man, pavyzdžiui, nepatinka kerurratininkai. Ir aš turiu priežastį: jie niokoja gamtą, jų visi tie "varom padraskyt samanėlių" man yra viauu.. Mužikiška, buka, kenkėjiška. Jie malasi po miškus ir šlaitus, paupius, pelkes, traiškydami paukščių lizdus ir taip toliau.

O kam kokią žalą, išskyrus maudymkių gamintojus, daro nudistai?
Atsakyti
QUOTE(Braun @ 2010 07 28, 18:58)
Tai jei būti nuogam yra norma, o drabužiai - puritonų išmislas, tai kam tada apskritai rengtis? Naudoti tokį žodžių junginį kaip "intymi vieta"?



Todėl kad viskam yra vieta ir laikas. Kodėl verslininkas/bankininkas/meras/kt. - ir tuo pačiu baikeris nevaikšto po įstaigas apsirėdęs baikerio kostiumu? Nes viskam yra vieta ir laikas. Tai, kad po namus vaikštai viena apranga, mieste kita, į šventę eini dar kita rodos nieko nestebina.
Atsakyti
...
Papildyta:
QUOTE(Rabi @ 2010 07 28, 19:11)
O kam kokią žalą, išskyrus maudymkių gamintojus, daro nudistai?

Kursto anarchiją :)
O jei rimtai, tai turbūt jokios. Nebent žala daroma kartu atsivedamiems vaikams, taip formuojant šiek tiek kitokį požiūrį į kūną negu vyraujantis. Dar Froidas gal ką pasakytų apie besivystantį libido, bet čia aš jau nežinau.
Pasikartosiu - jokios visuomeninės reikšmės problemos nematau ir nedarau, bet vis tik norėtųsi suprasti/išgirsti argumentų, kas čia tokio smagaus.. Nes kol kas teiginys "man patinka Radži" atrodo racionalesnis nei "maudymukas neleidžia man būti savimi".

QUOTE(Subjektyvi @ 2010 07 28, 22:14)
Todėl kad viskam yra vieta ir laikas. Kodėl verslininkas/bankininkas/meras/kt. - ir tuo pačiu baikeris nevaikšto po įstaigas apsirėdęs baikerio kostiumu? Nes viskam yra vieta ir laikas. Tai, kad po namus vaikštai viena apranga, mieste kita, į šventę eini dar kita rodos nieko nestebina.

Tai būtent - tik klausimas, kas tą vietą ir laiką neteisingai (na, bent jau tikrai skirtingai) supranta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Braun: 28 liepos 2010 - 21:37
Braun,
Ar galima nuo gimimo aklam paaiskinti spalvas?Kurciam isgirsti melodija?Ar galima pajusti svetima skausma?O svetima jausma?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alisia28: 29 liepos 2010 - 07:32
QUOTE(alisia28 @ 2010 07 29, 08:32)
Braun,
Ar galima nuo gimimo  aklam paaiskinti spalvas?Kurciam isgirsti melodija?Ar galima pajusti svetima skausma?O svetima jausma?

Nu ***** Alisia, ar reikia man su šutvę išsirenkt nuogai, kad suprasčiau, kad aš to nenoriu?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti