Įkraunama...
Įkraunama...

Jungtinių Arabų Emyratų klubas

Labas rytas 4u.gif

Jungiuos ir aš prie jūsų ax.gif

Mildashinas, MB irgi iš Jordanijos mirksiukas.gif O TB palestinietis ar beduinas?

Spinneys kainos didesnės, negu kokiam Carrefour, LuLu, Cooperative Society ar kt. supermarkete ax.gif Kai AD gyvenom, labiausiai patikdavo mėsą pirkti Khalidyah Mall LuLu supermarkete thumbup.gif Ir šviežia, ir pasirinkimas didelis. Dubajuj MOE Carrefour geras mėsos skyrius, ir Ibn Battutoj Giant neblogas ax.gif

Man tai labiau patinka vietinės prekės, negu tos atvežtinės blush2.gif Kai paskaitai, kad kokia grietinė galioja pusmetį doh.gif Tik reikia atsirinkti, kas tinka ir patinka.

Kai perki vištieną, skaitinėk, kad ji nebūtų atšildytą (t.y. vieną kartą jau buvus užšaldyta), tada ji labiau smirda (bent jau man).

Boombate, AD kiaulienos yra Spinneys ir Abela. Kai kuriuose Spinneys ir alkoholio yra mirksiukas.gif Bet kad ir taip didelis mėsos pasirinkimas, netrūksta tos kiaulienos unsure.gif

Palmadi, dziugga, smagiai jums pasipliažinti vacation1.gif vacation4.gif
Atsakyti
Labas rytas! 4u.gif
QUOTE(Insomnia @ 2010 04 20, 08:33)
Palmadi, dziugga, smagiai jums pasipliažinti vacation1.gif  vacation4.gif


As jau pliazinuos nuo 2 nakties lotuliukas.gif , na dabra uzmigo tai gfal po piet kas isdegs g.gif
Kiaulienos skyriu as dar West Zone maciau, tik is pirmo karto nepastebejau, nes pasleptas tas skyrelis ax.gif

Spinneys aha, brangus. bet man labiausiai patinka ax.gif , niu plius mes carrefour salia neturim. o kituose supermarketuose musu pampersu nera biggrin.gif

Ko as nemaciau, tai varskes, kad butu nei saldi, nei suri... ar yra merginos?
Atsakyti
QUOTE(Palmadi @ 2010 04 20, 10:14)
Ko as nemaciau, tai varskes, kad butu nei saldi, nei suri... ar yra merginos?


Na sūrios kaip ir yra. Bent jau aš pirkdavau sūrį supermarkete ir "pasitrupindavau". Areesh gal sūris vadinasi unsure.gif Bet dažniausiai prašydavau ragauti.

Grįš dziugga iš pliažo ir papasakos, kaip pati daro varškę iš jogurto mirksiukas.gif

Kiaulės Dubajuj daug kur yra ax.gif
Atsakyti
Labas rytas merginos 4u.gif nors jau puse pirmos, bet dar lovoj raitaus ir skaitineju kad forumas jau pilneja:) ir mano abudabio kelione nuplauke dar karteli, nes MB nespes vakare paziureti barcelonos rungtyniu su kazkuo smile.gif))tai vat macas svarbiau uz visa gyvenima thumbup.gif

sveika Insomnia:) labai dziugu matyti anksciau buvau skaiciusi forumuose tavo zinutes apie JAE:) rodos gyveni nebe pirmus metus? Gyveni Dubajuje?
MB yra palestinietis, bent jau taip teigia biggrin.gif gal ir turi maisyto kokio beduino kraujo nezinau tiksliai:D, juk ten visi mazdaug maisyti...o TB?is amano kiles?MB is ten. Tai tark zodeli kaip gyvenimas su jordanieciu? g.gif thumbup.gif

Atsakyti
laba diena,
QUOTE(Mildashinas @ 2010 04 19, 23:26)
4u.gif ka galetumet patarti pamatyt dar?ar deiroj turguose galima nusipirkti siulu mezgimui?

priklauso kas domintų ir kiek tam skiriam lėšų.jeigu pamatyti ir pasifotografuoti tai galima aplankyti įžymiuosius statinius (Burj Arab,Burj Khalifa,Atlantis viešbutį ir pan.),molus,jeigu aktyviai pramogauti tai vandens atrakcionų parkai,safari,naktis dykumoje,pasiplaukiojimas laiveliais,krabų gaudymas,nardymas,autobusu be stogo pasivažinėjimas,akvariumas,delfinariumas,slidėnjimas ir pan.o jeigu su istorija susipiažinti ,tai heritage village lankymas,muziejai...deiros turguje nebuvau,bet jeigu ten prekiauja medžiagomis,siūlais tai turėtų būti.aš pati siųlus perku netoli namų esančiam mole,bet tai čia šardžoje.

QUOTE(Ajkilina @ 2010 04 20, 06:18)
diugga, o jus kokius nors namus ziurinejot? nes mes gyvenam reen community west, east per kokius 10-15 tukstanciu brengesnis, nes seniau pastatytas. vilos ir townhouse nezinau net kiek apytiksliai kainuoja. musu siaip visoj green community pigiausi variantai, nes tik tik pastatyta, pirmieji nuomininkai isikure tik spalio gale.

maniškis ten prie jūsų turi darbo DIP(dubai investment parke),tai jis buvo vidury dienos,tai ir tokiu laiku pilna mašinų,nestovi,bet ir vos juda,tai va tas jam nepatiko,nes įsivaizduoja koks judėjimas turėtų būti piko metu.
konkrečių namų nežiūrėjom,tik po rajoną pavažinėjom,telefonų pasiklausinėjom dėl nuomos,buvom DIP Evans residency,paskui green comunity kur aptverta (vienoje pusėje vilos,o kitoje jau tokie kelių aukštų nameliai) ir dar pasisukinėjom naujų namų(dar lyg statybų darbai vyksta) rajone, kur prie supermarketo(nebepamenu pavadinimo).šiaip patiko.tik blogai,kad nėra mokyklos.tos kurios ten yra -mums per brangios schmoll.gif žiūrėsim,dar visa vasara priešaky cool.gif

QUOTE(Insomnia @ 2010 04 20, 09:33)
Jungiuos ir aš prie jūsų ax.gif

Man tai labiau patinka vietinės prekės, negu tos atvežtinės blush2.gif Kai paskaitai, kad kokia grietinė galioja pusmetį doh.gif Tik reikia atsirinkti, kas tinka ir patinka.

Palmadi, dziugga, smagiai jums pasipliažinti vacation1.gif  vacation4.gif

sveika drinks_cheers.gif aš irgi stengiuosi pirkti vietinę produkcija.man gaila 20dirhamų už tris silkės suktinukus blush2.gif nors kartais norisi,žinoma.bet aš pastebėjau,kuo toliau,tuo mažiau visų tokių maistų(lietuviškų)man norisi.

ačiū už linkėjimą pasipliažinti,bet namie sėdim.susirgo mano mažasis vėjaraupiais,tai teks į ligoninę vaistų dumti doh.gif

QUOTE(Insomnia @ 2010 04 20, 10:27)
Grįš dziugga iš pliažo ir papasakos, kaip pati daro varškę iš jogurto mirksiukas.gif

yra tokia kaip ir varškė,bet saldoka,sūriu vadinasi chtoora gamybos.o varškę iš jogurto aš darau taip.nusiperku kibirą jogurto(2kg),pakaitinu kol susitraukia,išsiskiria išrūgos ant mažos ugnies,ir įkrėčiu į medžiaginį maišą ,kad nusivarvėtų per naktį,ryte- šviežia varškė thumbup.gif

dėl gero darbo,tai man atrodo geras darbas yra toks ,kai atskaičiavus visas išlaidas ( buto nuoma,mokesčiai,sveikatos draudimas,mokykla,pramogos,maistas,degalai,lėktuvo bilietai visai šeimai ir t.t) dar ir kišenėje pasilieka mirksiukas.gif būna ,kad darbovietė dalį išlaidų padengia,būna,kad tam reikalui skiria pinigų,bet kaip bebūtų ,svarbu,kad pinigo dar liktų.
Atsakyti
QUOTE(Mildashinas @ 2010 04 20, 11:37)
sveika Insomnia:) labai dziugu matyti anksciau buvau skaiciusi forumuose tavo zinutes apie JAE:) rodos gyveni nebe pirmus metus? Gyveni Dubajuje?
MB yra palestinietis, bent jau taip teigia biggrin.gif gal ir turi maisyto kokio beduino kraujo nezinau tiksliai:D, juk ten visi mazdaug maisyti...o TB?is amano kiles?MB is ten. Tai tark zodeli kaip gyvenimas su jordanieciu? g.gif  thumbup.gif


Negyvenu. Važinėjuos biggrin.gif Va ir dabar prieš Velykas į LT parskridau. Šiuo metu Dubajuj gyvenam, prieš tai teko pagventi ir AD, ir Sharjah.

Jordanijoj yra palestiniečiai ir yra jordaniečiai (beduinai) mirksiukas.gif Kiek supratau, tai nelabai jie maišosi unsure.gif Ir maniškis iš Ammano.

O dėl gyvenimo tai hmmm. Na saviškiu aš dažniausiai patenkinta wub.gif Bet nemanau, kad bet kuriuo diedu iš Jordanijos džiaugčiaus lotuliukas.gif Visur savi privalumai ir savi trūkumai.

Jau buvai Jordanijos su SB šeima susipažinti?

QUOTE(dziugga @ 2010 04 20, 12:00)
ačiū už linkėjimą pasipliažinti,bet namie sėdim.susirgo mano mažasis vėjaraupiais,tai teks į ligoninę vaistų dumti doh.gif


Tai visgi užsikrėtė. Inshaallah lengvai prasigs, kaip ir Adomėlis 4u.gif Teks pliažą namie daryti. Pripūstukų gi turit biggrin.gif Tik vandens į vonią pripili ir AC išjungi.
Atsakyti
dziugga, tai Tb prie pat musu dirba, musu tie namai kitoj pusej Marriott viesbucio. del mokyklu, tai cia yra 2 arciausiai: Nibras international school ir Greenfield community school, ta antroji brangesne pirmoji nepasakyciau, kad labai jau kainos kanda.
Evans rajona iskart atmeskit, nes ten baisuuuuuuu doh.gif mansikis menesi ten gyveno, sako, daugiau nenori grizt. na ir kainos pacios sako, apie lygi, jei uz 2 miegamuosiu uztenka 50 000. tiesiog ten jau dalinai virte darbininku stovykla.
del kamsciu, tai jo, yra jie, bet ta zieda keicia, po rekonstrucijos ju neliks, o darbai juda kiekviena diena.
Atsakyti
QUOTE(Insomnia @ 2010 04 20, 12:48)
Tai visgi užsikrėtė. Inshaallah lengvai prasigs, kaip ir Adomėlis 4u.gif Teks pliažą namie daryti. Pripūstukų gi turit biggrin.gif Tik vandens į vonią pripili ir AC išjungi.

gražus žodis "pripūstukas" thumbup.gif aš kai balkoną plaunu tai ir pliažo mažajam nereikia,kaip smagu jam vandenį pilstyti mirksiukas.gif

vakar skmabutis į duris.atidarau,stovi vyrukas.siūlo kuponus į vandens atrakcionų parką (Deam Land aqua park),gal ir vertėjo paiimti,nes šiaip gal ir apsimoka g.gif 25kuponai visiems metams.su kuponu vienas bilietas suaugusiam-nemokamas.neturėjau grynų,o kortos kodo neatsimenu,tai nepaėmiau tų kuponų.tai dabar gailiuosi ,kad progą praleidau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ajkilina @ 2010 04 20, 13:07)
dziugga, tai Tb prie pat musu dirba, musu tie namai kitoj pusej Marriott viesbucio. del mokyklu, tai cia yra 2 arciausiai: Nibras international school ir Greenfield community school, ta antroji brangesne pirmoji nepasakyciau, kad labai jau kainos kanda.
Evans rajona iskart atmeskit, nes ten baisuuuuuuu  doh.gif mansikis menesi ten gyveno, sako, daugiau nenori grizt. na ir kainos pacios sako, apie lygi, jei uz 2 miegamuosiu uztenka 50 000. tiesiog ten jau dalinai virte darbininku stovykla.
del kamsciu, tai jo, yra jie, bet ta zieda keicia, po rekonstrucijos ju neliks, o darbai juda kiekviena diena.

o man visai tas Evans pasirodė gražus,žalias,namai tokie kakaviniai atskiri g.gif tai gerai,kad pasakei,mat mes ten viduje nebuvom.dėl mokyklos tai jau užstatą senojoje savo sumokėjom,vietą kitiems metams išpirkom.nes nesugebėjom naujos išssirinkti,kadangi nežinom kur gyvensim doh.gif
o kur jūs prie jūros toje pusėje važinėjat pliažinits?
dar klausimėlis blush2.gif ten kažkur yra Dubai Lagoon rajonas?mačiau butus jau pradeda nuomoti,kas ten per lygis?gal žinai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dziugga: 20 balandžio 2010 - 12:42
Matau, kad mano kaimynka apačioj kabo biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif
papildau gretas, pusmetis kaip dubajuj. man taip pat vienas is aktualiu dalyku - maistas, todel kai bunu supermarketuose, tai visada megstu paziurineti produktus, paskaitineti is ko pagaminti, is kur atvezti smile.gif bet taip jau gavosi, kad matyt nelabai idemiai skaitinejau, nes siuo metu turiu problemu su skrandziu, tai teko gydymo istaiga isbandyti ir likau patenkinta - aptarnavimas greitas, tyrimus ekstra padare, vaistu prirase smile.gif zinoma, tai itakoja, kad draudimas dengia visas islaidas, o priskaiciuota tai buvo vajei kiek daug smile.gif man turbut irgi kaip dziuggai kuo toliau tuo vis nepasigendu LT maisto, isskyrus varskes surelius, na gal dar pauksciu pieno saldainiu, juodos duonos riekes smile.gif kiaulienos yra praktiskai visuose supermarketuose, tik ju skyriai buna kiek atitverti smile.gif) man dar patinka waitrose smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Insomnia @ 2010 04 20, 10:37)
Matau, kad mano kaimynka apačioj kabo biggrin.gif  4u.gif


Insomnia jo pakibau smile.gif 4u.gif

dziugga irgi galetumei i kaimynus kur nors keltis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Insomnia @ 2010 04 20, 12:48)
Negyvenu. Važinėjuos biggrin.gif Va ir dabar prieš Velykas į LT parskridau. Šiuo metu Dubajuj gyvenam, prieš  tai teko pagventi ir AD, ir Sharjah.

Jordanijoj yra palestiniečiai ir yra jordaniečiai (beduinai) mirksiukas.gif Kiek supratau, tai nelabai jie maišosi unsure.gif Ir maniškis iš Ammano.

O dėl gyvenimo tai hmmm. Na saviškiu aš dažniausiai patenkinta wub.gif Bet nemanau, kad bet kuriuo diedu iš Jordanijos džiaugčiaus lotuliukas.gif Visur savi privalumai ir savi trūkumai.

Jau buvai Jordanijos su SB šeima susipažinti?
Tai visgi užsikrėtė. Inshaallah lengvai prasigs, kaip ir Adomėlis 4u.gif Teks pliažą namie daryti. Pripūstukų gi turit biggrin.gif Tik vandens į vonią pripili ir AC išjungi.


dar kol kas Jordanijoje nebuvau 4u.gif , nes dar kaip ir kartu negyvenam skraidinejam tik dabar dviem menesiam esu cia paskui i lietuva baigt mokslu ir diploma pasiimti ir vsio tada gal galvosiu gal magistra baigti smile.gif parodys sie dveji menesiai:)
o kaip tau Jordanija? kas labiausiai patiko? sia vasara kaip irplanuojam skristi tai reikia pramokti arabiskai kad su seima pakalbeciau o svarbiausia kad neapsneketu manes:) bijau kazkaip,nes MB seima nelabai patenkinta kad esu, man del religijos, tevui nesvarbu religija, bet kad esu europiete smile.gif
blink.gif o jums merginoms kaip sekes su uosviais?smile.gif ax.gif
Papildyta:
QUOTE(cepelinai @ 2010 04 20, 13:49)
sveikos smile.gif
papildau gretas, pusmetis kaip dubajuj. man taip pat vienas is aktualiu dalyku - maistas, todel kai bunu supermarketuose, tai visada megstu paziurineti produktus, paskaitineti is ko pagaminti, is kur atvezti smile.gif bet taip jau gavosi, kad matyt nelabai idemiai skaitinejau, nes siuo metu turiu problemu su skrandziu, tai teko gydymo istaiga isbandyti ir likau patenkinta - aptarnavimas greitas, tyrimus ekstra padare, vaistu prirase smile.gif zinoma, tai itakoja, kad draudimas dengia visas islaidas, o priskaiciuota tai buvo vajei kiek daug smile.gif man turbut irgi kaip dziuggai kuo toliau tuo vis nepasigendu LT maisto, isskyrus varskes surelius, na gal dar pauksciu pieno saldainiu, juodos duonos riekes smile.gif kiaulienos yra praktiskai visuose supermarketuose, tik ju skyriai buna kiek atitverti smile.gif) man dar patinka waitrose smile.gif
Papildyta:
Insomnia jo pakibau smile.gif  4u.gif

dziugga irgi galetumei i kaimynus kur nors keltis smile.gif


Sveika cepelinai:))) cepelinu nepasiilgai?smile.gif
norejau pasiteirauti taves kokioj draudimo kompanijoj draudeis?kokios imokos? nes noreciau pasidaryti draudima taip oat, esu pasidariusi dabar tik keliolini draudima, bet kas is jo - nieko gero:) nes per naujus teko lankytis cia dubajuj ligoninej tai teko is kisenes paklot ne mazus pinigelius?
Atsakyti