Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikus atakuoja kosulys

QUOTE(pijus @ 2008 10 02, 12:40)
maniskis kosti antra para praktiskai be sustojimo. permeciau tema, prisirinkau nauju receptu, jau bandau. bet gal praleidau, gal zinot koki recepta ar vaista kaip gydyt sausa, varginanti kosuli??  kaip ji stabdyti?? neduoda rasyt maniskiai..
aciu


Aš tai patarčiau nevargti su tais augaliniais vaistais,o pradėti clenbuterolio sirupą ax.gif Paskui,jei matysit,kad kosulys kiek palengvėjo,galit pradėti ir gysločių preparatus arba kažką su gebene(pvz.prospaną ar hedeliksą)Nors galima juos ir kartu su klenbuteroliu duoti-bus dar geresnis poveikis biggrin.gif Mano vaikams visada tai padeda.Žinoma,nepamirškit kartu ir čiulpiamų tablečių bei vitamino C su ežiuole organizmui stiprinti.
Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vilnera @ 2008 07 19, 09:45)
Keliu men kudikiams krutinyte galima tepti eukobal tepalu-jis irgi su eukaliptu,tik silpnesnis,negu resorban.As savo maziukei,jei truputi koset nori,patepu eukobaliu ne tik padukus ir krutinele,bet ir palei nosyte..Padeda.


Vaisto aprašyme parašyta, kad tepti mažiems vaikams palei nosytę DRAUDŽIAMA unsure.gif

O aš kol kas tik čiobrelių arbatyte saviškį gydžiau ir inhalecijomis, ale nė kiek nepadeda verysad.gif Teko šiandiena vaistų pirkti. Kažkokia keista ta kosulio epidemija...
Atsakyti
laba diena
gal galit patart ka daryt kai vaikas kosti iki apsivemimo,o vaistai israsyti daktares nieko nepadeda(tiesa ant antibijotiku parasytas salutinis poveikis vemimas).o kai mazoji pradeda koset tai vemia gan daug.Ar cia taip nuo kosulio?
Atsakyti
QUOTE(aksele @ 2008 10 05, 16:45)
laba diena
gal galit patart ka daryt kai vaikas kosti iki apsivemimo,o vaistai israsyti daktares nieko nepadeda(tiesa ant antibijotiku parasytas salutinis poveikis vemimas).o kai mazoji pradeda koset tai vemia gan daug.Ar cia taip nuo kosulio?

Gali vemti ir nuo antibiotiku. O pas vaika bronchitas, kad israse antibiotikus?
Atsakyti
kai pradejo koseti mazius, girdziau stodal sirupa, bet mums nepadejo. Dabar duodu prospano lasiukus ir umckalor lsiukus. Ziuresim kaip tie vaistukai, lyg maziau kosti.
Atsakyti
na kad ne lygtai tik persalimas.Siaip pas ja buvo auksta temperatura kosulys,sloga,paraudus gerklyte.Tai daktare israse antibijotikiu ir gebenes sirupuko.bet ka daryt kad nevemtu nes vakar vakare tik atsigulus pradejo koset ir vemt,ir siandien per pietus ir atsigule pakosejo ir apsiveme,tai jau nezinau ka daryt,nes ka suvalgo poto viska ir is...
Atsakyti
Gal zinot ar Umckalora galima duoti maziems vaikams - na kaip maniskiui 8men vaikui?
Atsakyti
QUOTE(aksele @ 2008 10 05, 20:21)
na kad ne lygtai tik persalimas.Siaip pas ja buvo auksta temperatura kosulys,sloga,paraudus gerklyte.Tai daktare israse antibijotikiu ir gebenes sirupuko.bet ka daryt kad nevemtu nes vakar vakare tik atsigulus pradejo koset ir vemt,ir siandien per pietus ir atsigule pakosejo ir apsiveme,tai jau nezinau ka daryt,nes ka suvalgo poto viska ir is...

Mano dukryte sirgdama bronchitu kosedavo iki apsivemimo. Taip kad nuo didelio stipraus kosulio galima apsivemti. Gebenes sirupas nepada nei man, nei vaikui, nei vyrui schmoll.gif Daugiau ir nebeperku. Darom inhaliacijas eukalipto garais, tepam nugara, krutine eukalipinu, geriam zolines arbatas, padedancias atsikoseti, homeopatinius vaistus nuo kosulio.

QUOTE(violla @ 2008 10 06, 08:03)
Gal zinot ar Umckalora galima duoti maziems vaikams - na kaip maniskiui 8men vaikui?

Galima, mums daktare buvo israsiusi kai nebuvo metu.
Atsakyti
QUOTE(violla @ 2008 10 06, 08:03)
Gal zinot ar Umckalora galima duoti maziems vaikams - na kaip maniskiui 8men vaikui?

Žinoma mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aksele @ 2008 10 05, 16:45)
laba diena
gal galit patart ka daryt kai vaikas kosti iki apsivemimo,o vaistai israsyti daktares nieko nepadeda(tiesa ant antibijotiku parasytas salutinis poveikis vemimas).o kai mazoji pradeda koset tai vemia gan daug.Ar cia taip nuo kosulio?


Mano vaikas irgi kosti iki apsivemimo verysad.gif net nezinau,ka ir daryt, o dar ir viduriuoja. Gydytoja sake,kad gali but salutinis vaistu poveikis, gerem fluditec'a, o dabar ambroxoli. Bet maniskis, tai idomiai vemia, kas antra diena, vakare arba nakti tik. Nesuprantu jau nieko. Galvoju,kad gal tu skrepliuku prisirenka skranduky ir bebevirskina tai ir apsivemia. Nu vienu zodziu ne linksma... verysad.gif

O kokiu vaistukus jus geriat?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deluxe: 06 spalio 2008 - 12:47
QUOTE(aksele @ 2008 10 05, 16:45)
laba diena
gal galit patart ka daryt kai vaikas kosti iki apsivemimo,o vaistai israsyti daktares nieko nepadeda(tiesa ant antibijotiku parasytas salutinis poveikis vemimas).o kai mazoji pradeda koset tai vemia gan daug.Ar cia taip nuo kosulio?



Manasis taip pat kelis kartus apsiveme nuo kosulio, bet manau kad jis vemia del to kad springsta karkaliukais ir nemoka ju isspjauti, jie apsivelia apie gerklyte ir del sios priezasties vemia. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(deluxe @ 2008 10 06, 13:45)
Mano vaikas irgi kosti iki apsivemimo verysad.gif net nezinau,ka ir daryt, o dar ir viduriuoja. Gydytoja sake,kad gali but salutinis vaistu poveikis, gerem fluditec'a, o dabar ambroxoli. Bet maniskis, tai idomiai vemia, kas antra diena, vakare arba nakti tik. Nesuprantu jau nieko. Galvoju,kad gal tu skrepliuku prisirenka skranduky ir bebevirskina tai ir apsivemia. Nu vienu zodziu ne linksma... verysad.gif

O kokiu vaistukus jus geriat?

O jūs kuo sergat? bronchitu kad fluditec geriat unsure.gif


Prospano nebandėt g.gif
Atsakyti