Įkraunama...
Įkraunama...

Veliasi plaukai

QUOTE(MaryKay @ 2006 03 18, 00:58)
Sveikute, pagailo man tų plaukučių, nes pačiai teko daug ieškot ir rekomenduoju drėkinantį šampūną ir balzamą " Satinique". Išsprendžia tą problemą, "kaltūnams" galima pasakyt visam laikui sudie biggrin.gif . Labai sudrėkina plauką, ne tik iš išorės, bet giliai iš vidaus. Dabar ir plaukus trinkt pasidarė - nerealus malonumas biggrin.gif . Anksciau būdavo - siaubas... Tik, kai  pasiriebaluoja, atrodydavo, kad maloniau, jie ne tokie išsausėję. Dabar kasdie kaifuoju, nes atradau tikrai geras priemones.
  Dėl aliejų, na, man nepatinka tas sunkus plauko jausmas. Jie pasidaro sunkūs, praranda purumą. Kai prisimenu tą jausmą, net nukrato. Pamenu tepdavau kažkokiu varnalėšų aliejumi. Dabar to niekaip nedaryčiau. Linkiu pribaigt kaltūnus, kad jie nepribaigtų tavęs biggrin.gif .

Na, turbut ir nereikia klausti, is kokios firmos tos priemones. Jeigu moki tinkamai naudoti aliejukus, jie plauku neapsunkins, o kaip tik puoseles plaukus ir pades atsikratyti "kaltunu".
Atsakyti
O as gal nemokejau tais aliejais naudotis, nes man visiskai nepatiko, o ir jausmas issiplovus galva, kaip tauku pripilta - skalauk neskalavus doh.gif As vietoj alieju naudoju intensyvias drekinamas priemones serumu, kaukiu pavidalu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2006 03 18, 04:07)
Na, turbut ir nereikia klausti, is kokios firmos tos priemones. Jeigu moki tinkamai naudoti aliejukus, jie plauku neapsunkins, o kaip tik puoseles plaukus ir pades atsikratyti "kaltunu".

Prajuokinai biggrin.gif . Tikrai ne tos čia firmos, aišku labai gaila, bet ne tos verysad.gif. Bet labai geros priemonės. Tie aliejukai, kur skirti plaukams, tikiu, kad neapsunkins ir tai priklauso nuo plaukų tipo Bet jau aliejai, skirti maistui, atsiprašau. Reiktų naudoti viską pagal paskirtį biggrin.gif. Matai, juk jau temos pradžioje rašė, kad nepadeda ir aliejukai skirti būtent plaukams. Nes trūksta ne riebalų, o drėgmės drėgmės.
Atsakyti
QUOTE(MaryKay @ 2006 03 18, 13:35)
Prajuokinai biggrin.gif . Tikrai ne tos čia firmos, aišku labai gaila, bet ne tos verysad.gif. Bet labai geros priemonės. Tie aliejukai, kur skirti plaukams, tikiu, kad neapsunkins ir tai priklauso nuo plaukų tipo Bet jau aliejai, skirti maistui, atsiprašau. Reiktų naudoti viską pagal paskirtį biggrin.gif. Matai, juk jau temos pradžioje rašė, kad nepadeda ir aliejukai skirti būtent plaukams. Nes trūksta ne riebalų, o drėgmės drėgmės.

Nesupratau, kas tau juokinga. Rekomendavau priemones, kurios man padeda issisukuoti, susitvarkyti plaukus taip, kad jie nesiveltu. Na, jeigu tikrai ne tos firmos priemones, tada atsiprasau, tiesiog labai ikyrejo "reklaminimas" SM, o ypac, turbut zinai, kurios firmos . O tos priemones irgi is platinamos kosmetikos? Gal platini?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktuteee: 18 kovo 2006 - 13:30
MaryKay, kur gi tą tavo rekomenduotą šampūną galima nusipirkti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2006 03 18, 15:14)
MaryKay, kur gi tą tavo rekomenduotą šampūną galima nusipirkti?  smile.gif

Pas ja lotuliukas.gif
Atsakyti
Keistuolės jūs mergaitės, ar gal kažkokios nepatenkintos gyvenimu, net nežinau.. Aš neparduodu šių priemonių, tik patariu, nes turiu labai gražius plaukus ir dėka šių priemonių. Tai yra Amway produktai, taip platinama kosmetika. Tik nesuprantu aš jūsų priešiškumo. Galima įsigyti kokybišką produktą už žemesnę kainą, juk tai yra puiku. Galit už tokią pat kokybišką prekę sumokėt su didžiuliu antkainiu. Jums spręsti, jums rinktis. Tik sakau, kad kaltūnų nebelieka.
O prajuokinai, ne dėl aliejukų naudojimo, o dėl to, kad pamanei, jog tai Mary Kay šampūnai ir balzamai.
Kažkaip net nemalonu bendraut darosi, nori gero, žiūri kaip į priešą. Juk jums nuo šios info geriau verysad.gif .
Atsakyti
QUOTE(MaryKay @ 2006 03 18, 11:52)
Ar bandėt "Satinique" plaukų priežiūros priemones? Kad nekiltų nesusipratimų iškarto perspėju, kad čia ne Mary Kay priemonės. Nes atsiranda iškarto priešiškai nusiteikusių asmenybių. Tai drėkinantys šampūnas ir balzamas, kurių ir pakanka plaukams atgaivinti. Labai vykę produktai, kol neišbandžiau, taip pat nelabai tikėjau. Dabar plaukai atrodo labai sveiki, nesivelia ir dar šviesinu, na, esu labai patenkinta biggrin.gif. Jeigu tikrai kamuoja sausų plaukučių problema, patariu jos atsikratyti su šiomis priemonėmis.

Nu gal tu ir tikrai patarti nori, bet kazkodel man tavo postai primena reklama doh.gif
Pvz. labai vyke produktai.... jei kamuoja sausu plauku problema, patariu atsikratyt siomis priemonemis.
Zinai, mes cia visos plepam taip neoficialiai, kaip su draugem, o tu labiau man primeni pardaveja, o ne drauge ax.gif
Nu zodziu, viskas ok, pasiulei o kas nores tas isbandys 4u.gif
Atsakyti
Einu kurt temos apie reklaminima tongue.gif
As uz nuosirdzius patarimus, kurie Tau finansiskai neduoda pelno drinks_cheers.gif Negaliu teigti, kad tose zinutese buvo kokia nors potekste, bet vis tiek primena turgu, kur bobutes is tolo rekia "galit ir nepirkt, bet bent pasimatuokit, kaip Jums tiiiiinkaaaa" biggrin.gif
Atsakyti
Siulau nebetersti temos apie kaltunus speliojimais apie reklama. Apie reklamuojancius (ar tik tuo itariamus) kvieciu padiskutuoti cia drinks_cheers.gif
Atsakyti
Turiu taip pat nemažą problemą dėl besiveliančių plaukų,tiksliau ne aš ,bet mano dukra,nuo pat mažens vargstam,plaukų daug o veliasi tiesiog šukuojant.Aš taip pat norėčiau patarimo... victory.gif
Atsakyti
QUOTE(*ramunė* @ 2006 03 19, 19:23)
Turiu taip pat nemažą problemą dėl besiveliančių plaukų,tiksliau ne aš ,bet mano dukra,nuo pat mažens vargstam,plaukų daug o veliasi tiesiog šukuojant.Aš taip pat norėčiau patarimo...  victory.gif

Man anksciau labai veldavosi plaukai, kol issisukuodavau po plovimo, puse ispesdavau doh.gif Nepadedavo juokie purskiami kondicionieriai, tepami kremai ir kt.
Dabar pries plovima susislapinus plaukus uzsitepu karsta alieju V05 drekinanti ar maitinanti, ju yra 2 rusiu. Palaikau 1 min. ir plaukai pasidaro thumbup.gif slidus. Tada isplaunu sampunu, po aliejuko beveik visi sampunai tinka, nesuvelia kaip budavo anksciau po sampuno plaukai tapdavo kaip 1 didelis kaltunas tongue.gif Nors siaip as naudoju pregaine sampuna, kuris skirtas ir galvos odai ir nuo plauku slinkimo. Ir paskui - kauke. Nuo velimosi viena is labiausiai man tikusiu ir patikusiu - Biotraitment kauke gelsvoj pakuotej thumbup.gif . I savaite 1 karta plaukus atstatanti ampule - hair life. Ant sausu ranksluosciu nusausintu plauku ja itrinti, siltai palaikyti ne maziau kaip 10min.
Bent jau as, po visu siu priemoniu uzmirsau ka reiskia kaltunai tongue.gif tongue.gif tongue.gif bigsmile.gif
Atsakyti