Įkraunama...
Įkraunama...

Paypal-9

Beje , kas saket nera Visa Swedbanke ? Man atnaujino per naujus ir butent Visa isdave.
Atsakyti
Ar kas gavot toki laiska ?? Ka daryt ? biggrin.gif

At PayPal, security and safety are our top priorities and, as a result, we’re implementing a series of security upgrades throughout 2016 and 2017. To comply with industry standards, we need to move our endpoints to stronger encryption known as SHA-256 by 30 September 2016. This will help strengthen your protection and ensure that your business systems are up to date with the latest security measures.

In preparation for our transition to SHA-256, we’ll be undertaking critical testing between 17 June and 29 September 2016. During this period, if your systems aren’t SHA-256 compatible, your business’ ability to accept payments with PayPal may be temporarily impacted. To ensure that your business doesn't experience any interruptions, we strongly recommend that your systems are compatible with SHA-256 by 17 June. If your systems aren’t SHA-256 compatible by the full transition on 30 September, your business will be unable to accept payments with PayPal until changes are made. For more details about our transition to SHA-256, please see the 2016-2017 Merchant Security Roadmap Microsite.
Atsakyti
išsiaiškinau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bluntė: 20 birželio 2016 - 19:34
Vel as biggrin.gif biggrin.gif

ar kas nors turit 2 paypal paskyras / akountus ?
Atsakyti
QUOTE(astulkinas @ 2016 05 24, 12:08)
Niu vel Paypal prie manes kabinas...ar kas susidure ??


g.gif
O kurios šalies paypalas? Nebandėt skambinti?

QUOTE(astulkinas @ 2016 07 02, 19:35)
Vel as  biggrin.gif  biggrin.gif

ar kas nors turit 2 paypal paskyras / akountus ?


Aš turiu. Bet, pas mane skirtingos šalys ir savaime suprantama skirtingos korteles/banko sąskaitos prijungtos.
Atsakyti
Va šiandien straipsnis Delfyje apie sukčius prisidengus PAYPAL

http://www.delfi.lt/...e.d?id=71744418
Atsakyti
Senu seniausiai jau zinomas sitas budas.
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2016 07 07, 11:17)
Senu seniausiai jau zinomas sitas budas.

Sveiki, gavau nauja visa virtuon kortele, nes senosios baigesis galiojimol laikas. Ir man neleidzia atliki mokejimu. Praso atnujinti duomenis. Bet wraso, kad klaidinas ta cc kodas. Ant mano korteles kito puses ner jokio kodo. Tik paradinej pusej yra ccv2 kodas, bet paypal raso, kad js neteisjngas. Ka daryti?
Atsakyti
Sveikos,
Jei Paypal registruojantis nurodysiu lietuviska adresa, o apsipirkti noresiu pvz ebay per nuomuojama adresa UK, kuri adresa pardavejas matys?
Ar Paypal galima keist adresa?
Atsakyti
QUOTE(kryziuke @ 2016 08 02, 19:16)
Sveikos,
Jei Paypal registruojantis nurodysiu lietuviska adresa, o apsipirkti noresiu pvz ebay per nuomuojama adresa UK, kuri adresa pardavejas matys?
Ar Paypal galima keist adresa?

Dauguma atveju pirkdama galit koreguoti i toki adresa, koki norite. Bet buna pardaveju, sutinkanciu parduoti tik su siuntimu i jusu registruojantis nurodyta adresa.
Atsakyti
QUOTE(kryziuke @ 2016 08 02, 17:16)
Sveikos,
Jei Paypal registruojantis nurodysiu lietuviska adresa, o apsipirkti noresiu pvz ebay per nuomuojama adresa UK, kuri adresa pardavejas matys?
Ar Paypal galima keist adresa?


Nesvarbu kur, ar paypale ar ebay, galite ivesti tiesiog delivery address. Ir juos bent kelis tureti.
Atsakyti
Ga kas patartų ar pakanka SEB VIsa Virtuon'o norint daryti pirkimus užsienyje? Matau kad ji debetinė kortelė, o kai kuriuose parduotuvėse nurodoma kad reikalinga kreditinė kortelė. Ar prijungus ją prie Paypal'o nesimatytų kad ji debetinė blush2.gif
Svarstau kokią kortelę SEB'e užsisakyti kad tiktų viskam blush2.gif
Atsakyti