Įkraunama...
Įkraunama...

Nagų odelės

Sveikos merginos;)o gal galetumete kuri nors pasakyti kur butu galima Kaune pagalasti atsipusias nagu odeliu zirklutes?
Atsakyti
Aciu visoms uz pasisakymus! Supratau, ka dariau ne taip... Jau kelias savaites bandziau nekirpt odeliu, nes situacija pradejo darytis tragiska, jos kuo tolyn, tuo labiau ir greiciau ataugdavo! Matau, kad reikia labai daug kantrybes, norint atsisakyti tu nuolatiniu karpymu... Bet, jau pagerejimas yra. Aciu jums! Isigyjau labai nebloga aliejuka Eurokos parduotuveje, jis dar plius ir teigiamai pati naga veikia. Catrice. Labai gera priemone, tiesa, riebokas gak truputuka... leciau isigeria, tai patogiausia terliotis juom namie bei nakciai.
Atsakyti
QUOTE(eta-eta @ 2011 04 26, 16:59)
O pas mane kitas klausimas: maciau smulkmenostau.lt nagu lako dziovintoja..Gal kuri bandet?be je ten atrodo net 2 variantai yra. Kas ka galit pasakyt? ax.gif

Na jeigu tamsta apie ta bezdzione ir t.t kuri pucia shalta ora biggrin.gif - tai mano galva pinigu metimas i ora, juk tam puikiai tarnauja namie esantis plauku dziovintuvas su shalto oro funkcija biggrin.gif
Atsakyti
yra nagu lako dziovikliu kaip lako buteluke taip ir vadinasi dzioviklis, paprastose parduotuvese galima nebrangiu iki 10 lt rasti. po lasiuka ant nulakuoto nago ir is karto galima prie nagu liestis, greitai dziuna smile.gif dziovintuvu tikrai nereikia 4u.gif
Atsakyti
Ką naudoti nagų odelėms, kad jos nebūtių tokios sausos? Jau nebežinau ką ir naudoti doh.gif Dar ir nagams gal kažkas būtų, nes jie labai kieti ir kerpant tiesiog skyla.. O paskutiniu metu pradėjo luptis viršutinis nago sluoksnis nuo kelių nagų.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2011 05 05, 17:52)
Ką naudoti nagų odelėms, kad jos nebūtių tokios sausos? Jau nebežinau ką ir naudoti doh.gif  Dar ir nagams gal kažkas būtų, nes jie labai kieti ir kerpant tiesiog skyla.. O paskutiniu metu pradėjo luptis viršutinis nago sluoksnis nuo kelių nagų.. unsure.gif



Man irgi problema su nagais... g.gif Dabar pradejau gert vitaminus, Merz special dragees, siuo metu kaip tik jiems taikoma akcija eurovaistineje... Dar pabandykit koki nagu stiprintoja vartot. Pamenu, kai nagai budavo bent kuom nors nulakuoti, nesisluoksniudavo, nes tas lakas kaip apsauginis sluoksnis veikdavo nuo vandens bei visokios chemijos. Dabar, deja, del odeliu negalejau ju lakuot... Manikiura tekdavo vos ne kasdien darytis, kad nagai tvarkingai atrodytu... unsure.gif
O kas del odeliu... Tai ka jau naudojot, kad taip "nieko nepadeda"? As atidziai perskaiciau foruma ir jau beveik susitvarkiau su odelem. vVisu pirm,a jokiu odeliu karpymu! Tik stumdymas! Kiekvienakart, kai rankos dregnos, atstumiu jas ranksluoscio krasteliu, karts nuo karto (tik labai atsargiai) atstumineju jas nago krasteliu, isigyjau Eurocose lazdele su guminiu galiiuku (ji ne taip zaloja naga, kaip medine, nes medine labiau paspaudus, kartais pazeisdavau nago sakni). Bei nuolat tepliojuos aliejukais. Turi viena nuolat rankinuke, neriebu, or tepliojuos juom per diena, kai pamatau, kad odelems reikia pagalbos. bei kita namie - kaip jau rasiau, Catrice, pirkta Eurokose, tikrai labai neblogas. O dar pries pora radau toki patarima - kasvakara itrint odeles ricinos aliejumi g.gif Kol kas neisdrisau, nes labai jau terliones ko gero daug... Bet, gal padeda? Kantrybes, ir viskas susitvarkys!
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2011 05 06, 09:03)


Naudoju aliejuką odelėms. Nesakiau, kad nieko nepadeda, tiesiog jos labai dažnai išsausėja.. Reikia pastoviai drėkinti.

Vitaminus, tai ir aš geriu.
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2011 05 06, 16:38)
Naudoju aliejuką odelėms. Nesakiau, kad nieko nepadeda, tiesiog jos labai dažnai išsausėja.. Reikia pastoviai drėkinti.

Vitaminus, tai ir aš geriu.

Aliejuka naudot per savait bet kada prisiminus- tikrai nebus rezultatu biggrin.gif Teisingai rasote, kad reikia pastoviai, net ir dukart dienoje smile.gif
Siaip neblogas proceduras isausejimui galima darytis namuose pasisildzius alyvuogiu aliejaus ir ispaudus lasha citrinos, tiesiog imerkus nagelius, pasedeti taip kokia 15 min kas vakara ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkuce: 06 gegužės 2011 - 18:06
QUOTE(Jolkuce @ 2011 05 06, 18:58)
Aliejuka naudot per savait bet kada prisiminus- tikrai nebus rezultatu biggrin.gif Teisingai rasote, kad reikia pastoviai, net ir  dukart dienoje smile.gif
Siaip neblogas proceduras isausejimui galima darytis namuose pasisildzius alyvuogiu aliejaus ir ispaudus lasha citrinos, tiesiog imerkus nagelius, pasedeti taip kokia 15  min  kas vakara ax.gif

Kiekvieną vakarą tepliojuosi aliejuku smile.gif Čia jau kaip ritualas biggrin.gif

Reikės pabandyti su alyvuogių aliejumi g.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2011 05 05, 17:52)
Ką naudoti nagų odelėms, kad jos nebūtių tokios sausos? Jau nebežinau ką ir naudoti doh.gif  Dar ir nagams gal kažkas būtų, nes jie labai kieti ir kerpant tiesiog skyla.. O paskutiniu metu pradėjo luptis viršutinis nago sluoksnis nuo kelių nagų.. unsure.gif


kokosų aliejum patepliokit, man padeda thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, man padejo iš avon pirktas kremukas apie nagus odelėms, labai greit palieka svelnios, ,aš pamasažuoju visus pirštus uždėjusi kremuko.Labai geras,daug kam patinka. ax.gif
Atsakyti
Isgirdau viena nebloga patarima ir iskart skubu pasidalint. Jau trecia diena darausi, tai tikrai neblogas poveikis. Nusipirkau pati pigiausia higienini piestuka lupoms (uz 99 ct) ir dabar nesiojuos rankineje. Dabar vartoju vietoj aliejuko kur nors isvykus is namu - ne namie labai patogu, issitrauki, greitai prisimazavoji ir itryni smile.gif Nezinau, ar balzamo lupoms kaina turi esmine reiksme proceduros veiksmingumui blush2.gif Kol kas bandau su paciu paprascaisiu ir pigiausiu smile.gif
Atsakyti