Įkraunama...
Įkraunama...

Migrena

[smiley=hat.gif]Sveikutes! [smiley=bash.gif]Nestumo metu isigijau migrena,nezinau,gal ir anksciau turejau,bet nestumo metu paumejo,jau po gimdymo praejo 2.5metu,bet laikas nuo laiko vis pasireiskia tie bjaurus migrenos simtomai [smiley=fart.gif],ir galva skauda,ir pykina[daznai ir kriaukle pagasdinu],erzina triuksmas,norisi tylos [smiley=smiley8.gif],ramybes [smiley=000308.gif],taip blogai jauciuosi beveik dvi dienas!Gal kuri turit irgi tokia problemele? [smiley=000165.gif].Sako vaistu nuo migrenos nera,tai gal kokiu patarimu zinot? [smiley=Ignored.gif]
Atsakyti
mano brolis turi migrena.ir su ja kovoja jau apie metus.kai pajaucia pirmuosius simptomus isgeria nimesilio ir viskas praeina,beto turi laikytis griezto grafiko.
Atsakyti
O tai kas cia per grafikas? [smiley=med.gif]Supratau,kad vaistus gert reikia? [smiley=smiley8.gif]
Atsakyti
QUOTE
O tai kas cia per grafikas? [smiley=med.gif]Supratau,kad vaistus gert reikia? [smiley=smiley8.gif]



na,jis negali pervargti,negali persimiegoti ,butinai turi eiti pokaituko biggrin.gif per menesi turi isgerti viena dezute magnio su b6 ,kitaip tariant magvito.nimesili reikia gerti iskarti ,kai tik prasideda galvos skausmas,negali laukti kol jis sustipres,nes tada vaistai nepades.
Atsakyti
Turiu ir a6 ta 'malonuma' sad.gif Man buna mazdaug karta per menesi. Geriu Ketanov, vos pradedu jausti simptomus. Kartais padeda, o kartais ne. Yra tabletes IMIGRAN (1 vnt -25 lt0, tai jos paprastai padeda. Bet kainele....
Atsakyti
QUOTE
Turiu ir a6 ta 'malonuma' sad.gif Man buna mazdaug karta per menesi. Geriu Ketanov, vos pradedu jausti simptomus. Kartais padeda, o kartais ne. Yra tabletes IMIGRAN (1 vnt -25 lt0, tai jos paprastai padeda. Bet kainele....



gerk nimesili jis tikrai padeda ,jei isgeriamas laiku.
Atsakyti
Nu reiks kazka pabandyti [smiley=med.gif] pagerti,man kaina nesvarbu,kad tik padetu,del savo sveikateles negaila! [smiley=ura.gif],o magnio turiu,bet,kad pamirstu isgeri [smiley=eda.gif],tai ir stovi,kol pasensta,o paskui ismetu [smiley=smiley9.gif].
Atsakyti
Žinote ir aš turiu migreną, ją "gavau" iš mamos. Mano tik "švelnesnė". Mano mamai tai jokie vaistai būna, kad nepadeda, o man kartais ir citramono tabletės užtenka(bet retai). Šiaip naudoju "Ketanov". Dar pastebėjau, kad mėgsta ši liga mėnesines. Tai jai per "tas dienas" jaučiu nors mažiausią maudulį tuoj geriu vaistus, nelaukiu kol įsiskaudės. Yra dar vienas būdas, kuris ne visada, bet kartais padeda: atsigulti ant nugaros visiškai horizantalioje padėtyje(be pagalvės) ir užsimerkus ramiai, pageidautina tyloje pagulėti. Būna taip, kad pagulėjus galva nustoja skaudėti, rodos gali keltis ir eiti , bet tik galvą pakeli tuoj skausmas surakina. Tai aš prieš gulantis vaistų išgeriu, tai greičiau suveikia. Pabandykite gal kam dar padės.
Atsakyti
Ir as turiu sia beda. Nestumo metu visai nebuvo migrenos priepuoliu, bet po gimdymo 'dziaugsmelis' vel sugrizo. Paskutiniu metu nusprendziau is esmes kovoti su sia liga, nes skausmai kartodavosi labai daznai. Girdejau, kad kai kuriems padeda homeopatiniai vaistai. Kaune, Rotuses aiksteje yra homeopatine vaistine, kurioje galima uzsirasyti pas gydytoja ir jis (visko issiklausinejes) paskiria ir specialiai tam zmogui pagamina vaistus. As pati dar nesinaudojau jo paslaugom. Pabandziau pati uzejus skausmui pamasazuoti kakla, galva ( turiu knyga apie masaza). Nezinau, ar butent tai padejo, bet jau menesi galvos beveik neskauda. Gal reiketu ir profesionalu masaza pasidaryti. Tikriausiai galima paieskoti budu, kaip sau padeti, nes yra ivairiu migremos priezasciu. Liga tai tikrai laaabai bjauri, baisiai iskankina...
Atsakyti
:-[ oi turiu turiu, ka turiu, tai turiu :'( Nevartoju jokiu nuo migrenos, nes karta kai pavartojau, tai galvosskausmas aisku praejo, bet kazkaip psihishkai paveike, gal spaudima numuse dar labaiu, nes jis pas mane ir taip zemas, bet maniau, kad nusoksiu is balkono ar susidraskysiu, niekam nelinkiu. Tai nuo to laiko, tik citramona vartoju, dar galiu tuos snypsciancius, kur pagirioms vartoja, cia kaip kada. Jei isibegejo, tai slato mineralinio, labai saltam ore pamiegoti(atsidarius langa) ir aisku isgerineti vaistuku. Ant galvos dedu salta slapia ranksluosti, dar dedavau kopusto lapu ant kaktos. kai sunus buvo maziukas, tai su juo miegodavau apsikutulojus ziema prie atviro lango, budavo tiek blogai,kad tik koja is lovos, tai iskart ir vemiu, net valgyt jam negaledavau paruosti, tai prasydavau, kad kas pabutu, ko as pamiegosiu saltyje.Jei smarkai pykina, ati pagrauzti kareiketu, , svarbu pagalvoti ko tuo omentu noretusi. Paprastai pasiimdavau gabaliuka rukytos mesytes (pciulpi, pakramtai, paskui kefyro gurksni(salto, mineralinio...taip sulaikydavau pykinima ir  gulet, ramybes.
Uzuojauta :'(.
Atsakyti
QUOTE



gerk nimesili jis tikrai padeda ,jei isgeriamas laiku.


nzn tikrai jisai nera pacioje pirmoje vietoje, o dar ir skrandziui kenkia. O dar jei nors kiek pykina, tai nimesil geriausiai padeda issivemti.

As savu vaistu dar neatradau, buna kad viena karta vienas padeda, kita karta kitas.
Mamai nuo mgrenos gerai padeda MigPriv - irgi miltukai, pokelis apie 5 lt kainuoja.
Atsakyti
As taip pat turiu sita dovanele >:( Vidurineje didziausias mano priesas buvo, 9kl.net nuo egzaminu buvo atleide.Nestumo metu kelis kart nestiprus priepuoliai buvo pasikartoje ir antra diena po gimdymo.Paskutinis tai buvo toks stiprus,kad baisu prisiminti.Tik gerai,kad senai,pernai vasara.Pajuri gulejau kai prasidejo tas "dziaugsmelis".O kai man prasideda tie priepuoliai,tai viena puse nutirpsta.Aisku begalinis galvos skausmas ir pykinimas taip pat.Negaliu normaliai rankos valdyti.Nu toks nemolnus jausmas.Man net krutine,puse veido,nosis,liezuvis ir net dantenos aptirpsta. :'(Tai kol iki vaistines nukeliavom su vyreliu nebegalejau,net vaistu pavadinimo pasakyti.Nu uzsiblokavo kazaks ir viskas.Tik pradzia atsiminiau.Tai vyras vaistininkei pasake,kad nuo migrenos,o as IMI.....Na ji mane suprato.Bet kaip Mute rase,tie vaistai tikrai kazkoki pasalini poveiki turi.As po ju kelias dienas vaikstau kaip trenkta.Tiksliau daugiau guliu.Man kolkas geriausiai padeda tas Imigranas. Tako mamu forume placiai buvo isgvildenta ta tema.Ten mamos siule 100g degtines. Sako padeda,bet tenka pusei paros atsijungti.Oi linkiu nei vienai to skausmo daugiau nepatirti ar bent ,kad jau silpni silpni priepuoliukai butu.
Atsakyti