Įkraunama...
Įkraunama...

Tapetai

Man patinka tapetai Iris parduotuveje, galima issirinkti is katalogu 4u.gif
Atsakyti
Didelis tapetų pasirinkimas Dubingiuose. Taip pat galima užsisakyti iš katalogų.
Atsakyti
Aš taip pat už Dubingius nors gyvenu Šiauliuose,čia manau mažesnis pasirinkimas nei didesniuose miestuose.Šiaip praeitą sav.,ir nusipirkom vaiko kambariui dabar yra nuolaidos,šiaip tai perkam antram kambriui ir esam labai patenkinti kokybe,ji atitinka savo kainą.Tapetų kaina kuriuos pirkom apie thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif 100 lt,o dar ir nuolaidos yra pritaikomos. thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
aciu visom uz atsakima 4u.gif ,istikruju dubingiuose laaaabai geras pasirinkimas is katalogu! thumbup.gif
Atsakyti
EUROTOPAS. Atrodo ten turetu but.
Atsakyti
QUOTE(LUVIK @ 2008 12 05, 01:35)
mielos mamytes,gal kas zino kur vilniuje yra geru salonu su tapetais.buvom DomusGalerija bet deja verysad.gif ,mum reik ka nors is brangesniu.,ipatingo,kokybisku! 4u.gif

Tai kad Domus Galerijoje ir yra pagrindiniai interjerų salonai, kura galima išsirinkti tapetus iš šimtų katalogų - tie patys Dubingiai (beje jų turimi katalogai skiriasi skirtingose parduotuvėse ir miestuose), Lėja turi be galo gražių (ir labai nepigių), Retroforma ir dar bent pora kurių pavadinimų nepamenu. Tik reikia netingėt ir prisėsti prie katalogų. Ir be abejo žinoti, kokio stiliaus/raštų apytiksliai norisi. Sėkmės renkantis 4u.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pupeliukas: 05 sausio 2009 - 00:37
Tikrai ypatingu tapetu esu maciusi Kaune, centre ARTIS, antrame aukste (vienas is tu stikliniu interjero centru Savanoriu prospekte). Ten lyg uzuolaidu firma, prekiaujanti ir tapetais. Tikrai ispudi paliko, kainos aisku nemazos, bet tapetu pasiula ir ispudis thumbup.gif jei gerai supratau, kai kurios kolekcijos garsiu dizaineriu kurtos mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mano fėja: 16 sausio 2009 - 13:12
Domus galerijoje yra Dubingiai-Stiliaus artele. Reikia rinktis is katalogu... Tai kainytes kai kuriu oi oi oi... Gali buti rulonelis 200-300Lt, o gali ir vadratinis metras tiek siekti... Zodziu, nezinau, kur butu galima isigyti prabangesniu ir brangesniu
Atsakyti
Sveikos mamytes smile.gif esu naujoke,manau susidraugausim ir rasim bendra kalba.Va mane taip pat domina lubiniai tapetai,nes ketiname istapetuoti vieno kambario lubas,o pasirinkom toki varianta todel,kad norim issaugoti tapetus,nes jie tikrai grazus ir tvarkingi.vakar vaikstinejom poparduotuves del tu tapetu ir net juokingos kainos ju,labai pigiai atsieina istapetupti lubas ax.gif
Atsakyti
Pas mus tai ir lubos ir sienos su tokiais pat dažomais tapetais. Tik spalvas pasirinkom kitokias dažų. O dėl pigumo tai galima ginčytis, dažai brangiai kainuoja, na žinoma priklauso kokios firmos pirksi ax.gif . Kadangi pirkom gerus tai nepigiai apsiėjo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingese @ 2008 09 22, 16:41)
Gal galėtumėte pateikti foto kaip atrodo skysti tapetai????
kaip manote ar jie kokybiški? o per kiek laiko jie išdžiūna?


va cia paziurek
http://www.rp-reklam...dukcija_lt.html
mes tapetavomes patys. ir pinigeliu sutaupem nu po viena kambari kai daremes tai gerai vedinant nu zinok paros pusantros reik. matai kada patys dejom tai gal kazkur storiau uztepem tai dziuvo gal ilgiau na dar vaikiai truputuka pagadino tai drekinom,nes pataisyt reikejo(cia tai geras vaikai sugadino, o sudrekinus viska galima pakoreguot ir jokiu problemu) ir kvapo jokio nera kai dedi tapetus. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ru-du-du: 27 sausio 2009 - 19:50
Aš irgi už tapetus thumbup.gif Pas vaikus klijuosiuos vinilinius, kelių rūšių, 1m aukščio nuo žemės dėsiu dekoro juostelę.
O va virtuvėj klijuosiu dažomus tapetus: sienas ir lubas. Galėsiu pritaikyt spalvą tada prie plytelių tongue.gif

Klausykit, o kokie dažai naudojami tapetų dažymui? g.gif Emulsiniai ar kokie ten blush2.gif ...
Atsakyti