Įkraunama...
Įkraunama...

Tapetai

QUOTE(Jurga_urte @ 2013 10 14, 18:26)
Kaip Jums tokie tapetai miegamajam?
user posted image
user posted image

šiam kambariui išsirinkom šiuos tapetus....tik lovatiesė bus tai pat šviesi, nes šią parduodam smile.gif
user posted image
Atsakyti

labai kokybiski Storo sunkaus vinilo tapetai popieriaus pagrindu. Italiski.

Turime 5 rulonus.
Kaina 70lt 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Jurga_urte @ 2013 10 14, 19:26)
Kaip Jums tokie tapetai miegamajam?
user posted image
user posted image

nezinau kaip jie ziurisi ant sienos, bet parduotuvej tai labai pigiai atrodo...forume perskaiciau, nuejau i senukus apziureti specialiai, tai visiskai nepatiko unsure.gif skonio reikalas aisku...
Atsakyti
QUOTE(Revla @ 2014 01 29, 13:27)
nezinau kaip jie ziurisi ant sienos, bet parduotuvej tai labai pigiai atrodo...forume perskaiciau, nuejau i senukus apziureti specialiai, tai visiskai nepatiko unsure.gif  skonio reikalas aisku...

esu maciusi jais isklijuta kambari, pasirodo 5 metus jame budavau ir nepastebejau tapetu ir kad jie rastuoti lotuliukas.gif pigiai man neatrodo, nes priklauso nuo to, koks interjeras, bet kad nera erzinantys ir aki reziantys- tai tikrai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kadija: 30 sausio 2014 - 01:47
QUOTE(Revla @ 2014 01 29, 13:27)
nezinau kaip jie ziurisi ant sienos, bet parduotuvej tai labai pigiai atrodo...forume perskaiciau, nuejau i senukus apziureti specialiai, tai visiskai nepatiko unsure.gif  skonio reikalas aisku...

taip skonio reikalas, o jis skirtingas pas žmones ...viską lemia visuma..interjeras...
o parduotuvėje yra tiek mano akimis pigiai atrodančių, tada aš jų tiesiog neperku... biggrin.gif
Atsakyti
mes i miegama rinkomes svelniu tonu tapetus, o i trecia kambari kaip tik ryskius garstyciu spalvos. Ir kas keisciausia, geriausiai jauciuosi tame ryskiame kambaryje.. Nors daugeliui jis nelabai patinka smile.gif Taip kad tik pagal savo skoni reikia rinktis..
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti