Įkraunama...
Įkraunama...

Maisto paketai

QUOTE(saulyte525 @ 2012 03 27, 18:21)
aš tai "iš akies" darau: cukrų (kiek norisi) išmaišau su ištirpintu sviestu (1 pakelis - 180-200 g) + kiaušinį arba du kiaušinius suplaku + 1 arbat. š-lis kepimo miltelių, o tada jau apie 500 ml stiklainyje esančių avižų dribsnių arba  avižų dribsnių su priedais kur buvo (su razinom ir t.t),
palaikau kokį 15 min, kad pabrinktų tie didesni dribsniai, tada dar gal 5 did. š-tus miltų paprastų įpilu, dar pamaišau, palaikau kokį 10-15 min ant stalo , o vėliau jau dedu priedus: lukštenti saulėgrąžų branduoliai, sezamo sėklos ir t.t. - kiek kas mėgsta. dedu su did. šaukštu ant skardos po 1 š-tas - 1-nas sausainis.ir kepu 180 laipsn. orkaitėje kol paruduoja. Man skaniau plonesni sausainiukai, kur paskrude.

jei dedant į skardą "nelimpa" rutuliukas-sausainis, tai dar miltų įdėti reikia tada į tešlą. kepu ant rudo kulinarinio popieriaus - kelis kartus tinka.
Atsakyti
sveikos,tai cia kur maisto bankas,man reikia kauno padalinio,tai ir parasyti jiems i emaila kur nurodytas ar kaip?
Atsakyti
Ilindau i tema paziuret, ar visur taip sumazino maisto paketus, ar tik mazuose miestuose verysad.gif Anksciau mes kruopas valgem ir nelikdavo mums pertekliaus, nes tai kasdieninis maistas 5asmenu seimai,o dabar jau bus didelis trukumas verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(balticgirl @ 2012 03 27, 15:41)

Kas nezino ka daryt su pyrago misiniu, arba kam blynai su jais neskanus, siulau keksiuku recepta.



O mes paprastai kepam pyrago misini - tik su vandeniu ir aliejum blush2.gif ir isgaruoja pyragas dar ne atsalt nespejes.
Atsakyti
QUOTE(Bruknelyte @ 2012 03 29, 10:39)

O mes paprastai kepam pyrago misini - tik su vandeniu ir aliejum  blush2.gif ir isgaruoja pyragas dar ne atsalt nespejes.


drinks_cheers.gif Ir mes taip pat, tik vietoj aliejaus naudojam tikra lydyta sviesta, kartais dar pridedam smulkintu dziovintu vaisiu, papildomai sokolado gabaliuku, aguonu, kartais su kakava darome sluoksniuota, marga keksa tongue.gif Pyrago misinys ir kondensuotas pienas pas mus niekada neuzsilaiko thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rausvakase: 29 kovo 2012 - 19:14
QUOTE(rausvakase @ 2012 03 29, 20:13)
drinks_cheers.gif  Ir mes taip pat, tik vietoj aliejaus naudojam tikra lydyta sviesta, kartais dar pridedam smulkintu dziovintu vaisiu, papildomai sokolado gabaliuku, aguonu, kartais su kakava darome sluoksniuota, marga keksa tongue.gif  Pyrago misinys ir kondensuotas pienas pas mus niekada  neuzsilaiko thumbup.gif

as i pyrago misini obuoliu pripjaustau ax.gif man jis labai skanus - trapus toks
bet va aviziniai dribsniai- geriau jau ryziai ar makaronai vietoj ju butu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 30 kovo 2012 - 11:32
QUOTE(vikosiuks @ 2012 03 30, 12:31)
as i pyrago misini obuoliu pripjaustau ax.gif  man jis labai skanus - trapus toks
bet va aviziniai dribsniai- geriau jau ryziai ar makaronai vietoj ju butu...


man tai sikart duota aviziniu dribsniu kose labai skani, nors as nesu kosiu megeja, bet sita tikrai neuzsiliks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2012 03 30, 11:31)
as i pyrago misini obuoliu pripjaustau ax.gif  man jis labai skanus - trapus toks
bet va aviziniai dribsniai- geriau jau ryziai ar makaronai vietoj ju butu...


O mums atvirksciai- aviziniai dribsniai geriau nei kad makaronai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2012 03 30, 12:31)
as i pyrago misini obuoliu pripjaustau ax.gif  man jis labai skanus - trapus toks
bet va aviziniai dribsniai- geriau jau ryziai ar makaronai vietoj ju butu...


Su obuoliais reikes pabandyti smile.gif Aviziniai dribsniai -tikra problema. g.gif Sukaupe esam nemazai, po stikline ju vis idedu i duonos tesla, o kosiu valgyti niekas nenori. Neramu, kad kirmeliu neisimestu. Reiks atiduot kam nors. Geriau butu vietoj ju makaronai...
Atsakyti
QUOTE(rausvakase @ 2012 03 31, 13:15)
Su obuoliais reikes pabandyti smile.gif  Aviziniai dribsniai -tikra problema.  g.gif Sukaupe esam nemazai, po stikline ju vis idedu i duonos tesla, o kosiu valgyti niekas nenori. Neramu, kad kirmeliu neisimestu. Reiks atiduot kam nors.  Geriau butu vietoj ju makaronai...

kepkit kotletukus.

anksciau irgi buvo problema kur deti, bet ismokau kepti kotletukus is ju
Atsakyti
o man nedave unsure.gif
skaiciau straipsny planuojama duoti aliejaus,cukraus ir mesos konservu g.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti