Įkraunama...
Įkraunama...

VIVI. kosmetika

Gal kas bandė abu veido putų prausiklius (tiek šilko, tiek rožių) ir gali palyginti - kuris geresnis? Kaip tik pasibaigė veido prausiklis, tai galvoju, kurį imt. Kaina tai truputį skiriasi abiejų.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2014 07 16, 21:29)
Gal kas bandė abu veido putų prausiklius (tiek šilko, tiek rožių) ir gali palyginti - kuris geresnis? Kaip tik pasibaigė veido prausiklis, tai galvoju, kurį imt. Kaina tai truputį skiriasi abiejų..  ax.gif

Esu turejusi silko, kai pabaigiau pirkau roziu. Roziu labiau patinka, nors ir silko geras. Bet roziu skaniau kvepia (nors roziu kvapus kosmetikoj nelabai megstu), svariai nuprausia makiazo likucius (tusa valau su uoga uoga aliejiniu valikliu, tai nzn ar nuvalytu tusa), odos nesausina, kaip tik jauciasi, kad drekina. (Tas su silku irgi nesausino, bet noredavosi krema po jo tepti, o po roziu kartais ir netepu nieko). Kai pabaigsiu, zinau, kad vel imsiu roziu ax.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Austuja @ 2014 07 16, 10:06)
Merginos kaip gauti VIVI nuolaidų kortelę? už tam tikrą sumą reikia pirkti? 4u.gif

Reikia pirkti uz 100 lt, ir dar duoda dovanu kazkokia priemone (krema ar pan). Kainas skaiciuoja iskart su nuolaida, tai uz ta 100 lt nemazai ju iseina. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Austuja @ 2014 07 16, 09:06)
Merginos kaip gauti VIVI nuolaidų kortelę? už tam tikrą sumą reikia pirkti? 4u.gif


Aš prieš porą savaičių pirkau virš 100lt ir gavau, tai manau dar ta pati akcija galioja. O šiaip visi produktai, kuriuos ėmiau labai tiko ir patiko. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zuika_puika @ 2014 07 16, 21:28)
Esu turejusi silko, kai pabaigiau pirkau roziu. Roziu labiau patinka, nors ir silko geras. Bet roziu skaniau kvepia (nors roziu kvapus kosmetikoj nelabai megstu), svariai nuprausia makiazo likucius (tusa valau su uoga uoga aliejiniu valikliu, tai nzn ar nuvalytu tusa), odos nesausina, kaip tik jauciasi, kad drekina. (Tas su silku irgi nesausino, bet noredavosi krema po jo tepti, o po roziu kartais ir netepu nieko). Kai pabaigsiu, zinau, kad vel imsiu roziu  ax.gif  4u.gif

Reiks tuomet rožių bandyti 4u.gif
Atsakyti
Isbandziau skalbimo pasta pirmiausia patiko,nuo jos susigundziau ir kosmetika:sviestinis kremas gerai ir veidui ir patinka rankoms,voku kremas kol kas patenkinta dar turiu mango kvapo kremini muila tai jega sausai serpetojanciai odai,taip pat prausiu ir vaikus.Man po net kremo nereikia kunui.Dar neisbandziau indu ploviklio stovi ir laukia savo eiles. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(bolsiaka @ 2014 03 27, 20:05)
Per parodą esu pirkusi juodą kaukę, man kaip riebiaodei ji visai patiko,valo neblogai, kvapas gal kiek intensyvus, bet neerzina, tik tos šalutinis poveikis,kad kurį laiką po panaudojimo oda truputį raudona būna, po poros valandų praeina, todėl tepuosi tik vakarais. Dar kremą kūnui su kokosų aliejum turiu, tas man tai be galo patinka, tokia lengva konsistencija, puikiai geriasi. Šveitiklis pėdoms irgi neblogas, nors tikrai galėtų būti ir aštresnis, su daugiau šveičiamųjų dalelių. Ir naujausias bandytas dalykas- intymios higienos prausklis, tiksliau putos. Dar tik kelio dienos turiu, todėl negaliu labai girti ar peikti, kvapo beveik nėra, reikia labai nedaug, todėl bus taupus, o dėl gaivos jausmo, tai nesu tikra, man gal Margarita su pieno batymais didesnį gaivumo pojūtį teikė.
o gal yra bandžiusių muilus? facebooke konkursas jiems laimėti buvo, bet  jų puslapyje apie muilus jokios info nėra g.gif  apie atarus taip pat.

muilus jau apžiūrėjau pati, išbandžiau šveičiamąjį su gasulu, kaina apie 10lt, gabalėlis nedidukas, l. taupiai naudojasi, kvapo beveik jokio nėra, plauna tikrai puikiai. atarais irgi pasidomėjau l. įdomus dalykėlis, kainuoja paie 100lt, kvapai kol kas tik 4, gana siprūs, intensyvūs, turėtų ilgokai laikytis. mano jau minėta molio kaukė nebegaminama, pasiūlė kol kas vienintelę su kolagenu pabandyt, bet nesusigundžiau- ji yra miltelių pavidalo, reikia pačiai terliotis, sakau luktelėsiu, gal molinę vėl sugrąžins smile.gif taip pat papirkau greipfrutų kūno kremą-gėris tikrai, tik minėjo, kad jį irgi žada imti iš apyvartos ir keisti kitokiu, jei kam jis patinka, paskubėkit apsipirkti.. naujiena pas juos buvo dušo gelis, berods su braškėm ar avietėm- kvapas saldus, intensyvus, bet man visgi labiau patiko greipfrutinė duškė, kurią ir įsigijau, kol kas tikrai patenkinta, labai taupi, oda švelnutė, kvapas neįkyrus.
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2014 07 22, 19:51)
Reiks tuomet rožių bandyti  4u.gif



Aš jau rožių išbandžiau ir kol kas galiu tik pagirti. Kartosiu smile.gif
Atsakyti
o kas išbandę rožių ir su šilku, kuris geresnis? galvojau pirkti su šilku, bet žiūriu apie rožes geresni atsiliepimai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Austuja @ 2014 08 27, 11:25)
o kas išbandę rožių ir su šilku, kuris geresnis? galvojau pirkti su šilku, bet žiūriu apie rožes geresni atsiliepimai 4u.gif

Sveikos,kadangi mano oda probleminė(be galo jautri) tuo pačiu ir brandi,pabandžiau prausiklį su šilku,gerai nuprausia,truputį traukia odą,bet tai normalu,reikia patepti su kremu po prausimo,kai baigiau buteliuką,pirkau prausiklį su rožėm,turiu pasakyti,kad nelabai skiriasi,o su šilku pigesnis,todėl dabar nusipirkau jį vėl.Kremą naudoju prancūzų,VIVI man visai netinka,išbandžiau su šilku,su vyšniom,su pelynais,daugiau neeksperimentuosiu.Kadangi mano kremai nepigūs,tai prausiklį leidžiu sau pirkti pigesnį bigsmile.gif
Atsakyti
Laba visoms,

Mane domino vivi lojalumo kortelės įsigijimas (Kaune), nes kainų skirtumas su kortele ir be jos tikrai ryškus. Paaiškino, kad pirmo apsipirkimo metu (reikia pirkti už 100 lt) kortelė tik išduodama, o nuolaidos prisitaiko nuo sekančio pirkimo, jei nori, kad nuolaidos iškarto taikytūsi reikia pirkti su nuolaidomis už 150 lt, tai gan daug biggrin.gif kadangi man reikėjo tik veido prausiklio, tai jį nusipirkau ir išėjau, iki kortelės gavimo daug priemonių reikia sunaudot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gatti @ 2014 09 02, 16:11)
Laba visoms,

Mane domino vivi lojalumo kortelės įsigijimas (Kaune), nes kainų skirtumas su kortele ir be jos tikrai ryškus.

O jus luktelkit iki parodu Rinkis preke lietuviska ar Moters pasaulis😃ten turetu kitokiai sumai pirkiniu pakakt.as pernai taip pirkdama uz 50lt Moters pasauly ju kortele nemokamai gvau
Atsakyti
QUOTE(bolsiaka @ 2014 09 02, 19:56)
O jus luktelkit iki  parodu Rinkis preke lietuviska ar Moters pasaulis��ten turetu kitokiai sumai pirkiniu pakakt.as pernai taip pirkdama uz 50lt Moters pasauly  ju kortele nemokamai gvau

tikrai taip,as Moters pasauly ar sveikatos parodoj Kaune gavau kortele uz 50lt apsipirkus o ir priemoniu kainos tada jau buvo su nuolaidom wink.gif
Atsakyti