Įkraunama...
Įkraunama...

UK parduotuvės ir aukcionai. UK adreso nuoma.

sveiki, jeigu perku prekę su Jūsų tarpininkavimu o ne nuomos adresu, ar an taip pat reikia surinkti 4 kg? jei mano prekė 1 kg, kiek siuntimas į lt bus?
Atsakyti

sveiki, jeigu perku prekę su Jūsų tarpininkavimu o ne nuomos adresu, ar an taip pat reikia surinkti 4 kg? jei mano prekė 1 kg, kiek siuntimas į lt bus?

 

Ne, tikrai nereikia. 

Siuntimas su tarpininkavimu yra 1.50 euro/kg. 

Atsakyti
Sveiki mano siunta pas jus 3kg tai priglauskit prie ko nors arba galiu priimti kooperaciją 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas. Panašu, kad negaunate mano emailu, nes nei patvirtinimo, nei ok negavau atgal, tai rašau čia dar - jei kartais netyčia mano kas nors šiandien ateitų - prašau nesiųsti, nes lauksiu daugiau mantos, kol susidarys Panevėžio 7 kg...
Atsakyti

Labas rytas. Panašu, kad negaunate mano emailu, nes nei patvirtinimo, nei ok negavau atgal, tai rašau čia dar - jei kartais netyčia mano kas nors šiandien ateitų - prašau nesiųsti, nes lauksiu daugiau mantos, kol susidarys Panevėžio 7 kg...

 

Ne, nėra nė vieno emailo iš jūsų. 

Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2016 12 07, 12:43)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Kriiste" data-cid="71276127" data-time="1481089287">
<div>
<p>Labas rytas. Panašu, kad negaunate mano emailu, nes nei patvirtinimo, nei ok negavau atgal, tai rašau čia dar - jei kartais netyčia mano kas nors šiandien ateitų - prašau nesiųsti, nes lauksiu daugiau mantos, kol susidarys Panevėžio 7 kg...</p>
</div>
</blockquote>
<p> </p>
<p>Ne, nėra nė vieno emailo iš jūsų. </p>

Tada vistiek nesiuskite...
Atsakyti
jei ateinanti antradieni gautumete mano siunta, ar ja treciadieni isveztumet i lt? kur rasyti, kad siusti ar nesiusti siunta? cia ar i el pasta? laukiu labai skubios siuntos. tikiuos viskas jus pasieks antradieni.
Atsakyti

Jeigu antradieni gausim, treciadieni issiusim. 

Viska geriau rasyti i el.pasta. 

Atsakyti

Clarks.co.uk - išpardavimas net 50 proc. pigiau. 

Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2016 12 08, 12:24)
<p>Clarks.co.uk - išpardavimas net 50 proc. pigiau. </p>

Clarks tik su tarpininkavimu? Ar galima pačiai? Užsakymą atmetė, nes kortelės registruota LT. O paypal jiems tiks, nes irgi susieta su LT sąskaita?
Atsakyti

Taip, clarks nepriima LT korteliu. 

Atsakyti
Kokiu laiku asda maistą galima pirkti kitą savaitę?
Atsakyti