Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

QUOTE(Renacio @ 2016 11 15, 09:55)
gal gymboree nuolaidų kodą turite?  ax.gif


Kol kas ne.
Atsakyti
QUOTE(Dangiuks @ 2016 11 14, 21:35)
Renkama -20% nuolaidai. Trūksta 5vnt.

Anti Aging Cream


Kuom toks ypatingas sis kremas?
Ar jau surinkot?
Atsakyti
Patarkit, kas dazniau perkat.
Is kur geriau pirkt palaidines ne kūdai 9-10 m mergaitei, bet dar nesiekia plus dydziu ismatavimu. Carter's ir Children place is siauresniu man pasirodė. Gal Landsend ar GAP pabandyt? Landsend plus dydi su tympom bandziau - stipriai per dideles...
Atsakyti
mums tiko Old navy
QUOTE(Melynake:) @ 2016 11 15, 10:44)
Patarkit, kas dazniau perkat.
Is kur geriau pirkt palaidines ne kūdai 9-10 m mergaitei, bet dar nesiekia plus dydziu ismatavimu. Carter's ir Children place is siauresniu man pasirodė. Gal Landsend ar GAP pabandyt? Landsend plus dydi su tympom bandziau - stipriai per dideles...

Atsakyti
QUOTE(tarka1 @ 2016 11 15, 10:21)
Aš noriu. biggrin.gif


thumb_yello.gif
Papildyta:
QUOTE(JonVytė @ 2016 11 15, 10:41)
Kuom toks ypatingas sis kremas?
Ar jau surinkot?


Dar trūksta 3vnt. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Melynake:) @ 2016 11 15, 10:44)
Patarkit, kas dazniau perkat.
Is kur geriau pirkt palaidines ne kūdai 9-10 m mergaitei, bet dar nesiekia plus dydziu ismatavimu. Carter's ir Children place is siauresniu man pasirodė. Gal Landsend ar GAP pabandyt? Landsend plus dydi su tympom bandziau - stipriai per dideles...


Maniškė kūdutė, tai galiu tik patarti kurios firmos palaidinės jai buvo itin per plačios biggrin.gif Tai GYMBOREE smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dangiuks @ 2016 11 15, 11:23)
thumb_yello.gif
Papildyta:
Dar trūksta 3vnt.  4u.gif
Papildyta:
Maniškė kūdutė, tai galiu tik patarti kurios firmos palaidinės jai buvo itin per plačios  biggrin.gif  Tai GYMBOREE  smile.gif  4u.gif


Ar bandet anksciau sita krema?gal pasakysit kuom geresnis nei kiti?man 35,tiktu? Kaip tik ieskau nuo rauksliu,nes staigiai pradejo matytis aplink akis. Dar galvoju apie Paulas Choise.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JonVytė: 15 lapkričio 2016 - 10:32
Kiek mazdaug toks gali svert? Gal kas siuntetes? Niekur nerandu
http://www.musingsof...auty-boxes.html
Atsakyti
QUOTE(JonVytė @ 2016 11 15, 11:31)
Ar bandet anksciau sita krema?gal pasakysit kuom geresnis nei kiti?man 35,tiktu? Kaip tik ieskau nuo rauksliu,nes staigiai pradejo matytis aplink akis. Dar galvoju apie Paulas Choise.


Ne, nebandžiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Melynake:) @ 2016 11 15, 09:44)
Patarkit, kas dazniau perkat.
Is kur geriau pirkt palaidines ne kūdai 9-10 m mergaitei, bet dar nesiekia plus dydziu ismatavimu. Carter's ir Children place is siauresniu man pasirodė. Gal Landsend ar GAP pabandyt? Landsend plus dydi su tympom bandziau - stipriai per dideles...


GAP esu pirkus berniukui iš baby ir toddler skyrelių. Tikrai ne kūdiems vaikams. smile.gif
Atsakyti
Junkitės:

www.puritan.com

SUPER KAINOS:

www.puritan.com/clearance-914?icid=ros-_-topnav-_-clearance

Atsakyti
Mergaites, as nieko neprazioplinau 1104 siunta jau yra ar ne...
Atsakyti
QUOTE(Vinija @ 2016 11 15, 12:25)
Mergaites, as nieko neprazioplinau 1104 siunta jau yra ar ne...

nėra 4u.gif
Atsakyti