Įkraunama...
Įkraunama...

Užsisakome iš JAV parduotuvių!

QUOTE(Storma @ 2016 11 23, 11:57)
Itariu kai tiek siuntu uzvelavusiu,tai pirma senbuviu Vipas sulekia,o po to jau bendrai 😂
Papildyta:
As apie Vilniu kalbu smile.gif Cia myluoja kai kurios Zuika, dekoja uz siuntinius,bet tyla apie dalinima smile.gif


Oi ne ne, nemanau tikrai, kad Vipas koks yra, zuikai už viską dėkojam smile.gif ir už siuntinius smile.gif Ne Vilniaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ciu @ 2016 11 23, 12:08)
Oi ne ne, nemanau tikrai, kad Vipas koks yra, zuikai už viską dėkojam smile.gif ir už siuntinius smile.gif Ne Vilniaus smile.gif


Supratau, as kazkaip galvojau pirma Vilnius dalintis pradeda,kol nukeliauja i kitus miestus. Atsiprasau,ne taip gal issireiskiau. Nei man dega kas toj siuntoj, nei ka 😂
Atsakyti

Temide, as negavau zinutes?????

Atsakyti
Merginos, nelaukit žinučių, kas matot - važiuokit ploja.gif ploja.gif ploja.gif rašau visoms, bet užtruks kažkiek
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuika23: 23 lapkričio 2016 - 11:28
QUOTE(Temidė @ 2016 11 23, 10:55)
Kaunui žinutės išsiųstos. Dėl kelių el.paštų iškilo klausimų, bet čia pavieniai atvejai 4u.gif


Temide, negavau žinutės aš kažkodėl hmm.gif
Atsakyti
Jei AE boyfriend džinsus nešioju 2 dydi ir jie dar laisvi labai, tai jegging's aptempti džinsai turėtu antras tikti? 4u.gif ax.gif
Atsakyti
labas rytas mergaitės. Kada realu sulaukti 22 d. siuntos?
Atsakyti
Labas,
Gal žinot kur ieškoti kokių pvz merinosių vilnos storų leginsų žiemai? Labai šalta su džinsais!

Ačiū
Atsakyti
QUOTE(zuika23 @ 2016 11 23, 11:28)
Merginos, nelaukit žinučių, kas matot - važiuokit  ploja.gif  ploja.gif  ploja.gif rašau visoms, bet užtruks kažkiek



Zuikaaaaa, mano manatkes Shvieselei atiduok 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Linasts @ 2016 11 23, 11:40)
Labas,
Gal žinot kur ieškoti kokių pvz merinosių vilnos storų leginsų žiemai? Labai šalta su džinsais!

Ačiū



Sierroi ir amazon ziurekit. Smartwool firma man rekomendavo.
Atsakyti
https://www.nordstro...-boot?color=BLK
Ar butu dar kokia nuolaida papildoma? Ar cia galutine kaina?
Atsakyti
QUOTE(kysa000 @ 2016 11 23, 12:49)
https://www.nordstro...-boot?color=BLK
Ar butu dar kokia nuolaida papildoma? Ar cia galutine kaina?


Nebuna papildomu nuolaidu sioje parduotuveje, o kaina siam modeliukui cia jau gera mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zuika23 @ 2016 11 23, 12:28)
Merginos, nelaukit žinučių, kas matot - važiuokit  ploja.gif  ploja.gif  ploja.gif rašau visoms, bet užtruks kažkiek

Jei ryt apie 9 val ryto būčiau, nebus per anksti? 4u.gif
Atsakyti