Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

Merginos, ar galima sekti mytoys pristatyma? Laukiu siuntos, nezinau kada ir kas pristatys? Pirma karta uzdakinejau. Aciu!
Atsakyti
Is argos gal kas ketina pirkt?
Atsakyti
Sveikos. Gal galite padėti su Senukų e-shopu? smile.gif Ar visoms leidžia pasirinkti atsiimti prekes tik Šiauliuose arba Panevėžyje? Aš Vilniuje ir man leidžia tik du variantus... blink.gif
Atsakyti

ieskau kas gali prijungti mane pirkimui Biodermos zaliam miceliniam vandenukui.
Kaunas

Ar gal pas ka yra ir nereikalingas?
Atsakyti
QUOTE(Grietinėlė* @ 2016 12 02, 20:22)
Sveikos. Gal galite padėti su Senukų e-shopu? smile.gif Ar visoms leidžia pasirinkti atsiimti prekes tik Šiauliuose arba Panevėžyje? Aš Vilniuje ir man leidžia tik du variantus... blink.gif

Taip yra todėl, kad matyt tik tose parduotuvėse yra norima prekė.
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2016 12 02, 21:24)
Taip yra todėl, kad matyt tik tose parduotuvėse yra norima prekė.



Kaip gaila, įsidėjau kelis stalo žaidimus verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(gėlužė @ 2016 12 02, 20:51)
Mergaites, jei kuri Vilniuje turetumet atliekama REDMOND puoda paimciau. Buciau dekinga 4u.gif

Kazi kuom skiriasi REDMOND puodas nuo siuloma Maximos Henske puodo :hmm

http://www.daugakcij...kaledos?start=2
Atsakyti
Pagelbėkit kas nors. Argos bandau pirkti, prašo įvesti
House name/number nerandu tokios info. Perku per PA
Atsakyti
Visai ne i tema,bet gal kuri susidurete blink.gif Nupirkau 11.12 vyrui is sportlando pukine striuke,bet neimanoma jos nesioti visur lenda pukai.Kazin ar butu galima grazinti? ax.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kas Kaune matet, kur galima nupirkti Lego advento kalendoriu ?
Atsakyti
QUOTE(Lagūna @ 2016 12 02, 21:44)
Kazi kuom skiriasi REDMOND puodas nuo siuloma Maximos Henske puodo :hmm

http://www.daugakcij...kaledos?start=2


Nezinau kuo, bet kai kazkada rinkausi multivarka, tai redmondai ir polaris buvo top virsuneje. Pirkau polaris, buvo puikus, tik kaip rasiau per mano ziopluma vaikas sugadino. Polaryje keramikinis indas, niekas jame nesvilo, puikiai plovesi. Galvoju keramika yra keramika, bet uz tokia kaina ir teflonas tiktu, tikrai nemanau kad svils. Siaip jei lyginat tai reikia ziureti talpa, galinguma, funkciju kas kiek turi ir t.t.
Sitie puodai rusijoje jau seniai mada smile.gif
Mama turi greitpuodi tai cia jau kitas variantas, bet irgi nepamainomas seimai.
Atsakyti
QUOTE(lacoste23 @ 2016 12 02, 22:05)
Visai ne i tema,bet gal kuri susidurete  blink.gif Nupirkau 11.12 vyrui is sportlando pukine striuke,bet neimanoma jos nesioti visur lenda pukai.Kazin ar butu galima grazinti? ax.gif



Rašykit pretenziją, kad nekokybiška prekė smile.gif Bet reiks jiems palikti kokiai savaitei apžiūrai.
Atsakyti