Įkraunama...
Įkraunama...

Parduodame ebay patys

QUOTE(LOCKETS @ 2016 11 25, 23:24)
Mano buvo registruotas, bet nedraustas papildomai.
Keista tik kad pirkeja kazkokia neaktyvi. Savo noru as jai tikrai negrazinsiu pinigu, tegu daro viska 'by the book' ir atidaro byla.
Skambinti kolkas neskambinsiu, tenka kartais pataikyti ant labai neaiskiai kalbanciu... 😊 aisku ne RM, bet... Ne visi ten anglai biggrin.gif
Eisiu i pasto skyriu pirmadieni, gal ten pagelbes.
Bet siaip jeI eBay tik pirkeja teises gina, o kazka parduodantis asmuo nieko neatgauna, tai nekas...
Nepatinka man tas, tuo labiau, kad sukciu pirkeju privise....


Man dabar panasi situacija - tracking nr rodo, kad bande pristatyt siunta ir ji paste dabar ir gali pirkeja pasiimt. Bet pirkeja man parase, kad tos siuntos neranda paste darbuotojai. Ji man atidare byla, bet negrazinsiu kolkas $. Tai pasiuliau jai padaryt redelivery, o as paieskos forma uzpildziau. Ziuresiu kaip baigsis, nors guodziuosiu, kad skaiciau tokia situacija online ir pirkejas pralose byla. Nes dabar galiu grazint $, ji nueis pasiimt ta siunta ir as be daikto ir $ lieku...
Atsakyti
QUOTE(LOCKETS @ 2016 11 21, 03:14)
merginos,

as vel su klausimeliu.

siunciau uk ribose viena prekyte (verte £46) reg pastu. pardaviau per ebay.
pagal trackinga paliktas lapelis, bet pirkeja raso, kad lapelio negavo.
sako buvo paste, bet jie neranda to siuntinio?

gal kas esate susidure su tokia situacija?
kas cia turi ieskoti to siuntinio - as ar pati pirkeja?
neisivaiduoju, ka cia daryti.

iki siol neteko nusivilti royal mail'u unsure.gif

bet prarasti tos pinigu sumos irgi nenoreciau hmm.gif
[right][snapback]71231631[/snapback][/right]


Na ka, mano panasiai situacijai jau ebay sprendima prieme, tai pasidalinsiu.

As siunciau JAV (cia ir gyvenu), pirkeja nieko nerase, o iskart atidare case'a prasydama refund. Case'e parase, kad negavo siuntinio, buvo paste, bet jo ten nera. Parase iskart pries laisvadieni (praeita treciadieni vakare). Na tracking rode, kad pastininkas negalejo palikt ir kad siunta paste laikoma pasiemimui. Sestadieni atidariau dingusio pasto paieska online, apie tai informavau pirkeja ir pasiuliau padaryt redeliver - gal taip jie atras ta siuntini. Pirkeja si pirmadieni paraso, kad vel buvo paste ir nieko, kad niekas nieko neatnese (tik labai anksti parase, o as jai ta pasiuliau sekmadieni, tai redeliver gal pirmadieniui ne nebutu dare, o jei darytu, tai vistiek dar visa diena buvo). Zodziu, sakau palaukim dar to redeliver ir pasto atsakymo i dingimo case'a.

Is pirkejos ziniu daugiau jokiu, uztai dabar paziuriu, kad ebay 2 zinutes. Viena sako, kad pirkeja perkele byla ebay sprendimui ir per 24 val nuspres. Kita, kad ebay prieme sprendima mano naudai, nes daviau tracking pirkejai iskart po issiuntimo, o ir tracking rodo pristatyma. Ir dar rase, kad jei neigiama komentara, blogas zvaigzdutes vertinimui ar pan pirkeja paliks, ebay viska trins ir tas neitakos mano profilio.

Kiek suprantu paskaicius kitas tokio tipo situacijas online, ebay remiasi tuo, kad siunta bandyta pristatyt ir ji paste yra. Kaip ir pirkejo kalte, kad nepasiima. Nes labai lengva pirkejui sakyt, kad negavau, paste neranda, gaut refund, o tada nueit pasiimt is pasto siunta. Aisku kai tikrai kur nors uzsimeta siuntinys paste, tai gaila pirkejo.
Atsakyti
Paziurejau tracking nr dabar idomumo delei - rodo pristatyta ta pacia diena, kada ir turejo pristatyt. Ta prasme irasas, kad negali pristatyt, po to kad siunta paste (abu ryte) ir 5val vakaro pristatyma rodo. Tai nezinau ar ta paieska suveike, nes jokio update'o prie case'o nera, ar pirkeja melavo. Bet pirkeja su keliais simtais teigiamu atsiliepimu, tai nesinoretu tiket, kad melavo
Atsakyti
Ms.Blonde, gal esat susidurusi, kame beda, jei siunta pastrigo USPS poste ir ne krust? Jau turiu iskelta byla.

PROCESSED THROUGH USPS FACILITY
Nov-25-16, 09:02 AM, CHICAGO, IL 60701

PROCESSED THROUGH USPS FACILITY
Nov-20-16, 06:02 AM, CHICAGO, IL 60701

FOREIGN INTERNATIONAL DISPATCH
Nov-04-16, 04:24 AM, VILNIUS PASTO PERVEZIMO CENT

ORIGIN POST IS PREPARING SHIPMENT
Nov-03-16, 19:27 PM
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2016 12 01, 10:55)
Ms.Blonde, gal esat susidurusi, kame beda, jei siunta pastrigo USPS poste ir ne krust? Jau turiu iskelta byla


Zinok neisivaizduoju ir is irasu sunku sprest. Noreciau sakyt, kad pirmu atveju ivezimo i sali postas (muitine), o antru jau paskirstymo centras. Bet kad lyg skirtingai uzvadinti butu, o ir tarpai labai dideli tarp datu.
Atsakyti

Labai tikiuosi, kad ebay pakeitė taisykles, ir nebesivadovauja vien tik parašo teorija. 

Esu siuntusi siuntą į JAV, rodė pristatytą, bet nebuvo parašo, o klientas sakė, kad jis negavo. Ir, bylą aš pralošiau. Gal prieš 2 metus taip buvo.  :unsure: 

Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2016 12 01, 15:52)
<p>Labai tikiuosi, kad ebay pakeitė taisykles, ir nebesivadovauja vien tik parašo teorija. </p><p>Esu siuntusi siuntą į JAV, rodė pristatytą, bet nebuvo parašo, o klientas sakė, kad jis negavo. Ir, bylą aš pralošiau. Gal prieš 2 metus taip buvo.  unsure.gif </p>


Galbut ir pakeite-as tik paskutinius metus rimciau pardavineju, o pries tai pavieniais atvejais. Bet kiek suprantu svarbiausia tracking turet, nes jis parodo pristatyma. Parasas ir kitos paslaugos papildomai apmokestinamos, o ir siiap nelogiska butu paraso reikalaut - juk tada negaletu palikt siuntos pasto dezutej ar prie namo, o ne visi darbo laiku namie buna ar i pasta gali nueit, tai tada sestadieniai paste crazy buti kai visi siuntiniu sueitu pasiimt. Net i rankas paduodamas siunta pastininkas paraso nepraso, isskyrus kai tas kaip paslauga perkama. Pasirasyt reikia nebent jei lapelis pailktas buvo ir ateini i pasta pasiimt tos siuntos.

Ir aisku kiek gudruciu atsirastu - sakytu va raso tracking, kad palikta siunta prie namo, bet negavau jos.

Ka noreciau, kad ebay grazintu, tai neigiamus ir neutralius komentarus pirkejams. Nes dabar visi pirkejai geruciai, o realybe kitokia.


Beje, su tarptautinem siuntom yra tokia eBay politika, kad jei pirkejas atsisako siuntos ar neima is pasto (siaip tiesiog ar nenori muito moket), tai pirkejas praranda eBay apsauga. Na o pardavejas tokiu atveju neprivalo nieko daryt. Aisku gaves siunta atgal saIningas pardavejas grazins $ uz preke, bet siuntimo islaidu grazint nereikia. Tai gal ir vietinese siuntose tokia logika galioja - rodo tracking, kad bandyta pristatyt, siunta paste ir pirkejo kalte, kad nepasiima.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ms.Blonde: 01 gruodžio 2016 - 16:08
sveikos.


galiausiai pildau lost item forma...

tik dabar nezinau, ar man pildyti kaip ebay item, ar paprastai unsure.gif
nes jei ebay man nieko nekompensuos uz dingusi daikta, tai gal neverta ir pildyti kaip ebay.
nes as pardaviau kaip private seller unsure.gif

o kaip man pateikti originalia verte, as turiu tik tarpininkiu is usa invoice? ax.gif ten eurai biggrin.gif
nesamone zodziu, geriau jau griztu daiktas pas mane smile.gif
nenoriu as ju tos kompensacijos pasto zenklais.

hm, bet dar klausimas iskilo, as pildziau online claim form'a internetu, turiu reference numeri, tai gal popierines nebereikia pildyti bent kolkas?
cia per royalmail site'a unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LOCKETS: 07 gruodžio 2016 - 18:38
QUOTE(LOCKETS @ 2016 12 07, 19:02)
sveikos.
galiausiai pildau lost item forma


hm, bet dar klausimas iskilo, as pildziau online claim form'a internetu, turiu reference numeri, tai gal popierines nebereikia pildyti bent kolkas?
cia per royalmail site'a unsure.gif


Tai jei jau uzpildzius sitai siuntai esi online, tai popierinio varianto nereik pildyt. Nezinau kokia pasto tvarka, bet turetu per kazkiek laiko atsakyma duot ar pati turetum pasiskambint.

O pildant verte rasai kokia daikto verte, nereikia kazkokiu irodymu (ar praso, kad pateiktum dar ir irodyma?), nes pvz gali kazka dovanu gaut ir kazkam kitam siust, tai verte daikto yra jo kaina, bet irodymo kaip ir neturesi, nes ne pati pirkai. Na jei jau pildei online, tai manau tie patys klausimai buvo. Taip pat ir daiktas - rasai kas per daiktas, o ne ebay item, nes ebay item nekonkretu.

---------------------

Taip retai siunciu i uzsieni, nu tik jau kai tikrai neparsiduoda ilgokai daiktas ir pirkejas patikimas atrodo. Teko neseniai i Prancuzija siust - parase pirkejas, kad negavo, nors tracking rodo delivered. Sakau kontaktuok su pastu ir tt, tai pasirodo pirkejas netiksliai parase - buvo uzdeje muita, neprieme kurjeris jo mokejimo budo ir turejo kita diena atvezt. Bet kad atveze buvo siunta, tai nutylejo.

Na o dabar i Ispanija siunciau - tracking rodo, kad muitinej yra, nors siandien jau turejo pristatyt. Na jei vel mokesciu klausimas, tai gal ir normalu, bet nervinuosi dabar, nors pirkejas nieko nerase kolkas. Dar palauksiu sia savaite ir ziuresiu kas bus, teks pasta krutint. Bet jauciu atsizegnosiu tu uzsienio pirkeju, nes tiek nervu sueda siuntiniu keliones.
Atsakyti

aciu 4u.gif

tai internete uzpildziau, tik ten nebuvo nieko apie ebay mineta, o va popierineje formoje parasyta, jei dinges daiktas yra ebay reikia pateikti papildomai paypal israsa, arba proof of sold item.

na kaip supratau, per 30 dienu sulauksiu kazkokiu ziniu unsure.gif

keisciausia, kad pirkeja nekelia bylos unsure.gif
apskritai visas sis reikalas fishy, nebuve dar taip smile.gif


as viena karta siunciau i Lietuva is UK, tai trackingas rode, kad pristatyta USA wacko.gif biggrin.gif

bet sazininga mergaite buvo wub.gif , iskart gavusi man parase smile.gif sekmingai gavo Lietuvoje, o trackingo irasas ir liko USA rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(LOCKETS @ 2016 12 08, 01:21)
tai internete uzpildziau, tik ten nebuvo nieko apie ebay mineta, o va popierineje formoje parasyta, jei dinges daiktas yra ebay reikia pateikti papildomai paypal israsa, arba proof of sold item.

na kaip supratau, per 30 dienu sulauksiu kazkokiu ziniu unsure.gif

keisciausia, kad pirkeja nekelia bylos unsure.gif


Na nezinau tada, bet tas paypal israsas irgi gali but vertes irodymas.

Bent ramu, kad pirkeja nekrutina taves dar. Mano dabartinis pirkejas irgi tyli, tai ir as tyliu. biggrin.gif Nors soryt pajudejo siunta is muitines - 5 dienas pragulejo ir man nervus tampe.


Man buvo vienas pirkejas po kokiu 3 menesiu atsibudo-tipo vienoj detalej kazkas nukrite/neprilituota ir siusk nauja arba pasiimk atgal sita. Daiktas buvo naujas, niekas nebarskejo ir pan, tai atrasiau, kad reikejo anksciau rasyt, nes nezinau dabar ar cia nuo siuntimo, ar jie kazkur laike, numete ir pan. Tai pirkejas vistiek norejo naujo daikto, bet uzignoravau as ji - jau net nebebuvo to pirkinio sarase ir per velu case'a net kelt, tai galvoju dzin.
Papildyta:
Beje, dar papasakosiu apie viena pirkeju sukciavimo buda. Man kolkas du kartus ta siule, bet as atsisakiau. Abu kartus pirkejai vistiek pirko - pirmakart viskas gerai buvo ir tas pirkejas dar pirko, o antrasis kur tebekeliauja siunta. Na mano atveju gal patikimiau, nes industrines prekes pagrinde pas mane, tai su firmom dazniausiai bendrauju, bet vistiek.

Zodziu, buna, kad pirkejai pasiulo duot savo UPS billing'o nr arba tiesiog patys atsius UPS etikete, tai tik uz preke nori moket. Tai daznokai pasitaiko tarp firmu, bet ebay nepatariu sito budo naudot, nes prarandama ebay apsauga. Jei pirkejas atsakingas uz siuntima, tai jis gali keist galutini tiksla ir pan, o tokiu atveju pvz issiunti jiems siunta, jie nukreipia kitu adresu ir pasiskundzia, kad negavo-ebay mato, kad ebay pateiktu adresu nepristatyta siunta ir pirkejas atgauna pinigus.
Atsakyti
Jeigu atidarau pay pal bylą dėl negautos prekės ar galima ją uždaryti, o paskui jeigu reiks, atidaryti vėl? Pardavėjas liepia tikrinti local post office, o pristatymo deadline 'as baigiasi po 12 dienų. Bus praėję 2 mėnesiai tada...
Atsakyti