Įkraunama...
Įkraunama...

Paypal-9

QUOTE(LOCKETS @ 2016 11 08, 00:11)
merginos help,

o jie kaip ir pas mane, bet ne pas mane, nedisponuojami unsure.gif

kiek panasiai tokie dalykai uztrunka, ar galima paspartinti? unsure.gif


Manau belieka laukt kol paypal nuspres grazint ar ne tuos pinigus pirkejui. Na tau tik tas laukimas uztruks ir tiek.


O vat as irgi gavau tokio turinio laiska apie unauthorized payment. Kaip tik pries tai i sia tema buvau uzsukus, tai pirma mintis, kad netikras laiskas ar ka. Nu bet viskas gerai, tikrai paypal siunte. Tik mano atveju siunta issiusta pries kelias savaites ir sekmingai nukeliavus. Ryte rimciau uzsiimsiu skaitymu ir reikiamos info pateikimu paypal'ui. Tikiuosiu uzteks irodymu, kad issiusta ir pristatyta. Kiek uzmeciau aki i ta operacija dabar, tai siuntimo adresas confirmed, o apmokejimas gautas is unregistered member. Kazkaip niekad i tai nekreipdavau demesio, o ir uzsiimu daugiau industrinem prekem, tai daznai apmoka vienas zmogus, o keliauja pas kita toj firmoj.
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2016 11 08, 06:11)
Manau belieka laukt kol paypal nuspres grazint ar ne tuos pinigus pirkejui. Na tau tik tas laukimas uztruks ir tiek.
O vat as irgi gavau tokio turinio laiska apie unauthorized payment. Kaip tik pries tai i sia tema buvau uzsukus, tai pirma mintis, kad netikras laiskas ar ka. Nu bet viskas gerai, tikrai paypal siunte. Tik mano atveju siunta issiusta pries kelias savaites ir sekmingai nukeliavus. Ryte rimciau uzsiimsiu skaitymu ir reikiamos info pateikimu paypal'ui. Tikiuosiu uzteks irodymu, kad issiusta ir pristatyta. Kiek uzmeciau aki i ta operacija dabar, tai siuntimo adresas confirmed, o apmokejimas gautas is unregistered member. Kazkaip niekad i tai nekreipdavau demesio, o ir uzsiimu daugiau industrinem prekem, tai daznai apmoka vienas zmogus, o keliauja pas kita toj firmoj.

aciu.
viskas cia legit su tuo laisku, paciam paypal viskas yra smile.gif
belieka palaukti smile.gif
tikiuosi, kad greitai sutvarkys biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(LOCKETS @ 2016 11 08, 11:15)
aciu.
viskas cia legit su tuo laisku, paciam paypal viskas yra smile.gif
belieka palaukti smile.gif
tikiuosi, kad greitai sutvarkys biggrin.gif


Tai taip, tik tas toks sutapimas, kad tu temoj parasei, o paskui as laiska inbox randu. Bet paypale viskas yra. Bandysiu jiems viska pateikt siandien ir dar pasiskambint, nes nu siaip gi nieko kito neturiu kaip kad ta pati info ka jie mato (confirmed adresas pirkejo, tracking nr rodantis pristatyma ir pan).
Atsakyti
Ateinu cia su klausimu 4u.gif 4u.gif
Pirkau is SD uz 242,98 eur, pirkau per Pay Pal.Iejus i Pay pal saskaita, matau, kad pending suma 242,98 eur, gavai patvirtinima i email, kad per pay pal moketa 242,98 eur o banke pas mane Pay pal rezervavo 259,54...
Kodel??
Atsakyti
Kaip pasididinti paypal limitą užblokavo verysad.gif
Atsakyti
Nežinau kur kreiptis, labai skubiai reikia, gal kas padėsite?

Susidūriau su mokėjimo problema. Baiginėjasi pinigai mano Paypale, balansas beveik 29 USD (dalis per mano VISA rodoma, dalis grynai Paypalinė, gauta Paypalu iš kitų žmonių). Dabar noriu skubiai sumokėti 25,30 USD ir neleidžia apmokėti Paypalu, atmeta.
Būtinai noriu mokėti Paypalu, dėl siuntinio dingimo rizikos, jei kas.

Nuo kada Paypal negeba apjungti pinigų bendrai? unsure.gif
Ką daryti? Aš galiu iš savo VISA dar papildyti pinigų į Paypalą, bet ar kas pasikeis?

Dabar radau, kad galima pridėti pinigus iš Lietuvos bankų su Trustly į Paypal. Bet nieko nesuprantu apie tai. Tikiuosi tai saugu? unsure.gif Ir nerašo tas Trustly kokie mokesčiai. Rašo, kad pagal mano banką unsure.gif
Kai perku per Ebay, tai galiu turėti tuščią Paypal sąskaitą, svarbu, kad įVISA Virtuon papildyta ir savaime gaunasi apmokėjimas per Paypal, o čia kažkokia nesąmonė dabar su kita internetine parduotuve. Nįskaito Visa Virtuon pinigų į Paypalą unsure.gif
Help
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 12 05, 12:21)
Nežinau kur kreiptis, labai skubiai reikia, gal kas padėsite?

Susidūriau su mokėjimo problema. Baiginėjasi pinigai mano Paypale, balansas beveik 29 USD (dalis per mano VISA rodoma, dalis grynai Paypalinė, gauta Paypalu iš kitų žmonių). Dabar noriu skubiai sumokėti 25,30 USD ir neleidžia apmokėti Paypalu, atmeta.
Būtinai noriu mokėti Paypalu, dėl siuntinio dingimo rizikos, jei kas.

Nuo kada Paypal negeba apjungti pinigų bendrai?  unsure.gif
Ką daryti? Aš galiu iš savo VISA dar papildyti pinigų į Paypalą, bet ar kas pasikeis?

Dabar radau, kad galima pridėti pinigus iš Lietuvos bankų su Trustly į Paypal. Bet nieko nesuprantu apie tai. Tikiuosi tai saugu? unsure.gif Ir nerašo tas Trustly kokie mokesčiai. Rašo, kad pagal mano banką unsure.gif
Kai perku per Ebay, tai galiu turėti tuščią Paypal sąskaitą, svarbu, kad įVISA Virtuon papildyta ir savaime gaunasi apmokėjimas per Paypal, o čia kažkokia nesąmonė dabar su kita internetine parduotuve. Nįskaito Visa Virtuon pinigų į Paypalą unsure.gif
Help

ar valiuta paypale sutampa su ta kuria perkate?
Atsakyti

Jeigu mokate USD, ir norite, kad nuskaičiuoti dalį paypale esančių pinigų, tuomet jūsų likutis irgi turi būti USD, skirtumą paims iš kortelės, jau nesvarbu kuria valiuta. 

Atsakyti
Turite omenyje, kad nuskaičiuotų tą likusį likutį iš paypal, kuris yra likęs doleriais, turi būtinai pirkti doleriais? O ar negalima to paypal likučio doleriais, kažkaip paversti eurais? Nes pas mane likutį rodo eurais, bet rašo, kad jis yra doleriais.
2,08 EUR Available
Currencies
0,00 EUR
2,30 USD

Aš paprastai perku eurais, kur įmanoma, tai tas likutis nenusiskaičiuoja, jis guli ten ir tiek...
Atsakyti
QUOTE(Rožės vardas @ 2016 12 07, 15:30)
Turite omenyje, kad nuskaičiuotų tą likusį likutį iš paypal, kuris yra likęs doleriais, turi būtinai pirkti doleriais? O ar negalima to paypal likučio doleriais, kažkaip paversti eurais? Nes pas mane likutį rodo eurais, bet rašo, kad jis yra doleriais.
2,08 EUR Available
Currencies
0,00 EUR
2,30 USD
Aš paprastai perku eurais, kur įmanoma, tai tas likutis nenusiskaičiuoja, jis guli ten ir tiek...

Galime paypale konvertuoti valiuta, bet kursas prastas.
Atsakyti

Turite omenyje, kad nuskaičiuotų tą likusį likutį iš paypal, kuris yra likęs doleriais, turi būtinai pirkti doleriais? O ar negalima to paypal likučio doleriais, kažkaip paversti eurais? Nes pas mane likutį rodo eurais, bet rašo, kad jis yra doleriais.
2,08 EUR Available
Currencies
0,00 EUR
2,30 USD

Aš paprastai perku eurais, kur įmanoma, tai tas likutis nenusiskaičiuoja, jis guli ten ir tiek...

 

Taip, iš pačio paypalo nuskaičiuoja tik tą valiutą, kuria atliekate mokėjimą. 

Jeigu norite, kad nuskaičiuotų viską, valiutą turite konvertuoti. Tai tiesiog rinktis paslaugą currency converter ir tiek. 

 

Pas jus sąskaitoje gali būti padaryta, kad yra leidžiamos dvi valiutos, dėl to ir likutį matote atskirai kiekvienos valiutos. Bet, tokiu atveju, mokėjimą darant vistiek nekonvertuoja automatiškai. 

Atsakyti
Tai va, taip ir buvo, valiutose problema, nes likutis ir svarais ir eurais. Tai teko į VISA pridėti ir tada jau iš trečio karto kažkaip užskaitė ir priėmė apmokėjimą Paypalu. Niekada ir nepagalvočiau, kad patys ten nekonvertuoja kaip jiems reik unsure.gif Regis anksčiau visada automatiškai perskaičiuodavo, o kai jau pinigai į galą, tai "išsigando" matyt biggrin.gif
Atsakyti