Įkraunama...
Įkraunama...

Žaidimas "Monopolis".

g.gif tai nieks nezino kuris yra geriausias siuo metu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Edeva @ 2008 02 17, 12:29)
g.gif tai nieks nezino kuris yra geriausias siuo metu  blush2.gif

Kad visi manau geri kažkuo. Įdomus tas naujausias kur gali su kreditinėm kortelėm atsiskaityt arba tas kur su Disney pilimi (man atrodo)
Žinok yra iš ko rinktis, taigi nueik ir pati išsirink mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jenny;): 17 vasario 2008 - 16:58
QUOTE(Jenny;) @ 2008 02 17, 16:57)
Kad visi manau geri kažkuo. Įdomus tas naujausias kur gali su kreditinėm kortelėm atsiskaityt arba tas kur su Disney pilimi (man atrodo)
Žinok yra iš ko rinktis, taigi nueik ir pati išsirink  mirksiukas.gif

bigsmile.gif taip ir padariau pirkau su kreditkem thumbup.gif nu kaip idomiai biggrin.gif tik kainos keistos viskas milijonais lotuliukas.gif ir simtais tukstanciais blink.gif
Atsakyti
sužaidžiau vakar tą, su kreditinėm. iš dalies patogu- nesimėto kupiūros aplink. bet... tikrai užima laiko ir vargas- kol įpranti su tuo aparatu skaičiuot, tas korteles įdėt, išimt doh.gif vis tik senamadiškai, su pinigais grynais- įdomiau šiek tiek.
va šiandien su vyr sužaidėm senąjį, su pinigais. gavo malkų greit lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(luokė @ 2008 02 18, 12:21)
sužaidžiau vakar tą, su kreditinėm. iš dalies patogu- nesimėto kupiūros aplink. bet... tikrai užima laiko ir vargas- kol įpranti su tuo aparatu skaičiuot, tas korteles įdėt, išimt  doh.gif  vis tik senamadiškai, su pinigais grynais- įdomiau šiek tiek.
va šiandien su vyr sužaidėm senąjį, su pinigais. gavo malkų greit  lotuliukas.gif

man siaip patinka su kreditkem idejai nuskaiciavai ir fsio ale ten galo nera schmoll.gif tai vienas tai kitas turi po 20 milijonu doh.gif jau antra diena zaidziam bet dar nebaigiam
Atsakyti
as noreciau prasyti per kaledas monopolio bet nezinau kokio gal patartumet
Atsakyti
Nežinau. Aš tai planuoju pirkti dukrai "Čia ir dabar". Atseit populiariausias, naujausias ir Lietuvai pritaikytas sako. Dar inete skaičiau apie jį, giria. Ti ten rusų kalba info buvo smile.gif
Atsakyti
Mano dukterecia uzsiprase Kaledu senio dovanu- Monopoli.
Noretusi nupirkti tikra, klasikini varianta. Kuris is visu Monopoliu butent toks ir butu?
Kazkaip isivaizdavau staciakampe deze, ale dabar dauguna- kvadratinese dezutese, kazkokie "isbandyk greita zaidima" ir pan.
Kas gali pasakyt- kuris tikras klasikinis Lietuviu kalba?
Atsakyti
Gal kas turit ,,monopoly junior'' žaidimo instrukciją,labai reikia...
Atsakyti
Turiu "Monopoly" European Landmarks,bet labai neaišku ant kortelių esančios kainos,pavyzdžiui,kur reikia žiūrėti,kai perki namus?Arba kai kažkas atsistoja ant tavo šalies su namukais ar viešbučiu?Bandžiau internete ieškoti,bet nerandu. ax.gif
Atsakyti
Sveikos,

Dabar organizuojamas Lietuvos Monopolio čempionatas. Gal kam, sakau, bus įdomu sudalyvaut? mirksiukas.gif Jis vyskta kas keturis metus. Laimėtojas važiuos į pasaulio monopolio čempionatą, kur galės laimėti - 20.580 dol. (tiek pinigų yra žaidime).
Žodžiu, jei kam įdomu: daugiau informacijos čia www.monopolis.lt
Atsakyti
Kur galima rasti pirkti Monopolį? 4u.gif
Atsakyti