Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvenimo bangos (Medcezir) II dalis

QUOTE(Justmina @ 2015 05 26, 19:49)
Iš karto du anonsai smile.gif
Įdomu įdomu kaip čia bus su Faruku biggrin.gif

Man domiau,kaip cia bus su tom vestuvem,ir kas Orkuna pavoge biggrin.gif gal vel Jamanas,kad jis sventes nesudirbtu lotuliukas.gif
Na,sako,kad Altinkiojaus chebra ,Orkuna pagrobs thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauravala: 26 gegužės 2015 - 19:55
QUOTE(lauravala @ 2015 05 26, 19:46)
Man domiau,kaip cia bus su tom vestuvem,ir kas Orkuna pavoge biggrin.gif gal vel Jamanas,kad jis sventes nesudirbtu  lotuliukas.gif
Na,sako,kad Altinkiojaus chebra ,Orkuna pagrobs  thumbup.gif


O ten ne Yamana pagrobė? Skaičiau kad draugai jį pagrobs dėl bernvakario staigmenos biggrin.gif
Nors dabar pati žiūriu ir neskiriu ten Yamanas ar Orkunas biggrin.gif Ir mašina kaip supratau ASK.
Atsakyti
QUOTE(Justmina @ 2015 05 26, 21:13)
O ten ne Yamana pagrobė? Skaičiau kad draugai jį pagrobs dėl bernvakario staigmenos biggrin.gif
Nors dabar pati žiūriu ir neskiriu ten Yamanas ar Orkunas biggrin.gif Ir mašina kaip supratau ASK.

Nu rimtai Jamana, du kartus ziurejau ir galvojau, kad Orkuna lotuliukas.gif bet skaitau, kad nemazai, kas sumaise biggrin.gif ir svarbiausia, kad matos, jog tarpdury Mertas stovi
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2015 05 26, 20:23)
Nu rimtai Jamana, du kartus ziurejau ir galvojau, kad Orkuna  lotuliukas.gif  bet skaitau, kad nemazai, kas sumaise  biggrin.gif ir svarbiausia, kad matos, jog tarpdury Mertas stovi


Va va, vadinai nesumaišiau kad Yamanas biggrin.gif Man atrodo čia bus koks pokštas jam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Justmina @ 2015 05 26, 21:49)
Va va, vadinai nesumaišiau kad Yamanas biggrin.gif Man atrodo čia bus koks pokštas jam smile.gif

Tai jau bernvakario pokstas,garantuotai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ikm @ 2015 05 26, 12:41)
Apie 10 seriju, man atrodo apie 50 susitaiko  lotuliukas.gif



QUOTE(Jotosi @ 2015 05 26, 13:51)
Msn atrodo 46 dar labiau sudipyks, Mira nrt fotkes is kompo istrins ir kaip rase gal 50 susitaikys.




doh.gif lotuliukas.gif as per sita filma net rusu ismoksiu lotuliukas.gif ziuriu turkiskai su rusu titrais lotuliukas.gif suprantu visai normaliai tik kartais nespeju perskaityt, ypac, kai pykstas kas nors lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kaiya: 26 gegužės 2015 - 22:26
QUOTE(Kaiya @ 2015 05 26, 23:24)
doh.gif  lotuliukas.gif as per sita filma net rusu ismoksiu  lotuliukas.gif ziuriu turkiskai su rusu titrais lotuliukas.gif suprantu visai normaliai tik kartais nespeju perskaityt, ypac, kai pykstas kas nors lotuliukas.gif

As tai rusu ismokau pirmiau nei LT, dabar noreciau turku ismokt, bet kazkaip sunkiai sekas protest.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2015 05 26, 23:03)
As tai rusu ismokau pirmiau nei LT, dabar noreciau turku ismokt, bet kazkaip sunkiai sekas  protest.gif



Bet jei daugiau kartų žiūrėti su turkų kalba, tai kai kuriuos žodžius tikrai galima išmokti. Aš jį dažniau pažiūriu, bet turkiškai, nes jau būnu peržiūrėjus su subtitrais vertimą ir toks vaizdas, kad jau supranti ką kalbą, man netgi turkų kalba pradėjo patikti tongue.gif
Atsakyti
Vestuves 4u.gif user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(anarchija @ 2015 05 27, 14:31)
Bet jei daugiau kartų žiūrėti su turkų kalba, tai kai kuriuos žodžius tikrai galima išmokti. Aš jį dažniau pažiūriu, bet turkiškai, nes jau būnu peržiūrėjus su subtitrais vertimą ir toks vaizdas, kad jau supranti ką kalbą, man netgi turkų kalba pradėjo patikti  tongue.gif

evet evet, kai kuriuos žodžius eina jau suprast drinks_cheers.gif

QUOTE(lauravala @ 2015 05 27, 16:18)
Vestuves  4u.gif

man ta ju melsva spalva, tai primena rusu baltarusiu kaimus doh.gif tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rena: 28 gegužės 2015 - 08:19
QUOTE(rena @ 2015 05 28, 08:18)

man ta ju melsva spalva, tai primena rusu baltarusiu kaimus doh.gif  tongue.gif

O man kazkodel atrodo, kad Graikijoje labai populiarus melynai balti namukai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2015 05 27, 16:18)
Vestuves  4u.gif user posted imageuser posted image

Pagal nuotraukas turetu sia serija vestuves ivykti, tai ka toliau rodys lotuliukas.gif
Atsakyti