Įkraunama...
Įkraunama...

Bėgantis laikas, II tema

QUOTE(xiuke @ 2015 05 26, 16:22)
Mesudė man kaip tik ryški biggrin.gif špakliaus kiek biggrin.gif ką tas Suleimanas čia sublūdijo? biggrin.gif


As apie asmenybe, o ne isvaizda.
Po mamos sijonu sedi.
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2015 05 26, 18:22)
Mesudė man kaip tik ryški biggrin.gif špakliaus kiek biggrin.gif ką tas Suleimanas čia sublūdijo? biggrin.gif

Va ir man labai įdomu ką tas Suleimanas sugalvojo? Šiaip tai būna daug maž aišku kaip tęsis toliau veiksmas. Kad ir kokia intriguojanti pabaiga bebūtų. O šį kartą niekaip neišmastau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2015 05 26, 18:37)
As apie asmenybe, o ne isvaizda.
Po mamos sijonu sedi.

supratau apie ką Jūs wink.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(alyton @ 2015 05 26, 17:46)
Va ir man labai įdomu ką tas Suleimanas sugalvojo? Šiaip tai būna daug maž aišku kaip tęsis toliau veiksmas. Kad ir kokia intriguojanti pabaiga bebūtų. O šį kartą niekaip neišmastau ax.gif

Papokstavo
Atsakyti
QUOTE(nandriu @ 2015 05 26, 20:20)
Papokstavo

tokia mintis ir man atėjusi buvo biggrin.gif
Atsakyti
Vistik Suleimanas man vienas fainiausiu matytų personažų wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2015 05 27, 14:17)
Vistik Suleimanas man vienas fainiausiu matytų personažų  wub.gif  thumbup.gif

100% taip drinks_cheers.gif thumbup.gif wub.gif

P.s. Ailyn pasiilgo mesa idarytu vynuogiu lapu - kas cia do patiekalas blink.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nandriu @ 2015 05 27, 13:46)
100% taip drinks_cheers.gif  thumbup.gif  wub.gif

P.s. Ailyn pasiilgo mesa idarytu vynuogiu lapu - kas cia do patiekalas  blink.gif  biggrin.gif


as praeita vasara ju ragavau, tai man nelabai sis patiekalas smile.gif bet kiekvienam seriale ji gamina smile.gif kazkoks ale mini " balandelis". Man sake, kad cia labiau graikiskas patiekalas smile.gif " Dolma" vadinasi.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2015 05 27, 14:59)
as praeita vasara ju ragavau, tai man nelabai sis patiekalas smile.gif bet kiekvienam seriale ji gamina smile.gif kazkoks ale mini " balandelis". Man sake, kad cia labiau graikiskas patiekalas smile.gif " Dolma" vadinasi.
user posted image

O geras smile.gif na as ir galvoju, kad vynuogiu lapai nekazka turetu but, kartoki turbut smile.gif
Atsakyti
Juos gal ismarinuoja tuos lapus. Apskritai mes juos kai pirkom, tas visas patiekalas buvo uzkoncervuotas kažkokiam marinate. Na tokie man jie savotiski smile.gif
Atsakyti
siandien jau turbut paskutine sezono serija? kaip man gaila , kad Aylin nebebus.. verysad.gif atrodo negaliu patiket ,kad Soneris bus su kita ir kad galesiu tuo dziaugtis.
Atsakyti
QUOTE(Hiurem @ 2015 05 28, 14:43)
siandien  jau turbut paskutine sezono serija? kaip man gaila , kad Aylin nebebus..  verysad.gif  atrodo negaliu patiket ,kad Soneris bus su kita ir kad galesiu tuo dziaugtis.

Man atrodo ryt bus paskutine smile.gif siaip man patinka ta serija, tos vienisos supynes, atsimojavimai, muzika....Liudna, bet graziai kazkaip padaryta...
O kita bus faina, pamilsit ir ja. Ir ne is karto jie kartu bus...
Atsakyti