Įkraunama...
Įkraunama...

Bėgantis laikas, II tema

QUOTE(vemvet @ 2015 04 23, 22:19)

Papildyta:
O ta uz ko tekes?
Man patiko issiziojus Neriman siandien, nu ir veidelis  lotuliukas.gif

Už Ibo biggrin.gif to Kenano padejejo biggrin.gif

Pas Neriman isvis mimikos pagerintos. Nors ir Kemalis su dukrele neatsilieka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2015 04 23, 23:46)

Pas Neriman isvis mimikos pagerintos. Nors ir Kemalis su dukrele neatsilieka biggrin.gif

aplamai, pagerinta seimynele lotuliukas.gif
Atsakyti
Kazkokia nesamone doh.gif Kartais tas Ali jau toks protingesnis atrodo, o dabar vos Sonerio neuzmuso. Po tokio spardymo jau negyvas turetu buti, galva i plyteles dauzo.

Ne tokiu katastrofu buna, vaikai mirsta, tevai zuna, bet kad taip nesuvokti nieko, leistis dauzomam ne i tema. Nezinau nezinau schmoll.gif Visai neitikina schmoll.gif Sugebejo pasakyti, kad nelaikytu, o nesugebejo pasakyti, kad Muradas nusisove.
Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2015 04 24, 14:03)
Kazkokia nesamone  doh.gif Kartais tas Ali jau toks protingesnis atrodo, o dabar vos Sonerio neuzmuso. Po tokio spardymo jau negyvas turetu buti, galva i plyteles dauzo.

Ne tokiu katastrofu buna, vaikai mirsta, tevai zuna, bet kad taip nesuvokti nieko, leistis dauzomam ne i tema. Nezinau nezinau  schmoll.gif Visai neitikina schmoll.gif Sugebejo pasakyti, kad nelaikytu, o nesugebejo pasakyti, kad Muradas nusisove.

Taigi Soneris ir nesakys, kad Muratas nusisove. Ne del to, kad negali, o del to, kad kaltina tik save del brolio mirties. Jis tiki, kad su Aylin jau amziams viskas baigta, todel nori, kad ji galvotu, jog jis ja paliko. Nori, kad ji pyktu ir pati su juo nebutu. Ir dauzomas leidosi, tik del to, kad del visko kaltas jauciasi butent jis pats.
Na, man kaip visada, viskas suprantama biggrin.gif



Atsakyti
Tai nebebus kartu Soneris su Ailyn?
Atsakyti
Praleidau vakarykštę ir pusę šios dienos serijos...
Kas nutiko Soneriui ir Ailyn???

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tarė: 24 balandžio 2015 - 14:28
QUOTE(egliu @ 2015 04 24, 14:22)
Tai nebebus kartu Soneris su Ailyn?

veliau bus. Taciau neilgam verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2015 04 24, 14:30)
veliau bus. Taciau neilgam  verysad.gif

Nemoku užgeltonuoti teksto- gal kas galėtų geltonai parašyti apie Ailin ateitį?
Atsakyti
na man ir nelogiška nesakyti, kad mirė brolis-atšsukim vestuves...toks Sonerus protingas, šalto proto ir va...juk žinojo , kad mirs anksčiau ar vėliau, kad brolis didelis manipuliatorius ir pan...
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2015 04 24, 14:19)
Taigi Soneris ir nesakys, kad Muratas nusisove. Ne del to, kad negali, o del to, kad kaltina tik save del brolio mirties. Jis tiki, kad su Aylin jau amziams viskas baigta, todel nori, kad ji galvotu, jog jis ja paliko. Nori, kad ji pyktu ir pati su juo nebutu. Ir dauzomas leidosi, tik del to, kad del visko kaltas jauciasi butent jis pats.
Na, man kaip visada, viskas suprantama biggrin.gif


O man visai nesuprantama. Tikrai nenoreciau prisiimti sau tokio egoistisko poelgio ir kankintis.


QUOTE(xiuke @ 2015 04 24, 14:32)
na man ir nelogiška nesakyti, kad mirė brolis-atšsukim vestuves...toks Sonerus protingas, šalto proto ir va...juk žinojo , kad mirs anksčiau ar vėliau, kad  brolis didelis manipuliatorius ir pan...


Salto proto, kai pats kitus saudo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tarė @ 2015 04 24, 15:32)
Nemoku užgeltonuoti teksto- gal kas galėtų geltonai parašyti apie Ailin ateitį?

kiek žinau,išsiskirs su Soneriu,nors trumpam ir bus kartu....žinau,kad pagimdys dukrą ir mirs
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2015 04 24, 15:19)
Taigi Soneris ir nesakys, kad Muratas nusisove. Ne del to, kad negali, o del to, kad kaltina tik save del brolio mirties. Jis tiki, kad su Aylin jau amziams viskas baigta, todel nori, kad ji galvotu, jog jis ja paliko. Nori, kad ji pyktu ir pati su juo nebutu. Ir dauzomas leidosi, tik del to, kad del visko kaltas jauciasi butent jis pats.
Na, man kaip visada, viskas suprantama biggrin.gif

ir man buvo suprantama biggrin.gif


QUOTE(Tarė @ 2015 04 24, 15:25)
Praleidau vakarykštę ir pusę šios dienos serijos...
Kas nutiko Soneriui ir Ailyn???

per vestuves Muratas pasikviete Soneri pas save ir nusisove jo akivaizdoj, pasakydamas, kad tai jo vestuvine dovana, o poto Soneris gryzo i vestuves ir pasake, kad negali vesti Aylin.

po kurio laiko Aylin su Soneriu susitaikys, ji jau laukiasi nuo jo kudykio ir nuspres ji gimdyti (nes gyd. pasakys, kad tai pavojinga jos givybei) ir begimdant mirs.
Atsakyti