Įkraunama...
Įkraunama...

Rusiški filmai ir serialai (XXXIII Tema)

QUOTE(ErikaN @ 2015 05 26, 16:30)
Praeitą savaitę labai lengvai susižiūrėjo SLAVA, apie ledo ritulininką Fetisovą. man aplamai patinka biografiniai.
Aš kaip tik šitą žiūriu, įpusėjau. Man taip pat patinka biografiniai.
Atsakyti
QUOTE(spoorga @ 2015 05 26, 16:25)


Suintrigavot del tu  Сватьи . Siunciuos. Idomu kurios nuomone sutaps su manaja  g.gif  mastau.gif  nail.gif

Na ir man įdomu būtent dėl komedijos,nes neatsimenu ,kad mano nuomonė būtų sutapus su tavąja. Gal ir buvo,tik įstrigę,kad kai tik tu peiki,man vis būna patikęs filmas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2015 05 26, 18:06)
Na ir man įdomu būtent dėl komedijos,nes neatsimenu ,kad mano nuomonė būtų sutapus su tavąja. Gal ir buvo,tik įstrigę,kad kai tik tu peiki,man vis būna patikęs filmas smile.gif

O geras... Gal tu sumaisiai mane su kuom nors, a g.gif lotuliukas.gif
O koks tau labiausiai istrigo mano peiktas, o gal girtas filmas ? blush2.gif
Sklifas tai man patinka (daktariskas, juk tau irgi patinka) . O Voroniny tau nepatiko kartais? g.gif
Atsakyti
Tik nesenai grįžau namo doh.gif užsimaniau pasišopinti biggrin.gif galvoju ar cezar žiūrėti ar kokį lengvą filmą g.gif
Atsakyti
QUOTE(kami_ @ 2015 05 26, 21:00)
Tik nesenai grįžau namo doh.gif užsimaniau pasišopinti biggrin.gif galvoju ar cezar žiūrėti ar kokį lengvą filmą g.gif
Aš čia neseniai, vieną vakarą, po įtemptos darbo dienos, žiūrėjau tokį labai lengvą, neįpareigojantį.
Mažum tiks.

''7 главных желаний'' /2013/
трейлер

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2015 05 26, 21:22)
Aš čia neseniai, vieną vakarą, po įtemptos darbo dienos, žiūrėjau tokį labai lengvą, neįpareigojantį.
Mažum tiks.
''7 главных желаний'' /2013/
трейлер

Tiks, ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(spoorga @ 2015 05 26, 19:07)
O geras... Gal tu sumaisiai mane su kuom nors, a  g.gif  lotuliukas.gif
O koks tau labiausiai istrigo mano peiktas, o gal girtas filmas ?  blush2.gif
Sklifas tai man patinka (daktariskas, juk tau irgi patinka) . O Voroniny tau nepatiko kartais?  g.gif

Voroninai man labai patiko,rekomenduodavau ir girdavau aš jį išsijuosus. Knkretaus filmo tikrai nepasakysiu,bet man lyg tavo peiktos melodramos man vis būdavo patikę...
Nu blyn,dabar smegenuoju,ar tikrai nemaišau su kuo kitu g.gif Jezau,aš tave vis sumaišau su Svelni(lyg toks vardas),tai maž ir dabar prikarksėjau čia nesamonių... Ai,jei kada atsirinksiu,parašysiu. Dabar tingiu kuistis temoj... Bet vis tiek prašyk,kaip tau patiks Svatji mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2015 05 26, 21:15)
Voroninai man labai patiko,rekomenduodavau ir girdavau aš jį išsijuosus. mirksiukas.gif

Del melodramu, tai kartais man jos nepatinka, nors temoj svaigsta merginos. Kaip ir tas VML. Nedatempiau as jo iki galo.
Voroninai man isvis fainiausia komedija. Ir prisimenu, kad kai kitos peike del uzkadrinio juoko, mes su tavim sakem, kad jis nemaiso,
Todel, dabar, kai parekomendavat Svatji, apturejau vilti, kad bus komediju komedija, na kaip Voroniny.
Rytoj kibsiu. Vyras i komandiruote isvaro, nieks netrukdys biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spoorga: 26 gegužės 2015 - 21:27
QUOTE(Visgi @ 2015 05 22, 16:33)
''Криминальное наследство'' /2015/


Patiko. Aisku nuspejamas. Ne taip kaip Cezar. Taciau ne nuobodus. Gerai susiziurejo. 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
Vakar gal 30 minučių pažiūrėjau Visgi rekomenduoto filmo, šiandien gal pabaigsiu, tikrai neblogas filmas, tinkamas po darbų žiūrėti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(spoorga @ 2015 05 26, 22:25)
Del  melodramu, tai kartais man jos nepatinka, nors temoj svaigsta  merginos. Kaip ir tas VML. Nedatempiau as jo iki galo.
Voroninai man isvis fainiausia komedija. Ir prisimenu, kad kai kitos peike del uzkadrinio juoko, mes su tavim sakem, kad jis nemaiso,
Todel, dabar, kai parekomendavat Svatji, apturejau vilti, kad bus komediju komedija, na kaip Voroniny.
Rytoj kibsiu. Vyras i komandiruote isvaro, nieks netrukdys  biggrin.gif

Mane, mane erzina uzkadrinis juokas, as ta baisuokle biggrin.gif
Bet VML ir man nepatiko, kankinausi, kol meciau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(spoorga @ 2015 05 26, 18:25)
Labutis

Ka tik baigiau Останьтесь навсегда 2015
http://kinozal.tv/de....php?id=1343534
Labai patiko melodrama.

vakar pagal tavo rekomendacija paziurejau, labai patiko, net asara nubraukiau blush2.gif
Aciu
Atsakyti