Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2015 (12)

QUOTE(Estela_ @ 2015 05 22, 00:30)
Kad nelabai, visą vakarą jau saugau .. Gudriai čia ateinat naktį ir tikitės dar geros partijos  biggrin.gif

nu ok, tau tinka, as sakau, kad linamogei niekaip, zutu jis pas ja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2015 05 21, 23:26)

blush2.gif Na žinai, stebiu situaciją (dar biškį tikiuosi, kad gal pavyks austrą į estą išsikeist blush2.gif  lotuliukas.gif )


Ai, gal dar palauk, nekeisk, sakyčiau. Šiandien atidžiai austrą apžiūrėjau blush2.gif

Nu tai o TĄ auksinį berniuką ar priglaudėt kuri? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2015 05 21, 23:31)
Perklausiau dar patikusias šio pusfinalio dainas, tai švedas man favoritas. Ta scenografija šiurpiulukus kelia.  bigsmile.gif Ir pati pradžia, melodija... Ir šiaip aš jį griebčiau. biggrin.gif

https://www.youtube....h?v=-msutN_OkU4

stokit, prašom, į eilę! laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ūla @ 2015 05 22, 00:31)
Nu tai o TĄ auksinį berniuką ar priglaudėt kuri?  lotuliukas.gif

ramios bites, perleisim nebent uz baisiai didele auksu suma cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Estela_ @ 2015 05 21, 23:30)
Kad nelabai, visą vakarą jau saugau .. Gudriai čia ateinat naktį ir tikitės dar geros partijos  biggrin.gif

posakis toks yra - neskubėk ir būsi pirmas laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2015 05 22, 00:22)
ne, nu... tai jūs dar ir rumuną okupavot?? biggrin.gif nu įžulumas nesusvietnas laugh.gif gerai pagalvokit... dabar turit 2, turėtumėt 3 laugh.gif trys muškietininkai beveik  lotuliukas.gif
hihihi.gif
Taip du bernužėlius pastvėriau. Rumuną iš kart po rumunų atrankos.
O Švedą- per jų atranką, kol dar pas save net nebuvo laimėjęs cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Ūla @ 2015 05 21, 23:31)

Nu tai o TĄ auksinį berniuką ar priglaudėt kuri?  lotuliukas.gif

Montevertės vyras lyg okupavęs, ne? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2015 05 22, 00:31)
Perklausiau dar patikusias šio pusfinalio dainas, tai švedas man favoritas. Ta scenografija šiurpiulukus kelia.  bigsmile.gif Ir pati pradžia, melodija... Ir šiaip aš jį griebčiau. biggrin.gif

https://www.youtube....h?v=-msutN_OkU4


jeigu rusus aploš- tegul būna favoritas šių metų
Atsakyti
Žėkit, pagalvojau, jei Baumilai tokią dainą kaip švedo ir siųsti į Evrovidienia, tai Lietuva praktiškai ir laimėt galėtų. biggrin.gif
Atsakyti
Ups. Susidubliavo įrašas.... durniuoja forumas. pratrinu dublį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolleee: 21 gegužės 2015 - 23:42
QUOTE(BigBang @ 2015 05 22, 00:20)
Aš žiūrėjau Uk,kažkaip neužfiksavau komentaro tokio  g.gif matyt čia rašiau be klausydama ir praleidau  g.gif

kiba kažkas tikrai susapnavo lotuliukas.gif

QUOTE(linamog @ 2015 05 22, 00:22)
Monteverte, uzknisai su dezinformacijom. Kiek as cia blaskysiuos kaip dusia be vietos? lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(blackkiss @ 2015 05 22, 00:22)
nu va, o kai buvau dar seniai įdėjus dainą, visos raukėtės biggrin.gif

tai matai, visame euroviziniame kontekste, tai labai gerai suskambėjo biggrin.gif Aš priskirčiau prie geresnių jį.

QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 05 22, 00:23)
Nesuprantu Mamontovo.. Gi sake, kad abu jie ok, tegu vaziuoja. Dabar vaiku darzeliu isvadino. Zodziu, jau net man keista, kad tokie niurzgos esam.

nuomones keičia kaip kojines biggrin.gif Ar čia gal dėl tų bučinių?
Reik man pakartojimą pažiūrėt, nes nepastebėjau to didžiojo įvykio doh.gif

QUOTE(Ūla @ 2015 05 22, 00:26)
Bet Monika šian neblogai atrodė, pagalvojau.

Aha, plaukuosena man labai patiko šita.

QUOTE(Monteverte @ 2015 05 22, 00:27)
tu masinke paimk, paskusk ir mygom visos nores, sakys kas jis toki, naujas kazkoks biggrin.gif

lotuliukas.gif oi ne, geriau neskusiu jo, nes paskui tikrai nieks nenorės blush2.gif lotuliukas.gif (mačiau jį ir nuskustą lotuliukas.gif Tai biškį burundukas toks. Bet tai čia tik tarp mūsų kalbant blush2.gif )
Atsakyti
Bet realiai pagalvojus, pirmas numeris jiems visai isejo i nauda : po to ejo kelios nykios dainos, paskui tik pradejo list skambesnes dainos. Visgi gal galvociau, kad ne tiek pasirodymo eiliskumas svarbus, kiek salia esantys pasirodymai 4u.gif
Nes tarkim, jei butu dainave tarp svedo ir goldenbojaus, greiciausia butu paskende g.gif

Dar siandien turetu paaisketi, kelinti dainuos finale, ania?
Atsakyti