Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2015 (14)


Eurovizijos dainų konkursas 2015 – 60-tasis Eurovizijos dainų konkursas, kuris vyks Austrijoje. Austrija teisę rengti Eurovizijos dainų konkursą iškovojo po Conchita Wurst pergalės su daina „Rise Like a Phoenix“ 2014 m. Eurovizijoje.
user posted image

Eurovizija 2015 user posted image

user posted image

2015.01.10 iškrito "Rollikai'
2015.01.17 iškrito Reda Striškaitė ir Wilma La
2015.01.24 iškrito Tadas Juodsnukis, Milita Daikerytė konkursą paliko dėl ligos
2015.01.31 iškrito Neringa Šiaudikytė ir Liepa Mondeikatė
2015.02.07 iškrito Edgaras Lubys ir Jurgis Brūzga
2015. 02.14 išrinkta finalinė daina "This time"

2015. 02.21 išrinktas duetas Monika Linkytė ir Vaidas Baumila

user posted image

60-ąjį sykį vyksiantis „Eurovizijos“ konkursas gegužės 19–23 dienomis bus surengtas Vienos arenoje „Stadthalle“.

Eurovizijos pusfinalių datos yra 2015 m. gegužės 19 d. ir gegužės 21 d., finalas – gegužės 23 d.
Atsakyti
Mano nuomone, rusė per daug dirbtinai persistengia su mimikomis ir emocijomis. Nežinau, kažko nepatinka ax.gif
Atsakyti
Zilniui iš repeticijų labiausiai Polina patiko
Atsakyti
Ar ne gražiau ta suknelė atrodytų ne taip smarkiai apšviestoje scenoje?
Atsakyti
Man is ruses pasirodymo idomiausia, kokie gi tie parfumai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sveikatele* @ 2015 05 23, 23:00)
Tas mėnulis, tas ritmas, man panašu į tą lietuvio Miliaus dainą, kažkuriais metais dalyvavo eurovizijoj

drinks_cheers.gif pritariu, bet Miliaus ir įvaizdis koks buvo, kaip kario rolleyes.gif wub.gif o čia susigūžęs vištukas...
Atsakyti
Na man gražu.
Šiaip jai trumpesni plaukai žymiai labiau tinka.
Atsakyti
normaliom sąlygom tikrai balsuočiau už rusaitę. gražus pasirodymas ir daina. dabar biški principai stabdo g.gif
Atsakyti
Aš kažkaip žiūriu ir Merlin Monro tematau smile.gif
Atsakyti
man rusė patinka, gerai sukaltas pasirodymas, vyras sakė čia kaip "Ledo šalis" biggrin.gif (jei žinot ta filmuką) smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Delta-: 23 gegužės 2015 - 23:04
Nekenčiu kai Rusija apie taiką ir pan dainuoja. Ir jau ne pirmas kartas taip kelis metus.. Parodija.
Atsakyti
Ajajaj, rusė nors ir graži, ir truputį į Madoną panaši, bet nepatraukia. Balsas grubus.
Atsakyti