Įkraunama...
Įkraunama...

The Vampire Diaries

Paskaiciau jusu ir uzsinorejau Bones ir Deimos meiles lotuliukas.gif Man ta Elena mastau.gif irnesakyk.gif

Suteiket vilties lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 05 16, 20:39)
Paskaiciau jusu ir uzsinorejau Bones ir Deimos meiles lotuliukas.gif Man ta Elena mastau.gif  irnesakyk.gif

Suteiket vilties lotuliukas.gif

man jie net geriau kartu ziurisi nei su Elenyte, ta vadinamoji chemija tarp aktoriu stipresne wub.gif taciau skaiciau serialo kurejos interviu ir stai ka suzinojau:
Vargu ar Deima tures nauja meile, juk tikrai butu nekas jei Elena atsibustu, o Deima su kita burkuoja biggrin.gif sake, kad Deima vel taps kazkiek tamsesnis ir tures suprasti kaip jam gyventi be Elenos, o Bone bus jam drauge ir primins kaip tinkamai elgtis.
Dzo mire. nes apie Alarika buvo parasyta, jog jam teks tvarkytis su sielvartu ir suartes su Deima labiau.
Taileri vaidinantis aktorius paliko seriala, o jo personazas isvyko kartu su Dzeremiu medzioti vampyru.
Elenai paliko atvira kelia sugrizti, nes patys serialo kurejai sako, kad pvz.serialo finale noretu ja grazinti.
Atsakyti
QUOTE(sun.flower @ 2015 05 17, 15:16)
Elenai paliko atvira kelia sugrizti, nes patys serialo kurejai sako, kad pvz.serialo finale noretu ja grazinti.

Ta vat, viskas per daug akivaizdu... Tures labai stipriai pagalvoti kuo nustebinti ziurova.. Nes labai daug intrigu 'ateme' toks Elenos miegas.
Atsakyti
As gal ziauriai pasakysiu, bet man butu labiau patike, jei Elena butu mirus blush2.gif tuomet galetu serialas kazka naujo ir nuo pradziu rodyti, naujos meiles, nauji gyvenimai. Man tiesa sakant nelabai ta Elena ir patiko, tokia per saldi visame kame, nebent kai emocijas savo atjungus buvo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sun.flower @ 2015 05 17, 15:16)
Elenai paliko atvira kelia sugrizti, nes patys serialo kurejai sako, kad pvz.serialo finale noretu ja grazinti.


Šiaip ir paskutinėje sezono serijoje Elena su visais atsisveikindamas kažkiek tą ir paminėjo, paminėjo ir tai kad ir kaip norėtum, negali būti dviejose vietose tuo pat metu. Ko gero, tai ir yra priežastis, kodėl ji nevaidins kitame sezone.
Atsakyti
QUOTE(mitnick @ 2015 05 21, 03:46)
Šiaip ir paskutinėje sezono serijoje Elena su visais atsisveikindamas kažkiek tą ir paminėjo, paminėjo ir tai kad ir kaip norėtum, negali būti dviejose vietose tuo pat metu. Ko gero, tai ir yra priežastis, kodėl ji nevaidins kitame sezone.

tai kad priežastis yra ta, jog aktorė norėjo "išskleisti sparnus" ir vystyti savo karjerą už serialo ribų. bet kiek skaičiau, tai kol kas pasiūlymais filmuotis jai nelyja smile.gif
Atsakyti
Vakar pagaliau pabaigiau ir as si sezona. Prisiskaiciusi komentaru kaip visos verke per paskutine serija jau pasiruosiau net serveteliu, bet ne vienos asaros neisspaudziau. blush2.gif
Atsakyti
Naujas sezonas prasidės lygiai po mėnesio, o aš dar praeito paskutinės serijos nemačiau biggrin.gif Ar bus žiūrinčių naują sezoną, be Elenos?
Atsakyti
Laukiu naujo sezono. Tikrai žiūrėsiu. Pasiilgau jau Deimučio biggrin.gif
Atsakyti
Aš nebežiūrėsiu be Elenos:)
Atsakyti
7 sezonas startavo cool.gif
Atsakyti
Nu ir kaip jums pirma serija? Kas ten pabaigoj šaudė? Kaip supratau tos gaudynės jau trejus metus trunka g.gif
Atsakyti