Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvenimo receptai

skaičiau, kad lenkiškame serialo prototipe rodomas visas valgio receptas kiekvienoje serijoje, norėtųsi, kad ir lietuviškame variante tas būtų.... blush2.gif
P.S. gal žinote kas vaidina tą architektą, jis man žiauriai matytas, tik neatgaminu kur g.gif
Atsakyti
Bet lygtais žadėjo, kad ir lietuviškame variante receptus rodys... Gal vėlesnėse serijose?
Architektą vaidina Paulius Ignatavičius.
Atsakyti
QUOTE(Jol @ 2014 10 23, 16:50)
Bet lygtais žadėjo, kad ir lietuviškame variante receptus rodys... Gal vėlesnėse serijose?
Architektą vaidina Paulius Ignatavičius.

Ačiū už atsakymus drinks_cheers.gif
Atsakyti
Perziurejau pirmas, visu lietuvisku serialu, serijas ir apsistojau ties FB real. serialu "NAKTIS IR DIENA".
Atsakyti
doh.gif Kokia aš neatidi doh.gif Tik šiandien įsižiūrėjau, kad virėją Ilgą , Nerijus Gadliauskas (Robertėlis iš MMG) vaidina lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolleee: 29 spalio 2014 - 23:00
Aha, aš tai jau kiek anksčiau pastebėjau smile.gif Pagal balsą irgi galima buvo pažinti.
Atsakyti
QUOTE(Vėtrūnė @ 2014 10 23, 13:55)

P.S. gal žinote kas vaidina tą architektą, jis man žiauriai matytas, tik neatgaminu kur g.gif



QUOTE(Jol @ 2014 10 23, 15:50)

Architektą vaidina Paulius Ignatavičius.

Pasmerkti, jis vaidina
Atsakyti
Ziuriu ne nuo pirmu seriju, bet uzkabino. Reikes ir pirmas susirast. Lengvas, be mustyniu, nusikaltimu ir kitokiu negeru darbeliu. Man patika.

QUOTE(Jol @ 2014 10 30, 10:26)
Aha, aš tai jau kiek anksčiau pastebėjau smile.gif Pagal balsą irgi galima buvo pažinti.

Irgi tik po keliu seriju atpazinau is balso doh.gif
Atsakyti
Labai patinka. Pasižiūrėjus, vėl laukiu kito 3dienio.
Inga Norkutė man tobula aktorė smile.gif
Laukiu leliuko. Įdomu, kiek labai jį rodys, nes dažniausiai pagimdo ir viskas tuom baigias
Atsakyti
Įdomu, kiek serijų bus, nes Lenkijoje tai 5 sezonai lygtais po 12 serijų, o pas mus vakar 11 rodė g.gif
Atsakyti
Reklamuoja, kad šį trečiadienį jau paskutinė sezono serija sad.gif
Atsakyti
Na štai ir baigėsi. Dabar nežinia kiek reikės laukti iki kito sezono doh.gif
Atsakyti